Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas, dalinamės patirtimi ir įspūdžiais

O ar patiko kelione? Nebuvo labai salta nardyti? Juroje nera labai salta? Delfinus pamatete?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 02 24, 09:57)
Mes po 40 usd mokėjom suaugusiam, paskui dar kompaktus pirkom už 35.
mes mokėjom 55 jų pinigus vodofone, nes viešbuty beveik nėjo pagaut interneto ax.gif


manau, tikriausias poilsis ir yra, kai nėra interneto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2015 02 24, 10:09)
O ar patiko kelione? Nebuvo labai salta nardyti? Juroje nera labai salta? Delfinus pamatete?

Patiko, visai nešalta. Delfinų, deja, nepamatėme ax.gif

QUOTE(janudi @ 2015 02 24, 10:54)
manau, tikriausias poilsis ir yra, kai nėra interneto  thumbup.gif

ko gero biggrin.gif . Bet per 10 dienų noris kažką sužinot iš LT biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 02 24, 11:39)
Patiko, visai nešalta. Delfinų, deja, nepamatėme ax.gif
ko gero biggrin.gif . Bet per 10 dienų noris kažką sužinot iš LT biggrin.gif .

Mes 14d. Vykstame ir tai bus puiki proga atitrūkti nuo visko tiek mums, tiek vaikams poilsis nuo facebook'o. Daugiau dėmesio bus vieni kitiems.
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2015 02 24, 10:54)
manau, tikriausias poilsis ir yra, kai nėra interneto  thumbup.gif


Pavyzdžiui mano darbas toks, kad man būtina jungtis prie interneto bent vieną kartą per dieną, bet taip, sutinku, poilsis be interneto yra pats geriausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2015 02 23, 21:59)
Gal kazkas plaukėte su laivu i 4 salas su vietiniais? kazi normali kaina,? nelabai derejosi, sutarėm už 75$, įskaičiuoti pietus.

2 suauge + 1 vaikas, mokejom 90 doleriu. Derejomes.
Atsakyti
QUOTE(-luka- @ 2015 02 23, 19:55)
kaip jums sea gull ?

Na pats viesbutis vidutinio lygio. Uodu labai daug. Vaika visa sulese, tai po to ir is registraturos kazkokio purskalo dave ir mieste pirkom i rozete priemoniu. Maistas prastokas, MB labai mesos truksta. lotuliukas.gif
siaip kartojasi tas pats, bet is bado nemirsi. Teritorija didele, visai salia centras, tai gali iseit bet kada. Baseinu nemazai, bet kai jura salia, prie baseinu mazai kas guli. Kambariai pakankamai erdvus. Gultu pakankamai, nereikia is ankstaus ryto keltis, kad uzsiimt. Yra nardymo centras, tai patogu, kad vaziuot niekur nereikia, neblogi ju laivai.vakar buvom nardyt. Komanda rimta, viskas ok. Jura silta 22. Pliazas grazus, vyksta visokiausi renginiai tik netingek dalyvaut. Didziausiais minusas- rusai. Ju cia gal net perdaug. Nusigeria kasvakara net ant koju nepastovi. Viena veikeja uzvakar apsauga tempe is restkrano, o ji reke visagerkle, kad jos 5 staliukas, ji Julia ir traukitrankas lotuliukas.gif
kas cia dar g.gif tipsus tikrai reiketu palikti ju vietine valiuta, nes vyrukai prase, kad jiems iskeistume etalinius eurus, neturijie tiesiog ju kurdeti verysad.gif
kol kas tiek. Siandien oras puikus. Sedim pleze ir kol jums rasau, rizikuoju idegti viena sona, vacation1.gif tad iki. Geru visoms atostogu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(agnytia_number1 @ 2015 02 24, 09:36)
Na su 3mb nelabai ka nuveiksi siais laikais  lotuliukas.gif greiciausiai turejot omenyje 3Gb  blush2.gif
Sakykit, kokia kaina korteles? Nes man tai irgi bus aktualu po keliu savaiciu  4u.gif

Ups blush2.gif pirkom 3 Gb , mokejom 65 vietinius pinigus drinks_cheers.gif naudojames visur kur tik reikia net laive, galveje...
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2015 02 25, 10:58)
Na pats viesbutis vidutinio lygio. Uodu labai daug. Vaika visa sulese, tai po to ir is registraturos kazkokio purskalo dave ir mieste pirkom i rozete priemoniu. Maistas prastokas, MB labai mesos truksta. lotuliukas.gif
siaip kartojasi tas pats, bet is bado nemirsi. Teritorija didele, visai salia centras, tai gali iseit bet kada. Baseinu nemazai, bet kai jura salia, prie baseinu mazai kas guli. Kambariai pakankamai erdvus. Gultu pakankamai, nereikia is ankstaus ryto keltis, kad uzsiimt. Yra nardymo centras, tai patogu, kad vaziuot niekur nereikia, neblogi ju laivai.vakar buvom nardyt. Komanda rimta, viskas ok. Jura silta 22. Pliazas grazus, vyksta visokiausi renginiai tik netingek dalyvaut. Didziausiais minusas- rusai. Ju cia gal net perdaug. Nusigeria kasvakara net ant koju nepastovi. Viena veikeja uzvakar apsauga tempe is restkrano, o ji reke visagerkle, kad jos 5 staliukas, ji Julia ir traukitrankas lotuliukas.gif
kas cia dar g.gif  tipsus tikrai reiketu palikti ju vietine valiuta, nes vyrukai prase, kad jiems iskeistume  etalinius eurus, neturijie tiesiog ju kurdeti  verysad.gif
kol kas tiek. Siandien oras puikus. Sedim pleze ir kol jums rasau, rizikuoju idegti viena sona,  vacation1.gif tad iki. Geru visoms atostogu  drinks_cheers.gif
[


kai buvom pries 5 metus, tai labai buvo geras maitinimas, o kai prie 2 metus buvom jau buvo zymiai prastesnis smile.gif bet man vistiek tas viesbutis patinka, vien del vietos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-luka- @ 2015 02 25, 12:11)
kai buvom pries 5 metus, tai labai buvo geras maitinimas, o kai prie 2 metus buvom jau buvo zymiai prastesnis  smile.gif bet man vistiek  tas viesbutis patinka, vien del vietos  rolleyes.gif

Vieta, papludimys, nardymo centras- jo privalumai.
Atsakyti
Gal galite kas priminti antibiotiku, kurie pagydo per 3 dienas, pavadinima?
Atsakyti
QUOTE(zose @ 2015 02 27, 17:24)
Gal galite kas priminti antibiotiku, kurie pagydo per 3 dienas, pavadinima?

Antinal. Mane ir per diena pagyde thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sheila* @ 2015 02 27, 15:38)
Antinal. Mane ir per diena pagyde  thumbup.gif

tai kad antinal nuo viduriavimo, antibiotikai yra xithrone g.gif
Atsakyti