Įkraunama...
Įkraunama...

2015m Kauno nuotakos

aš šiaip Kaunietė.. visą gyvenimą Kaune gyvenus, bet buvo ir yra minčių gal Anykščiuose tuoktis, nes mano seneliai ten gyveno, ir labai artimas kraštas... bet žiūrėsim kaip seksis dėl sodybų.. Kaune dar įmanoma ką nors gero rasti? biggrin.gif tik va bėda, kad Kaune net nežinau kuri bažnyčia man patinka... kur pačios tuokiatės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2015 02 28, 21:57)
Kaune dar įmanoma ką nors gero rasti? biggrin.gif tik va bėda, kad Kaune net nežinau kuri bažnyčia man patinka... kur pačios tuokiatės? smile.gif

O kada jūsų vestuvės? Jūs dar sodybos neturite išsirinkę? ax.gif Rasti, tai turėtum kažką rasti.. Tik gal bus kiek sunkiau, nes vis gi 2015 metų vestuvėms visi sodybas dar 2014 metais užsisakę yra wink.gif
Aš rinkčiausi Kačerginės koplytėlę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2015 03 01, 01:19)
O kada jūsų vestuvės? Jūs dar sodybos neturite išsirinkę?  ax.gif  Rasti, tai turėtum kažką rasti.. Tik gal bus kiek sunkiau, nes vis gi 2015 metų vestuvėms visi sodybas dar 2014 metais užsisakę yra wink.gif
Aš rinkčiausi Kačerginės koplytėlę wub.gif


Konkrečios datos neturime, ieškome dabar aktyviai sodybos, tai kai išsirinksime, tada ir data bus aiški... bet žiūrime rugpjūčio mėnesiui smile.gif mm reiks tada apsilankyti Kačerginėje smile.gif na, kad visi gal ne visi... bet nemažai jau yra užsakytos, tai sunkiau dabar..
Atsakyti
Sveikutės, su pavasariu! !! 4u.gif
vajei kaip laikas bėga... jau ne už kalnų ir birželis wub.gif bet toks jausmas ,kad ką nors užmiršiu, nespėsiu. Kaip jūsų nuotaikėlės?
Atsakyti
sveikutes, as tai darbuose paskendus, bet vistiek per šį mėn turiu suknę išsirinkti, todėl ryt vakare varysiu dar į vieną saloną.
QUOTE(Grafee` @ 2015 02 28, 17:05)
  dar pas Daivą (ji namuose turi suknelių nuomą, FB ji populiari). Labai tikiuosi, kad užteks man pirmojo salono ir viskas  rolleyes.gif

rootha, o kokio modeliuko suknelę vienam iš salonų nusižiūrėjai? ax.gif

Mane Birutės salonas iškart perspėjo, kad jei norėsiu matuotis daugiau nei vieną suknelę (btent dėl tos savosios ir užsirašiau ten), tada reikės susimokėt 6 eurus.


Brangute, apie kokia daiva sneki? nezinau as jos verysad.gif buk gera koki kontakta ar nuoroda imesk.

modelis mano A formos, virsus dengtas, puošta lb nedaug, mini svarovskiukais ir baltutele...
kas liecia MJ ir Birutes salonus, tai kiek žinau jie keičias suknelėmis, arba turi tas pacias... kazkaip netrauke manes visai Birutės salonas...

QUOTE(Ingiuxe @ 2015 02 28, 21:57)
tik va bėda, kad Kaune net nežinau kuri bažnyčia man patinka... kur pačios tuokiatės? smile.gif

nezinau apie koki patikima nepatikima snekat, bet jei esat kaunieciai tai kazkuriai parapijai priklausot, tai pirma paziurekit ar gausit leidima is tos parapijos tuoktis kitoje... ir ar toje kitoje priims, nes pvz dabar kuo toliau tuo daugiau kunigu nori tuokti savo parapijiecius ir is kitu parapiju netuokia... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 03 02, 16:38)
sveikutes, as tai darbuose paskendus, bet vistiek per šį mėn turiu suknę išsirinkti, todėl ryt vakare varysiu dar į vieną saloną.
Brangute, apie kokia daiva sneki? nezinau as jos verysad.gif  buk gera koki kontakta ar nuoroda imesk.

modelis mano A formos, virsus dengtas, puošta lb nedaug, mini svarovskiukais ir baltutele...
kas liecia MJ ir Birutes salonus, tai kiek žinau jie keičias suknelėmis, arba turi tas pacias... kazkaip netrauke manes visai Birutės salonas...
nezinau apie koki patikima nepatikima snekat, bet jei esat kaunieciai tai kazkuriai parapijai priklausot, tai pirma paziurekit ar gausit leidima is tos parapijos tuoktis kitoje... ir ar toje kitoje priims, nes pvz dabar kuo toliau tuo daugiau kunigu nori tuokti savo parapijiecius ir is kitu parapiju netuokia... blush2.gif


o pagal ką žinoti, kuriai priklausau? tiesiog pagal rajoną kažkaip? o nesvarbu visai nei kur pirmą komuniją, kur sutvirtinimą ėjau?
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2015 03 02, 16:47)
o pagal ką žinoti, kuriai priklausau? tiesiog pagal rajoną kažkaip? o nesvarbu visai nei kur pirmą komuniją, kur sutvirtinimą ėjau?

jūsų parapija ta, kur jūsų deklaruota gyv. vieta. kas reikalinga dar bažnyčiai, tai krikšto liudijimas, bet tai nedaro įtakos parapijos pasirinkimui.
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 03 02, 15:38)
Brangute, apie kokia daiva sneki? nezinau as jos verysad.gif  buk gera koki kontakta ar nuoroda imesk.

Čia nuorodos į Daivos suknelės FB puslapius smile.gif

https://www.facebook...ukneles?fref=ts

https://www.facebook...1440189?fref=ts

Nežinau, kodėl yra net keli psl. ax.gif Anksčiau buvo jos puslapis, kad priimti į draugus. Dabar žiūriu, kad jau yra ir "like" puslapiai smile.gif Pas ją suknelių nuoma būna paprastai pigesnė nei iš salono.

Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2015 03 02, 21:51)
Čia nuorodos į Daivos suknelės FB puslapius smile.gif

ačiū, kitą savaitę bandysiu nulekt pažiūrėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 03 03, 21:45)
ačiū, kitą savaitę bandysiu nulekt pažiūrėti 4u.gif

Kad tik mačytų 4u.gif Tik pas ją taip pat reikia laiką užsirezervuoti smile.gif Man liko dar trys savaitėlės ir aš jau staipysiuos su sukne prieš veidrodį biggrin.gif Spirgu visa net biggrin.gif

O va su žiedais, tai katastrofa pas mus... Nu nieko nerandam iš dizainų, o ir nieko nesugalvojam... Kad pažiūrėjus galėčiau pasakyti "Va, mūsų"... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 03 kovo 2015 - 22:15
QUOTE(Grafee` @ 2015 03 03, 22:14)
Kad tik mačytų 4u.gif  Tik pas ją taip pat reikia laiką užsirezervuoti smile.gif Man liko dar trys savaitėlės ir aš jau staipysiuos su sukne prieš veidrodį biggrin.gif Spirgu visa net biggrin.gif

O va su žiedais, tai katastrofa pas mus... Nu nieko nerandam iš dizainų, o ir nieko nesugalvojam... Kad pažiūrėjus galėčiau pasakyti "Va, mūsų"... unsure.gif

tai aš visur rezervuojuos laiką...
o kokio tipo jūs ieškot? žinok pasiūlyčiau nesusidaryt nuomones iš anksto apie viena ar kita forma, nes kai uzsidedi zieda gali pamatyt, kas tavo akiai lb patiko, ant tavo pirsciuko tiesiog nesiziuri, man grazu tokie masyvus žiedai, bet visai netinka mano pirstams, teko rinktis kuklesnius ir tikiuos kai padarys tikrai dziaugsimes...
man didziausias galvos skausmas suknele, atrodo,kad pamatysiu ir bus wou, bet taip dar niekur nebuvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 03 04, 20:32)
o kokio tipo jūs ieškot?

man didziausias galvos skausmas suknele, atrodo,kad pamatysiu ir bus wou, bet taip dar niekur nebuvo verysad.gif

Kadangi kasdien aš labiau sidabrą nešioju, tai galvojam gal apie geltono ir balto aukso žiedus. Kad būtų žiede blizgios ir matinės dalies. Bet kiek žiūrėjau įvairių jau pagamintų žiedų - nė vienas nelipo ax.gif Pas mus su MB pirštai pianistų biggrin.gif Ilgi ir ploni... Man tai visi mano žiedai sukaliojasi aplink pirštą, ypač tie, kurie būna su akute biggrin.gif Man šiaip ir klasikiniai patinka. Bet kol kas MB nori tokių, kokių niekas neturi biggrin.gif Žiūrėsim, kokios bus nuomonės, kai pamatysim realiai kainas apsilankę pas juvelyrus biggrin.gif

Kai pamačiau savo TĄ suknę, tai kol kas daugiau ir nesukau galvos dėl šio klausimo smile.gif Ale bus matyt, kas dėsis galvoje, kai pasimatuosiu biggrin.gif

Jau antrą vakarą suku mintis apie ceremonijos vietos dekorą... Tiksliau, kaip "įrėminti" taką iki ceremonijos vietos g.gif Nes ten lyg skaldos aplink yra, kilimo nenoriu. O vis tiek reik kažkaip padailinti nors keletą metrų to kelio, kuriuo eisiu smile.gif
Atsakyti