Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Na ką, pribrendo reikalas pabaigt tvarkyt fasadą, bet bėda ta, kad tai, ką buvau sumąsčius pradžioje, kuo toliau tuo labiau man nepatinka doh.gif
Buvo planuojama fasadą dažyt tradicine gelsva spalva. Bet sumąsčiau, kad langams reikia apvadų (nors pradžioje bus toks variantas kaip pas Pupuką - dažyti apvadai). Bet nežinau kokios spalvos juos reiktų daryt g.gif Balti gal keistai žiūrėsis, nes lango rėmai tamsūs. O jei tamsūs - tai tada kokios spalvos?

Šiaip stogas, lietvamzdžiai, čerpės, pakalimai, langai, durys ir garažo vartai yra standartinės rudos spalvos (Pagal RAL tai būtų šita).

Trinkelės yra dviejų spalvų kaip šitoj foto, bet dominuoja tos tamsesnės.

user posted image



Gal kas turit kokių idėjų kaip būtų galima sutvarkyti šitą fasadą unsure.gif
Na ir vaizdinė medžiaga, kad būtų aiškiau apie ką aš čia.

user posted image

Čia matosi sumauta kolona, kuri yra tokia kokia yra ir nežinau ką su ja daryt? Dažyt tokia pačia spalva kaip ir visą fasadą ar bandyt kažkokia optine apgaule ją užmaskuot?


user posted image

Paskutiniu metu neapleidžia mintis, kad gal apskritai daryt namą baltą, o tuos visus langų apvadus ir cokolį dažyt spalva, artima tų tamsesnių trinkelių spalvai.

Labai laukiu pamąstymų/ pastebėjimų ir patarimų, kaip būtų galima padailinti vaizdelį blush2.gif


Atsakyti
As nama dazyciau baltai, o langu apvadus ruda/rusva ar pilka spalva.
Atsakyti
o as nama dazyciau pilkai, apvadus visvien deciau baltus ir baldyciau dar kazka zaisti su baltomis detalemis, cia aisku nevykes pavyzdys bet alia tavo 4u.gif

https://www.google.l...425465095974447
Atsakyti
Idesiu vaizdine medziaga is savo atostogu, cia namukas statomas Ventspilyje, sakiau nusipirksiu, kai laimesiu vikingu loto biggrin.gif
Man visai graziai cia apvadai
user posted image
Papildyta:
jei gelsva su rudu, tai kazkas tokio g.gif http://www.skelbiu.l...s-20784651.html
tarkim apvadai rudi, o sienos gelsvos.
Bet man sviesi spalva "prabangiau" atrodo 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi už tamsesnį fasadą ir baltus apvadus 4u.gif

tik kad tos tamsesnės spalvos, jei kokybiškos, labai brangios, o jei pigios - per kelis metus pietinėje sienoje išblunka nuo asfalto pilkos iki šviesiai violetinės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2015 03 03, 13:26)
As nama dazyciau baltai, o langu apvadus ruda/rusva ar pilka  spalva.


nu vat šitą variantą laikau kaip atsarginį, jei 'neišgimdysiu' nieko geriau. Nu bet tada jis pataps toooookiu skausmingai voooookišku, kad net nežinau g.gif Kas geriau: pasilikti ties pirmine savo idėja (geltona-ruda) ar šitoks vokiškas variantas unsure.gif


QUOTE(Pupukas24 @ 2015 03 03, 13:33)
o as nama dazyciau pilkai, apvadus visvien deciau baltus ir baldyciau dar kazka zaisti su baltomis detalemis, cia aisku nevykes pavyzdys bet alia tavo 4u.gif

https://www.google.l...425465095974447


Na, buvo ir tokia mintis, bet ... tie sumauti rudi lietvamzdžiai doh.gif man jie niekaip neįsipaišo į šitą variantą unsure.gif O jei pasiūlysiu juos pakeisti į baltus, tai atsakymą jau žinau net nepaklausus lotuliukas.gif


QUOTE(Meredita @ 2015 03 03, 13:45)
Idesiu vaizdine medziaga is savo atostogu, cia namukas statomas Ventspilyje, sakiau nusipirksiu, kai laimesiu vikingu loto  biggrin.gif
Man visai graziai cia apvadai
user posted image


tai va, kad čia viskas dera. Pas mane per daug visko reiktų pakeisti. O mano tikslas šiuo metu kaip įmanoma neskausmingiau ir pigiau išsisukti iš sumautos situacijos (o namo rekonstrukcijos projektą ateičiai jau turiu biggrin.gif ).

QUOTE(Meredita @ 2015 03 03, 13:45)
Papildyta:
jei gelsva su rudu, tai kazkas tokio  g.gif http://www.skelbiu.l...s-20784651.html
tarkim apvadai rudi, o sienos gelsvos.
Bet man sviesi spalva "prabangiau" atrodo  4u.gif


va būtent tokio varianto ir bandau išvengti. Tik nežinau ar beįmanoma. Todėl ir kreipiausi patarimų čia smile.gif

QUOTE(femme @ 2015 03 03, 14:03)
Aš irgi už tamsesnį fasadą ir baltus apvadus 4u.gif

tik kad tos tamsesnės spalvos, jei kokybiškos, labai brangios, o jei pigios - per kelis metus pietinėje sienoje išblunka nuo asfalto pilkos iki šviesiai violetinės bigsmile.gif



o kokią spalva/ atspalvį iš tamsesnių rinktumėtės? nes man kad ir ką bedaryčiau ir bebandyčiau įsivaizduot, kažkaip ta trinkelių geltona varo į neviltį, nes prie nieko nedera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2015 03 03, 00:00)
Na ką, pribrendo reikalas pabaigt tvarkyt fasadą, bet bėda ta, kad tai, ką buvau sumąsčius pradžioje, kuo toliau tuo labiau man nepatinka  doh.gif
Buvo planuojama fasadą dažyt tradicine gelsva spalva. Bet sumąsčiau, kad langams reikia apvadų (nors pradžioje bus toks variantas kaip pas Pupuką - dažyti apvadai). Bet nežinau kokios spalvos juos reiktų daryt  g.gif Balti gal keistai žiūrėsis, nes lango rėmai tamsūs. O jei tamsūs - tai tada kokios spalvos?

Šiaip stogas, lietvamzdžiai, čerpės, pakalimai, langai, durys ir garažo vartai yra standartinės rudos spalvos (Pagal RAL tai būtų šita).

Trinkelės yra dviejų spalvų kaip šitoj foto, bet dominuoja tos tamsesnės.

http://www.part.lt/i...09f56414322.jpg
Gal kas turit kokių idėjų kaip būtų galima sutvarkyti šitą fasadą  unsure.gif
Na ir vaizdinė medžiaga, kad būtų aiškiau apie ką aš čia.

http://www.part.lt/i...9e8ef042505.JPG

Čia matosi sumauta kolona, kuri yra tokia kokia yra ir nežinau ką su ja daryt? Dažyt tokia pačia spalva kaip ir visą fasadą ar bandyt kažkokia optine apgaule ją užmaskuot?
http://www.part.lt/i...b850db23449.JPG

Paskutiniu metu neapleidžia mintis, kad gal apskritai daryt namą baltą, o tuos visus langų apvadus ir cokolį dažyt spalva, artima tų tamsesnių trinkelių spalvai.

Labai laukiu pamąstymų/ pastebėjimų ir patarimų, kaip būtų galima padailinti vaizdelį  blush2.gif

https://www.google.d...c...920&bih=920

Balti apvadai isdidina langus, dar neblogai ziurisi pilki.
Musu apvadai pilkai smelio spalvos, langu remai balti, namas - baltas. Kadangi namo norejom balto, apvadus (dazytus !) teko rinktis kitos spalvos, jei apvadai butu reljefiniai, visai patiktu man balti kaip ir sienos. Tik truputi gailiuosi, kad nusprendziau daryti juos 12, o ne 14-15 cm plocio. Atrode uzteks ir 12-kos, bet kai sienu plotas didelis, tas 12 cm atrodo visai nedaug. Turiu ideja kada nors apvadu krastus apklijuoti kokiu 3 cm plocio reljefine juostele ir nudazyti apvadu spalva ax.gif .
Cia lygiai tas pats principas kaip ir su grindu apvadais - kuo platesni/baltesni, tuo prabangiau atrodo biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2015 03 03, 15:14)
*nu vat šitą variantą laikau kaip atsarginį, jei 'neišgimdysiu' nieko geriau. Nu bet tada jis pataps toooookiu skausmingai voooookišku, kad net nežinau  g.gif Kas geriau: pasilikti ties pirmine savo idėja (geltona-ruda) ar šitoks vokiškas variantas  unsure.gif
**Na, buvo ir tokia mintis, bet ... tie sumauti rudi lietvamzdžiai 

*man sitas variantas tai jokiais budais 4u.gif
**o lietvamzdziai mano akiai visai negadinto vaizdo ir prie tokio variant 4u.gif
Atsakyti
As tai visada uz tamsu fasada, jis graziau isipaiso i aplinka. O apvadus daryciau kazkiek sviesesnius uz sienas, bet ne baltus, kad nebutu labai stipraus kontrasto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 03 03, 15:54)
As tai visada uz tamsu fasada, jis graziau isipaiso i aplinka. O apvadus daryciau kazkiek sviesesnius uz sienas, bet ne baltus, kad nebutu labai stipraus kontrasto.  4u.gif

kitaip tariant, susilieja su aplinka rolleyes.gif .

O man grazu, kai grazus namas matosi, gaila butu statyti nama ir pradanginti ji aplinkoje, nebent koks nevykes statinys butu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 03 03, 17:36)
kitaip tariant, susilieja su aplinka  rolleyes.gif .

O man grazu, kai grazus namas matosi, gaila butu statyti nama ir pradanginti ji aplinkoje, nebent koks nevykes statinys butu  smile.gif .


drinks_cheers.gif


HELP. doh.gif Priminikit svetaine (LT)kur daug veidrodziu buvo. Aptarinejom, bet kazkaip neisidejau i favoritus, o dabar reikia apvalaus/ovalo vaidrodzio i vonia ir nerandu.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 03 03, 16:36)
kitaip tariant, susilieja su aplinka  rolleyes.gif .

O man grazu, kai grazus namas matosi, gaila butu statyti nama ir pradanginti ji aplinkoje, nebent koks nevykes statinys butu  smile.gif .


Ne pradanginti, o daryti taip, kad jis deretu toje aplinkoje, ne konkuruodamas su ja, o tapdamas jos dalimi. smile.gif
Atsakyti