Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Dilukai @ 2015 02 16, 21:02)
Man atrodo Noa galėtų išaiškinti praktiškai, kaip sutvarkyt tą balansą. Šiaip balta indikatorius apie visą foto, tai tikrai neteisingos spalvos jeigu pamėlynuoja tas lapas fone.
Kur dėjot anoj temoj paskutinę savo veido foto, tai pagaliau spalvos panašu į teisybę bigsmile.gif  Pamenu kokios buvo jūsų seniau foto sudėtos tai iš tokių labai sunku matyt ir atspėt biggrin.gif Odos atspalvis šaltas ir pilkas buvo, o dabar matosi ir oda ir akių ryškumas bei baltymų baltumas smile.gif


Dar kartą pasižiūrėjau tas foto - ant lūpdažio barkodo popieriukas paklijuotas, be atspalvių baltas atrodo smile.gif
Atsakyti
Kuo toliau tuo mėlyniau, jai bar kodas arti, to mėlynumo gali ir nesimatyti, be to kartais baltas arti apsišviečia per stipriai, ypač kai šalia yra tamsus kažkas.
Man per tą programą nėjo išgaut savo spalvos, mėlyna nors tu ką. Gali numėlint spalvas vien dėl bendro vaizdo. Ten tiesiog foto suskaido į kvadratėlius, ir kvadratėlį padaro tokios spalvos, kuri ten vyrauja. Aš savo odą tik kur leidžia imt pasirinktinai "išgavau". Faktas, kad šešėlyje esanti oda bus nušaltinta ir nupurvinta. Piršto foto nedaug iš kur galima spalvą pakabint, nes vienur šviesos blikas yra (na per apšviesta stipriai), o kitur jau eina į šėšėlį. Kai sukvadratuoja nėra kvadratėlio kuris atitinka spalvą, nes paima kraštelį apšviestos arba kraštelį užšešėlintos. O paletei tinka tik ta odos vieta kuri "gera". Kaip suprantu prek tik tokį odos gabalėlį ir įdėjo. Ten foto kur visas veidas sakyčiau akies spalva gerai gavosi, tokia bendra, kaip sublurinus akį. Galim imt kaip kordinatę testeriui, nukopint spalvos kodą ir įmetus į kitą programėlę susirast akims tinkamas spalvas.
... o tos color palette, tiesiog paskui iš tų kvadratėlių išrenka tamsiausias ir šviesiausias ir vidutines foto spalvas ir tiek.
Dėl BFAS esu radus kaip ten dėlioja tą paletę. Iš esmės šaltam tipui išbraukia šiltasias... toliau nežinau kaip paaiškint. Jai vėl rasiu įmesiu.
Atsakyti
Taip, aš odos gabalą ėmiau iš foto darytos saulėtą dieną lauke. Kiek žinau, tokiu būdu gaunasi realiausios spalvos.
O iš piršto gal galima programos pagalba išpjaut kad ir mažą gabaliuką? Bet kad tinkamas būtų?
Ir gal kažką apie šitą žinot?
https://color.adobe....Order=0,1,2,3,4

QUOTE(bytte @ 2015 02 16, 23:23)
O paletei tinka tik ta odos vieta kuri "gera". Kaip suprantu prek tik tokį odos gabalėlį ir įdėjo. Ten foto kur visas veidas sakyčiau akies spalva gerai gavosi, tokia bendra, kaip sublurinus akį. Galim imt kaip kordinatę testeriui, nukopint spalvos kodą ir įmetus į kitą programėlę susirast akims tinkamas spalvas.
... o tos color palette, tiesiog paskui iš tų kvadratėlių išrenka tamsiausias ir šviesiausias ir vidutines  foto spalvas ir tiek.


Atsakyti
Manęs kuleris neklauso biggrin.gif , stringa pastoviai. O kulerį moku tik tiek, kiek tiesiog spalvų derinius meta pagal teorijas iškart: analoginių spalvų, monochrominių, spalvų triada ir t.t. Man atrodo šis variantas gali ir netikti, nes pilnai gali papulti šiltos spalvos, nors spalvos intensyvumą parenka visada vienodą (ta prasme visos spalvos bus vienodai pilkos, šviesios ir ryškios kaip tarkim oda), bet nebūtinai šiltumas/šaltumas tiks.
BFAS taip delioja, su kuleriu man nesigauna taip susidėliot derinukus, pabėga spalvos blush2.gif , reik kitos programėlės.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 17, 14:10)
BFAS taip delioja, su kuleriu man nesigauna taip susidėliot derinukus, pabėga spalvos blush2.gif , reik kitos programėlės.


Ačiū, mėginsiu pasigilint smile.gif
Atsakyti
man su šita programa labiau patiko
Atsakyti
o nuo ko čia pradėti? blush2.gif
Įsivedu savo kordinatę, gaunu kažkokias spalvas pagal pasirinkimą - priešingą, triadą ir pan. O ką dar galiu padaryt?
QUOTE(bytte @ 2015 02 17, 14:38)

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 02 17, 15:17)
o nuo ko čia pradėti?  blush2.gif
Įsivedu savo kordinatę, gaunu kažkokias spalvas pagal pasirinkimą - priešingą, triadą ir pan. O ką dar galiu padaryt?

apačioje yra parinktys :
*Adjust Sheme, atidaro kitokį langą... tada viršuje yra preset: ...ir gali pasirinkti kokią nori labiau spalvinę parinktį (tarkim žiemai galim imt hight contrast, ten lightams pastel, Darkams dark ... ten viskas yra palette at once, bet galim pasirinkt viršuje adjust variant... tarkim kokiai vasarai oranžinę jai išmeta arba visai ten pale variantą (variant 1) arba visai šviesų (variant 4)

*dar galim imt color list... tiesiog kitaip atrodo ir tiek.


Atsakyti
Prisižaidžiau iki nuprotėjimo. Bet nieko gero negavau. Aiškiai žinių trūksta :)Nei suprantu, ką darau, nei suprantu, ką gaunu smile.gif Bet kokiu atveju tinkamo negavau nieko lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2015 02 17, 15:55)
apačioje yra parinktys :
*Adjust Sheme, atidaro kitokį langą... tada viršuje yra preset: ...ir gali pasirinkti kokią nori labiau spalvinę parinktį (tarkim žiemai galim imt hight contrast, ten lightams pastel, Darkams dark ... ten viskas yra palette at once, bet galim pasirinkt viršuje adjust variant... tarkim kokiai vasarai oranžinę jai išmeta arba visai ten pale variantą (variant 1) arba visai šviesų (variant 4)

*dar galim imt color list... tiesiog kitaip atrodo ir tiek.

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 02 18, 13:27)
Prisižaidžiau iki nuprotėjimo. Bet nieko gero negavau. Aiškiai žinių trūksta :)Nei suprantu, ką darau, nei suprantu, ką gaunu smile.gif Bet kokiu atveju tinkamo negavau nieko  lotuliukas.gif

Kad čia daugumai šnipštas gaunas. Vien dėl to man Zyla teorija kažkaip nelabai (kad reik imt akių, plaukų ir odos spalvas, bei derinius iš jų, ir tik jų ribose)... Kam daug maž pavyko, tai inc, bet ji DA, todėl įtariu kad todėl.
Atsakyti
Su teorija aš sutinku. Žmogui negali netikti tos spalvos, kurias jis pats nuo gimimo turi. Kitas dalykas - aš nemoku sudėliot tų derinių. Bet čia jau mano, o ne Zyla teorijos problemos smile.gif
Dėl to "tik jų ribose" - gal ir ne visai taip, kažkas nedidelio manau galėtų būt ir kitų spalvų/intensyvumo. O šiaip - jei imant didelius spalvinius blokus - lyg ir logiška - tik iš savų spalvų išvestinių, juk išvestinės bus visos šaltos ar šiltos spalvos, kurios turi atitinkamą intensyvumą.

QUOTE(bytte @ 2015 02 18, 15:17)
Kad čia daugumai šnipštas gaunas. Vien dėl to man Zyla teorija kažkaip nelabai (kad reik imt akių, plaukų ir odos spalvas, bei derinius iš jų, ir tik jų ribose)... Kam daug maž pavyko, tai inc, bet ji DA, todėl įtariu kad todėl.

Atsakyti
Jai tokią teoriją pateikt interjere ar kt. vaizduojamam mene nelabai kas išeitų. Ryškios spalvos su ryškiom... nelabai taip skoninga, reikia bent kažko kas gesintų. Kita pusė: jai pas mane pilkos akys, gaunasi visi deriniai irgi pilki (ta prasme komplimentari pilkos yra pilka, kaip ir triada yra visos trys pilkos, toliau visi deriniai irgi bus tik pilka skirtingais šviesumais/tamsumais). Na jai kaip pas mane kažkokios pilkai mėlsvai žalsvos (nors pilka vyrauja), tai kitos spalvos skiriasi iš principo niekiniai mažai, ir tokių spalvų deriniai iš vis nenaudojami, ibo skaitosi nuobodūs. Tuo tarpu pati pilka, kaip spalva (nors ji ne spalva, bet nežinau kaip užvardinti) iš principo dera prie apsoliučiai visų spalvų neatsižvelgiant nei į jų šiltumą, nei intensyvumą, nes pagal spalvos intensyvumą pilka pati iš savęs mažiausiai veikianti.
Juoda, kaip tinkanti spalva pas Zylą negali išvis egzistuoti, nes pati tamsiauisa juodos variacija yra akies rainelės tamsiausia spalva, o žinia juodos rainelėje paprasčiausiai nėra, nebent vyzdys, kuris pas visus juodas (tada ji visiems turi tikt). Kokiu būdu bevartytum akių spalvas - nei juodos, nei baltos neišgausi nedidinant jau esamo žmogaus kontrasto.
Man toks jausmas, kad visos tos teorijos šiek tiek "skylėtos", arba kitaip chebra kažko nepasako.
Atsakyti