Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 20, 22:00)
Tavo atveju, galvoju, vis tiek irgi kažkuri iš tų trijų žiemų yra išreikšta geriausiai. Iš visko, ką rašei, spėčiau, kad tai BW su nuokrypiu link DW?

Į dešimtuką smile.gif Tik tiek, kad aš ir tame repertuare neišsitenku, vis mėginu kur į šoną nueit ir pažiūrėt, kas bus lotuliukas.gif Būna tiesą pasakius nelabai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 02 20, 18:55)

va dar mano spalvyčių iš pavasario temos (contrasting spectral spring):
user posted image



Taigi čia šimtaprocentinės vasaros spalvos g.gif Pavasariams tokios gali tikti nebent su įtakomis (išeitų, su vasaros įtaka - LS). Bent jau man su tokia mėlyna - nusišaut gal ir nereikia, bet netoli to.
Atsakyti
Vargstat vis nusistatinėdamos, ane? biggrin.gif

Aš tai šiandien pamačiau ir susvaigau kaip noriu naujų va tokių skrybėlių tongue.gif user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
inc, pražuvėle, sąžinės turėk - pagaliau atsiradai, ir ne apie spalvas, tik apie kažkokias skrybėles. Na gerai, gražios skrybėlės. O dabar įsivaizduokim jas - pavasarių spalvų palečių. Vis dar gražu?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 21, 18:47)
inc, pražuvėle, sąžinės turėk - pagaliau atsiradai, ir ne apie spalvas, tik apie kažkokias skrybėles. Na gerai, gražios skrybėlės. O dabar įsivaizduokim jas - pavasarių spalvų palečių. Vis dar gražu?

O ką camel spalvos net labai gražu, o WSp rudos išvis man pačios gražiausios iš rudų, tai juo labiau gražu.

Papildyta:
QUOTE(inc @ 2015 02 21, 15:35)
Aš tai šiandien pamačiau ir susvaigau kaip noriu naujų va tokių skrybėlių  tongue.gif

esu turėjus... man netiko visgi, ne mano silueto skrybėlė (o gal žinai kokiam tipui pagal Kibbe tinka? ). Ai dar gan greit nutampiau brylius (matyt dėl ilgio linkę deformuotis), nors kokybės atžvilgiu buvo pati kokybiškiausia iš visų turėtų skrybelių (aš kaip jų mėgėja, esu turėjus daug). Taip kad perkant atkreipk dėmesį kad fetras nebūtų skystas.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 21, 01:17)
Taigi čia šimtaprocentinės vasaros spalvos  g.gif Pavasariams tokios gali tikti nebent su įtakomis (išeitų, su vasaros įtaka - LS). Bent jau man su tokia mėlyna - nusišaut gal ir nereikia, bet netoli to.

Nea, būtent buvo diskusija apie tokias spalvas, tai vasarinės kažkokios kitokios, nežinau kaip paskayt g.gif ... vasarinės dulkėtos, o va šitos kažkaip ne... tarkim paimi šviesę spalvą, kuri iš savęs šviesi (žydra pavyzdžiui ar geltona) ir įmaišai truputi juodos... o vasaros kitokia, ten paimi žalią su mėlynos persvarą, gan tamsią spalvą, ir įmaišai pilkos. Skirtumas labai slidus, aš pati tai atradau visai netyčia, ibo buvau susižavėjus tokiom spalvom, labai keistai vienos tiko, o kitos ne. tas pats gautusi jai tokią mėlsvą bandyt suderint su kokia taupe - špygute gaunas špyguteliausia, o va su kokia šilta smėline ar kad ir ta terakotine - gražu, ir su oranžine gražu, nors va kelininko liemenė kažkaip jau per ryški... nors va salotinė ar ta obuolio kuo puikiausiai nuostabiausiai.
Atsakyti
inc
va tokia panasi stradivarijuj yra, bet tik melyna lygtai

My Webpage
Atsakyti
štai iš tos pačios grupės, tik tamsesnė pas true spectral spring, ir Merkel su tos serijos švarkais pirmoje eilutėje
Atsakyti
Inc, aš dar net ir tave nustačiau, kad jokia tu ne dark, o grynai soft biggrin.gif Nėr pas tave žiemos įtakos nė gramo biggrin.gif

Gi aš gavau savo bronzerį, Bahama mama. Tikrai jame nėr raudonumo nei kiek. Štai:
user posted image
Čia tie margi yra abu guerlain, vienas crazy paris, kitas pereitos vasaros limitkė. Apvalus - MAC harmony, keturkampas - bahama mama. kažin, ar jis tikrai žiemoms netiktų? Tikrai pošaltis toks.

Ant rankos:

user posted image

Viršutinis - harmony, antras - bahama mama, trečias - to guerlaino iš 4 spalvų ruda spalva, o ketvirtas - sumaišytas crazy paris smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 vasario 2015 - 23:47
Bliamba Bahama ant rankos poryžis g.gif , sau kontūravimui neimčiau, gal nebent kaip bronzerį... o pakuotėj kaip tik atrodo toks šaltas, vos ne taupe... irgi neimčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Tu neužmiršk, kad mano ranka savaime šilta biggrin.gif

Bet kokiu atveju, kaip bronzeris jis tikrai pakankamai neryžas. Palygink su guerlain, jų bronzeriai klasikiniai.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 02 22, 00:59)
Tu neužmiršk, kad mano ranka savaime šilta biggrin.gif

Bet kokiu atveju, kaip bronzeris jis tikrai pakankamai neryžas. Palygink su guerlain, jų bronzeriai klasikiniai.

Aš dėl ryžumo, ne šiltumo/šaltumo. IMHO kontūravimui negali būt poryžis, nes turi būt ne tik tamsus, bet ir be ryžo, ibo tempia ryža į pirmą planą.
O va kaip bronzeris tai gal ir tinkamas būtų... mano strazdanų spalvą primena. Nors šviežus įdegis pas mane rausvesnis.

Šiaip visad įsivaizdavau kad ta mama kažkur šlapio molio spalvos, todėl taip jamama konturavimui?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 21, 17:47)
inc, pražuvėle, sąžinės turėk - pagaliau atsiradai, ir ne apie spalvas, tik apie kažkokias skrybėles. Na gerai, gražios skrybėlės. O dabar įsivaizduokim jas - pavasarių spalvų palečių. Vis dar gražu?


Kažkaip pražiopsojau, kad baigės tema wink.gif
Na nesakyk, gi pavasariai irgi turi gražių neutralių spalvų wink.gif

QUOTE(bytte @ 2015 02 21, 20:20)
esu turėjus... man netiko visgi, ne mano silueto skrybėlė (o gal žinai kokiam tipui pagal Kibbe tinka? ). Ai dar gan greit nutampiau brylius (matyt dėl ilgio linkę deformuotis), nors kokybės atžvilgiu buvo pati kokybiškiausia iš visų turėtų skrybelių (aš kaip jų mėgėja, esu turėjus daug). Taip kad perkant atkreipk dėmesį kad fetras nebūtų skystas.


Aš vieną turiu plačiabrylę skystu besilankstančiu brylium, tai man ne pats geriausias variantas. Jau geriau standesnis. Nors vieną turiu itin tvirtą, tai ta irgi kiek nervuoja. Sunku suderint kai jos dar ir stilistiškai skiriasi biggrin.gif

QUOTE(Mute @ 2015 02 21, 20:38)
inc
va tokia panasi stradivarijuj yra, bet tik melyna lygtai

My Webpage

Dėkui, prie progos patikrinsiu smile.gif


QUOTE(Noa @ 2015 02 21, 23:45)
Inc, aš dar net ir tave nustačiau, kad jokia tu ne dark, o grynai soft biggrin.gif Nėr pas tave žiemos įtakos nė gramo biggrin.gif

Gi aš gavau savo bronzerį, Bahama mama. Tikrai jame nėr raudonumo nei kiek. Štai:
fotkė
Čia tie margi yra abu guerlain, vienas crazy paris, kitas pereitos vasaros limitkė. Apvalus - MAC harmony, keturkampas - bahama mama. kažin, ar jis tikrai žiemoms netiktų? Tikrai pošaltis toks.



Nustatė ji mat lotuliukas.gif ir kaip ? buvai mane gal kur susitikus ? biggrin.gif O jei rimtai, tai aš iš soft galiu naudot tamsiausias spalvas. Mant tik netinka derint taip kaip jiems siūloma. Jei apsirengčiau niuansais kaip dauguma soft pasipuošia, tai greit prašytum persirengt. Pas mane mat kontrastas kiek didesnis smile.gif

Mane, tai bais nustebino harmony ant rankos. Jį gi Krygina siūlė kaip visoms tinkantį, ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 22 vasario 2015 - 10:29