Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE((mirtise) @ 2015 03 01, 22:34)
Klausimas ne į temą. O gartraukio pajungimas išeina į lauką ? Ar kur  blush2.gif

nea. išeina ortakiu į kaminą . dabartiniame name yra į lauką nebedaryčiau taip.

juodai turbūt be popieriaus neapsieisiu smile.gif

ryt duris stato cool.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 03 01, 22:40)

juodai turbūt be popieriaus neapsieisiu smile.gif

Tik jo kiek mažiau reikės, nei man... biggrin.gif ... žinokit, buvau nuvarius į senukus, sakiau gal užtiksiu kokių papigiaiskų tamsių tapetų, ale ką čia toj Palangoj pas mus doh.gif

Lauksim durų nuotraukyčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 03 01, 22:03)
bandau smile.gif o atrodo gavosi.. na tai kokis tas gartraukio medis tiktų? smile.gif


Juodas biggrin.gif prie orkaitės ir lempų cool.gif
Atsakyti
Lempos tai ne juodos...
Man rodos, jei noris dar kažkokio žaismo, tai iš plytelių kokią patinkančią spalvą pasirinkt ir tept biggrin.gif . O jei ne, tada baldų spalva.
Beje, tai kaip tas gartraukis atrodys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2015 03 01, 02:00)
Keletas vaizdeliu is interneto.

na gal kas sakytu cia saugu ar nuobodu, nu bet man taip pasakiskai grazu, kad negaliu biggrin.gif wub.gif

QUOTE(dives @ 2015 03 01, 14:01)
Sveikos, biškį pro sendaikčius prasiknisau

veidrodis bais grazus, tik kad mazas, laikikliai irgi labia liuks, lempa ni schmoll.gif

QUOTE(Cererakennel @ 2015 03 01, 22:03)
bandau smile.gif o atrodo gavosi.. na tai kokis tas gartraukio medis tiktų? smile.gif

labia zaisminga ir grazi virtuve bus wub.gif man baltas su naturalaus medzio detalemis 4u.gif bet tas vaizdelis pro langa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 03 02, 13:15)

labia zaisminga ir grazi virtuve bus  wub.gif man baltas su naturalaus medzio detalemis  4u.gif bet tas vaizdelis pro langa  wub.gif

Va ir aš pradedu galvoti kad medį palikt grindų spalvos smile.gif

Juodai įdėsiu gartraukį kai grįšiu iš savo kaimo smile.gif

Duris deda ir man jau patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 03 01, 21:03)
bandau smile.gif o atrodo gavosi.. na tai kokis tas gartraukio medis tiktų? smile.gif

http://www.part.lt/i...71b43446943.jpg

Pagaliau pasimate kokia grazi virtuve wub.gif .
Gartraukis yra siaip jau ne sienos dalis, o virtuves baldu, taigi ji ir reikia jungti prie baldu. Todel sienu spalva - ne, labai tamsi vario (kaip sviestuvu korpusai) irgi ne, saugi, bet kartu ir labai neutrali butu baldu spalva, akcentine - kuri nors labiau dominuojanti is plyteliu spalvu.

Man i akis krito tie geleti kambario (?) tapetai, renkantis detales/akcentus, butu neblogai pagalvoti apie visumos derme. Jokiu budu nepagalvokite, kad kalbu vien tik apie zalius tonus biggrin.gif .



Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 03 01, 22:02)
Tik jo kiek mažiau reikės, nei man...  biggrin.gif ... žinokit, buvau nuvarius į senukus,  sakiau gal užtiksiu kokių papigiaiskų tamsių tapetų, ale ką čia toj Palangoj pas mus doh.gif

Lauksim durų nuotraukyčių smile.gif



Juodai, jus is Palangos! Mano saknys ten, gal kartais net esam pazistamos? bigsmile.gif

Nesusilaikiau, cia, aisku, ne i tema.

Kalbejot apie raitytus veidrodziu remus, o as saviski nutariau parduoti. Kazkaip spontaniskai nusipirkau ir nelimpa man. Ga
L kam aktualu?

user posted image

As jam esu idejus bronzuota veidrodi, tik foto po ranka neturejau. 60*45.





Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 03 02, 16:13)
Juodai, jus is Palangos! Mano saknys ten, gal kartais net esam pazistamos? bigsmile.gif

Vargu... Aš ne taip seniai tik atsikrausčiau čia iš Klaipėdos. O Klaipėda irgi nėra man gimtinė smile.gif
Atsakyti
Sveikos:) seniai skaitau tema, bet kadangi tik statybu pradzia tai tik renku interjero idejas:) pasiule mums plytas akmens manes uz lb gera kaina user posted image ar nebus sunku jas po to priderinti? Pvz prie baltos virtuves? Aciu:)
Atsakyti
Aisku, Juodai, vis vien kazkaip smagu. drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 03 01, 23:40)
dabartiniame name yra į lauką nebedaryčiau taip.

O kodel pas mus padare I lauka, gal dar laikas kazka pakeisti?
Atsakyti