Įkraunama...
Įkraunama...

2015m Kauno nuotakos

QUOTE(Grafee` @ 2015 02 23, 23:55)
Kaip fainiai jums  bigsmile.gif  thumbup.gif  Na, einu ir aš pasiskaitinėt Google apie Monodiją wink.gif

na ir ka gero radai?
man lb patiko aptarnavimas ten, lb viska aiškiai išaiškino, kaip gamina, parode brylikus ir graviravimo metodus, vienu žodžiu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Grafee`,2015 02 23, 20:02]
Ačiū 4u.gif Na, čia ilga istorija su visais šitais darbais biggrin.gif Po truputį auganti į verslo planą biggrin.gif Gėlytes darysiu krikštynoms (būsim krikšto tėvai), tai mažylei galvajuostę darysiu. Gal dar batukus papuošiu su gėlytėm. Gal sau antrai dienai pasidarysiu į plaukus. Organzą dar naudoju ir dirbant su popieriumi smile.gif Tau į a.ž. įmesiu nuorodą, kur galėsi pamatyti, kuom aš ten užsiėmus su tais popieriais biggrin.gif

O tu bandeisi tas rožytes iš popieriaus daryti? smile.gif

Kadangi mes būsime botanikoj, tai ten fotografuosimės. Tada gal dar miesto vaizdų - senamiesty. Ir gal prie marių dar. Su fotografe po mėnesiuko susitiksim, tai pasitarsim .


Aš dėl marių ir masčiau, bet bijau jei oras blogas bus ir dar bažnyčia ne kaune tai gaunasi ne pakeliui, tai galime dar del laiko neišsitekti.
Atsakyti
ka manote apie toki torta? aišku i juoda spalva nesusiakcentuokit, pati torto pateikimo ideja, kaip jums?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 02 24, 16:01)
ka manote apie toki torta? aišku i juoda spalva nesusiakcentuokit, pati torto pateikimo ideja, kaip jums?


thumbup.gif Man tai labai fainas toks torto pateikimo variantas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FėJa.: 24 vasario 2015 - 18:56
QUOTE(rootha @ 2015 02 24, 14:34)
na ir ka gero radai?

biggrin.gif Kažkur kitur nulindau ir pamiršau pasiskaitinėt biggrin.gif
QUOTE(rootha @ 2015 02 24, 18:01)
ka manote apie toki torta?

Man patinka smile.gif Pradžioje dairiausi į tokio tipo, tik apvalios formos. Bet, man rodos, jie žymiai brengesni už įprastą kelių aukštų tortą g.gif Nes ten, kur mes tortą užsisakėm, tai pop cake'o ir sausainio, papuošto pagal vestuves, 1 vnt. kaina 5 lt blink.gif Tai jaučiu, kad tokio vieno keksiuko/tortuko kaina dar didesnė? g.gif
Atsakyti
Man tai tokie tortai nelabai, tiesiog ne mano skonio rolleyes.gif

Ar turėsite šeimos židinį? Jei taip kas juo rūpinsis - tėvai, ar Jūs patys? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2015 02 24, 21:48)
Tai jaučiu, kad tokio vieno keksiuko/tortuko kaina dar didesnė? g.gif

as galvoju apie tokio stiliaus torta, man atrodo patogesnis variantas gamtoj bus, priedo lb graziai atrodo ant stalo... o kaina taip, tokio tipo brangesni, tie maziukai tortukai nuo 2eur... vienu žodžiu vestuvinis tortas mums kainuos apie 130eur blush2.gif o kur jus uzsisakinejot torta? kiek jums kainuos? koki skoni pasirinkot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 02 25, 19:26)
vienu žodžiu vestuvinis tortas mums kainuos  apie 130eur blush2.gif o kur jus uzsisakinejot torta? kiek jums kainuos? koki skoni pasirinkot? bigsmile.gif

Mūsų bus trijų aukštų. Skoniai morenginis, medaus, juodasis miškas. Dar imsim popsiukų, tai viskas kainuos 136 eur. Jei dabar gerai pamenu, tai dviejų skonių tortų 1 kg. kaina 55 lt, o vieno - 60 lt.
Atsakyti
sveikutes, na kuom užsiėmusios? bigsmile.gif
aš tai vakar aplankiau 3 vestuvinių suknelių salonus, atsiliepimai tokie:
Tik tau salone lb maloniai aptarnavo Loreta, dejo sukneles, susegdavo pilnai viska, kad tikrai pamatyciau tikraji vaizda, kadangi žinojau, ko nenoriu tai ir nesiule, nese sukneles, kurios tinka mano figurai. šiaip suknytes gražios, nei vienos nemačiau nuvalkiotos, pasirinkimas didelis. radau viena super suknyte, bet dar taip iškart nedrisau imti...
Žeigos salone, visu pirma lb nemaloni moteris aptarnavo, nors pasakiau, kad noriu tik baltos suknes, ne ji vistiek perlo spalvos nešė ir man bandė įrodyt, kad tai irgi balta, poto kas lb nepatiko, uždeda suknele ir nieko nesusega tik pajama ranka sujama, tipo kad pamatyciau bendra vaizda, realiai jo ir nebuvo nei su viena suknele.
MJ Salone, lb maloni mergina aptarnavo, bet pagal mano pageidaujamus norus lb mazai suknelių tėturėjo sad.gif

kita savaite dar bandysiu kazkur nueiti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 02 27, 11:28)
sveikutes, na kuom užsiėmusios?  bigsmile.gif
aš tai vakar aplankiau 3 vestuvinių suknelių salonus, atsiliepimai tokie:
Tik tau salone lb maloniai aptarnavo Loreta, dejo sukneles, susegdavo pilnai viska, kad tikrai pamatyciau tikraji vaizda, kadangi žinojau, ko nenoriu tai ir nesiule, nese sukneles, kurios tinka mano figurai. šiaip suknytes gražios, nei vienos nemačiau nuvalkiotos, pasirinkimas didelis. radau viena super suknyte, bet dar taip iškart nedrisau imti...
Žeigos salone, visu pirma lb nemaloni moteris aptarnavo, nors pasakiau, kad noriu tik baltos suknes, ne ji vistiek perlo spalvos nešė ir man bandė įrodyt, kad tai irgi balta, poto kas lb nepatiko, uždeda suknele ir nieko nesusega tik pajama ranka sujama, tipo kad pamatyciau bendra vaizda, realiai jo ir nebuvo nei su viena suknele.
MJ Salone, lb maloni mergina aptarnavo, bet pagal mano pageidaujamus norus lb mazai suknelių tėturėjo sad.gif

kita savaite dar bandysiu kazkur nueiti  blush2.gif


Dar išduokit kainas ? Ar už pasimatavimus mokėjot ?
Atsakyti
QUOTE(Mrs_Coffee @ 2015 02 27, 15:32)
Dar išduokit kainas ? Ar už pasimatavimus mokėjot ?

už primatavima mokejau tik Tik tau salone 6eur. bet jei pas juos užsisakysiu suknelę, tai tas mokestis įsiskaičiuos.
kituose nemokejau nieko.
o sukneliu kainos ivairios, bet maždaug nuo 500 ir iki 1000eur, nors aš iškart pasakiau riba, kad brangesniu man net nerodytų, nes tikrai tiek negalečiau išleist ant suknelės. blush2.gif
Atsakyti
Labuka smile.gif

Man ši savaitė sunki doh.gif Vienai savo paslaugų teikėjai niekaip neįrodau, kad mano pasirinkta spalva vadinasi būtent ta spalva (pvz. aš sakau, kad tai mėlyna, o ji man sako, kad tai žalia spalva biggrin.gif). Tai laukiu, kada susitiksm su dekoratore, kad ji patvirtintų, jog aš esu teisi ir vešiu spalvos pavyzdį tai savo paslaugos teikėjai ax.gif

Savom vestuvėm kol kas nieko nedarau - ramuma... Tik biudžetą apsižiūrėjau, kad porą tūkstančių litų viršijam jį biggrin.gif Ale esu rami, nes nuo pradinio varianto padaugėjo 10 svečių, tai kaip ir viskas normoj yra smile.gif

QUOTE(rootha @ 2015 02 27, 10:28)
aš tai vakar aplankiau 3 vestuvinių suknelių salonus

Kaip fainiai thumbup.gif Aš esu užsirašius į MJ saloną (ten yra manoji suknė, balta biggrin.gif), Birutės saloną (ten yra manoji suknė, bet pieno spalvos biggrin.gif) ir dar pas Daivą (ji namuose turi suknelių nuomą, FB ji populiari). Labai tikiuosi, kad užteks man pirmojo salono ir viskas rolleyes.gif

rootha, o kokio modeliuko suknelę vienam iš salonų nusižiūrėjai? ax.gif
QUOTE(Mrs_Coffee @ 2015 02 27, 15:32)
Ar už pasimatavimus mokėjot ?

Mane Birutės salonas iškart perspėjo, kad jei norėsiu matuotis daugiau nei vieną suknelę (btent dėl tos savosios ir užsirašiau ten), tada reikės susimokėt 6 eurus.
Atsakyti