Įkraunama...
Įkraunama...

Nerimas/nervu priepuoliai santykiuose su vyru

4u.gif
Ne ten parasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginok: 17 spalio 2015 - 16:39
Na ir as prasau patarimu, nesuprantu savo vyro, gerai butu ir vyriskos nuomones isklausyti.
Su vyru gyvename jau daaag metu, mylime vienas kita, bet paskutiniu laiku nesuprantu savo vyro- jis nuolat vairuodamas virsija greiti, uz ka mokame baudas, jis nepiktybiskas pazeidejas, jis daug dirba, daug vazineja, skuba, pavargsta ir leidzia sau greiciau pavazineti. I mano pastabas reaguoja mazdaug taip- tu nevairuoji ir nezinai nieko, kas nevairuoja tas neklysta, nepatinka vairuok pati ir veziok mane. Buna kad gailisi, bet niekas nesikeicia ir seimos biudzetas skaudziai yra nuskaisminamas jau vis didejanciomis baudomis. Dar jis per savo skubejima nepriziuri masinos, ji daznai nuo juo drozimo genda, vel pinigai verysad.gif, o kur dideles kuro sanaudos. Mes butent del masinos islaidu ir barames, nes uzdirba jis pakankamai bet ir isleidzime mes tam kad jis galetu dirbti- jis sako kad masina darbo priemone- irgi nemazai. Del to kad as pikstu jis pradejo meluoti, apie eismo ivykius nepasakoti, pvz.:
1)atsitiktinai ziuredama iki kada galioja draudimas pamaciau papkei dekloracija kad buvo avarija doh.gif , 2) gavome baudos nuosprendi ir buvo parasyta kad siais metais jau nepirmas greicio virsijimas del to yra sunkinanti aplinkybe ir dideja bauda verysad.gif , o as nieko nezinojau, jis ir vel savo dainele- kad daro tas ir klysta.
Nezinau, man atrodo kad jis neteisus, aisko buna pazeidimai, bet nu reikia stengtis ir nevazineti pergreitai, as jam sakau kad pasiimdamas vairuotojo pazimejima tu sutikai su eismo taisyklemis ir privalai ju laikytis. Ar gerai meluoti, mes su juo visada buvome atviri vienas kitam, apie viska kalbejomes, bet jis pradejo nutileti nuo manes kai kurios dalykus, gal jam atrodo nepasakiai reiskia nesumelavai?
Atsakyti
kas daro, tais ir klysta doh.gif nu, bet ir durnyste doh.gif As vairuoju nuo gal 1998 metu ir jokiu baudu dar neturiu. Mano vyras vairuoja kokiu gali ir daugiau nei 12 metu nei as, bet turi tik 1 bauda (greitis virsytas 20 km), jokiu avariju. Reiskia, kad nori, tas gali nenusizengt taisyklem. Tik durnas atsikalbinejimas, kad kas nedaro,tas neklysta. Cia ne jokia KLAIDA, tai tycinis elgesys. Gal tiesiog melskities, kad atimtu is jo vairuotojo pazymejima, bent tada vyra gyva ir sveika turesit, o tai su tais jo pomegiais galit nasle greit tapt ar vyra invalido vezimelyje turet.

Dar toks patarimas. Gauna vyras pvz. 100 euru bauda, o jus uz 100 euru, kokia totalia nesamone nusiperkat. Tas puola priekaistaut del jusu pirkinio, jus jam atsakot ta pati - jis meto pinigus baudom, jus kitom nesamonem. Lygybe turi but. Gal jam pasidarys visgi gaila pinigu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 17 spalio 2015 - 19:35
QUOTE(Geroji-feja @ 2015 10 17, 16:52)
Na ir as prasau patarimu, nesuprantu savo vyro, gerai butu ir vyriskos nuomones isklausyti.

Nu toks ir patarimas- daug melskitės, kad kokio žmogaus mirtinai nesutrintų, nes daugumai kelių gaidelių tokia pabaiga- teisiamųjų suole.
Atsakyti
Kiek km jis tą greitį viršyja? Kiek kartų jau baudą gavo?
Atsakyti
Na kai kurių komentatorių tikrai nesuprantu. Reikia jums dar pilti žibalo į ugnį? Pati problemos autorė manau, kuo puikiausiai supranta, kokios yra grėsmės, kai vyras taip darkosi. Ir sakyti, kad tik melstis reikia, tai jai visai ne patarimas.
Manau, jūsų vyrui (jei taip elgiasi tik paskutiniu metu) yra kritusi savivertė ir tokiu būdu jis bando sau kažką įrodyti (rizikuoti ir nepakliūti). Nereikia pulti priekaištauti, o tik ramiai kalbėtis, kas jį verčia taip jaustis ir elgtis prieš taisykles. Dauguma vairuotojų viršija lietuvoje greitį, bet tai reik daryti su protu. Ilgainiui gali prarasti teises (tai pakenktų irO jo darbui), kaip jis vertina tokią riziką?
Dėl šeimos biudžeto tai siūlyčiau nemokėti už jo baudas iš bendro biudžeto, susitarkit kokia jo atlyginimo dalis turi keliauti į bendrą fondą, o kokia dalis lieka jo poreikiams, tame tarpe ir baudoms susimokėti. Bet prioritetas turi turi būti - šeimos biudžeto papildymas.
Manau, jūs per daug kampų laikote viena, rašote, kad mašina netvarkinga (ne moteriai rūpintis mašinos gerbūviu), kad draudimu rūpinatės - perleiskite šias pareigas vyrui. Nesusitvarkys vieną kartą pajus, kaip kerta per jo kišenę. Pradės atsakingiau žiūrėti į tas pareigas.
Dėl melo, nežinau, ką patarti, nes pati su tuo kol kas nesėkmingai kovoju. Nors maniškis visada pasiteisina, kad nenorėjo manęs jaudinti, todėl nutylėjo, bet man yra skaudu. Dabar jam prisakiau, kad jeigu ir toliau slapukaus, meluos, aš nebetikėsiu iš vis niekuo, ką man sako, o be pasitikėjimo nėra ir santykių... Bus matyt kaip seksis...
Bet svarbiausia, kalbėkitės ramiai, be priekaištų ir įžeidinėjimų, nes kitaip vyrams užsiblokuoja mintys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutea: 19 spalio 2015 - 15:55
QUOTE(GAILE* @ 2015 10 19, 08:47)
Kiek km jis tą greitį viršyja? Kiek kartų jau baudą gavo?

Nu gal nera jis piktybinis keliu gaidelys, 10-20km per val, yra Vilniuje vietu kur tik 40 leidziama- na jis ant 50 pravaziavo ir nufotkino doh.gif . Pas ji nemazas vairavimo stazas, bet butent per paskutinius penkis metaus jis pasieme daugiau veiklos: darbas, pomegiai, dar jis neatsisako padeti kitiems ir visi to naudojasi- pavezek ten- nuvezk sian ir jis pliesiasi meta darba paveza vel i darba, dar po darbo konsultavimai ar nauju projektu aptarimai, vat ir uzsisukes ir noredamas visur suspeti ir "pavaro". Man jo ir gaila, nes uzsisukes gyvenimo nemato, irgi barames del to, bet jis negali kitaip- jeigu gali padek, oh verysad.gif . I metus 2 kartai, gal atrodo nedaug finansine prasme, bet sudejus su kitomis islaidomis- del to skubejimo kazkas masinai nutinka, nu eina pinigai verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2015 10 17, 19:33)
Dar toks patarimas. Gauna vyras pvz. 100 euru bauda, o jus uz 100 euru, kokia totalia nesamone nusiperkat. Tas puola priekaistaut del jusu pirkinio, jus jam atsakot ta pati - jis meto pinigus baudom, jus kitom nesamonem. Lygybe turi but. Gal jam pasidarys visgi gaila pinigu.

Negalieciau taip, as labai pragmatiskas zmogus, gal ir reiketu bet negaliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutea @ 2015 10 19, 15:54)
1)Pati problemos autorė manau, kuo puikiausiai supranta, kokios yra grėsmės, kai vyras taip darkosi. Ir sakyti, kad tik melstis reikia, tai jai visai ne patarimas.
2)Ilgainiui gali prarasti teises (tai pakenktų irO jo darbui), kaip jis vertina tokią riziką?
4)Dėl šeimos biudžeto tai siūlyčiau nemokėti už jo baudas iš bendro biudžeto, susitarkit kokia jo atlyginimo dalis turi keliauti į bendrą fondą, o kokia dalis lieka jo poreikiams, tame tarpe ir baudoms susimokėti. Bet prioritetas turi turi būti - šeimos biudžeto papildymas.
3)Manau, jūs per daug kampų laikote viena, rašote, kad mašina netvarkinga (ne moteriai rūpintis mašinos gerbūviu), kad draudimu rūpinatės - perleiskite šias pareigas vyrui. Nesusitvarkys vieną kartą pajus, kaip kerta per jo kišenę. Pradės atsakingiau žiūrėti į tas pareigas.
5)Dėl melo, nežinau, ką patarti, nes pati su tuo kol kas nesėkmingai kovoju.
6)Bet svarbiausia, kalbėkitės ramiai, be priekaištų ir įžeidinėjimų, nes kitaip vyrams užsiblokuoja mintys biggrin.gif


1)Aciu jums 4u.gif , as myliu savo vyra ir tikrai meldziuosi kad jis butu sveikas ir gyvas.
2)Nedaleidzia jis tokios minties kad prarastu teises- jis negeria, jeigu ir virsyja tai nedaug, tik kad stabiliai unsure.gif .
3)As neperimu juo pareigu, masina jis "rupinasi", draudimu irgi tik kadangi uzsisukes jam reikia priminti.
4)Jis turi savo pinigu, uz daug ka pats ir sumoka, bet kai pamatai kvitus na gaila pasidaro nes tai prarasti musu seimos pinigai. Aplamai musu seimos modulis atrodo taip- as taupau, viska i namus, islaidos apskaiciuotos ir teisingos, o jis isleidzia nes- nu viskas yra darbo islaidos verysad.gif
5)Vat ir man yra skaudu kad nutyli ar sumeluoja, mes visas bedas ir nepasitenkinimus aptarinejome ir tik taip musu seima iki siolei gyva, bet dabar verysad.gif
6)Stengiuosi ramiai kalbeti, bet jis nelabai nori sia tema kalbeti- kai isgirsta iseina is kambario, ar jam svarbus skambutis, ar na nepradek vel unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Geroji-feja @ 2015 10 19, 16:11)
Nu gal nera jis piktybinis keliu gaidelys, 10-20km per val, yra Vilniuje vietu kur tik 40 leidziama- na jis ant 50 pravaziavo ir nufotkino doh.gif . Pas ji nemazas vairavimo stazas, bet butent per paskutinius penkis metaus jis pasieme daugiau veiklos: darbas, pomegiai, dar jis neatsisako padeti kitiems ir visi to naudojasi- pavezek ten- nuvezk sian ir jis pliesiasi meta darba paveza vel i darba, dar po darbo konsultavimai ar nauju projektu aptarimai, vat ir uzsisukes ir noredamas visur suspeti ir "pavaro". Man jo ir gaila, nes uzsisukes gyvenimo nemato, irgi barames del to, bet jis negali kitaip- jeigu gali padek, oh verysad.gif . I metus 2 kartai, gal atrodo nedaug finansine prasme, bet sudejus su kitomis islaidomis- del to skubejimo kazkas masinai nutinka, nu eina pinigai verysad.gif

Papildyta:

Negalieciau taip, as labai pragmatiskas zmogus, gal ir reiketu bet negaliu unsure.gif

netarkuok tu jo, nėra gi jis kažkoks tai kelių erelis. čia bet kam gali pasitaikyt toks nedidelis viršijimas. geriau radarų detektorių padovanok, kad pypsėtų kai matuojamas greitis biggrin.gif .
jetau, jei man ūžtų vyras smegenis dėl tokių pažeidimų, tai aš irgi pykčiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2015 10 19, 17:11)

jetau, jei man ūžtų vyras smegenis dėl tokių pažeidimų, tai aš irgi pykčiau cool.gif

Maniškis tai neūžtų, bet po antro karto paimtų raktelius ir lieptų eit pėsčiai, jei jau tvarkingai vairuot nemoki, garantuoju biggrin.gif
Atsakyti
MB irgi aršiau už mane vairuoja. kai bandydavau kažką sakyti, tai baisiai pykdavo, sakydavo, tu manęs nemokyk, aš juk įvertinu situaciją ir žinau, ką darau. Tai tada nustojau komentuoti, nes susinervinęs vairuotojas prie vairo - nieko gero schmoll.gif bet jis ir taip žino, kada man baisu - akys būna didelės, įsikimbu į rankeną virš durelių ir pan. Tai pastaruoju metu pradėjo atkreipti į tai dėmesį ir truputį ramiau važinėti 4u.gif

Kitas dalykas, kuris veikia - paprašau paaiškinti, kodėl jis padarė vieną ar kitą, mano manymu, nesąmonę, nes mokinuosi vairuoti tongue.gif t.y., teises turiu, bet vis jo klausinėju, kaip reiktų pasielgti vienoje ar kitoje praktinėje situacijoje, klausiu, ar pvz., tas ženklas nerodė, jog reikėjo daryti kitaip, ar tos mašinos mums nereikėjo praleisti, ar ana mašina čia ne nesąmonę padarė. tokiu būdu pasakau jam, kaip, mano nuomone, reikėjo padaryti, ir paklausiu, ar, jo nuomone, aš manau teisingai. Nėra jokių kaltinimų ar skundų iš mano pusės, tik situacijos analizė, iš kurios pasimokysiu, kaip man kitą kartą reiktų pasielgti analogiškoje situacijoje. Todėl iš jo pusės jokių pykčių irgi nėra, nes atsiklausiu jo, kaip geriau žinančio, nuomonės. Be to, jam yra paskata važiuoti pagal taisykles. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geroji-feja @ 2015 10 17, 17:52)
Na ir as prasau patarimu, nesuprantu savo vyro, gerai butu ir vyriskos nuomones isklausyti.
Su vyru gyvename jau daaag metu, mylime vienas kita, bet paskutiniu laiku nesuprantu savo vyro- jis nuolat vairuodamas virsija greiti, uz ka mokame baudas, jis nepiktybiskas pazeidejas, jis daug dirba, daug vazineja, skuba, pavargsta ir leidzia sau greiciau pavazineti. I mano pastabas reaguoja mazdaug taip- tu nevairuoji ir nezinai nieko, kas nevairuoja tas neklysta, nepatinka vairuok pati ir veziok mane. Buna kad gailisi, bet niekas nesikeicia ir seimos biudzetas skaudziai yra nuskaisminamas jau vis didejanciomis baudomis. Dar jis per savo skubejima nepriziuri masinos, ji daznai nuo juo drozimo genda, vel pinigai verysad.gif, o kur dideles kuro sanaudos. Mes butent del masinos islaidu ir barames, nes uzdirba jis pakankamai bet ir isleidzime mes tam kad jis galetu dirbti- jis sako kad masina darbo priemone- irgi nemazai. Del to kad as pikstu jis pradejo meluoti, apie eismo ivykius nepasakoti, pvz.:
1)atsitiktinai ziuredama iki kada galioja draudimas pamaciau papkei dekloracija kad buvo avarija doh.gif , 2) gavome baudos nuosprendi ir buvo parasyta kad siais metais jau nepirmas greicio virsijimas del to yra sunkinanti aplinkybe ir dideja bauda verysad.gif , o as nieko nezinojau, jis ir vel savo dainele- kad daro tas ir klysta.
Nezinau, man atrodo kad jis neteisus, aisko buna pazeidimai, bet nu reikia stengtis ir nevazineti pergreitai, as jam sakau kad pasiimdamas vairuotojo pazimejima tu sutikai su eismo taisyklemis ir privalai ju laikytis. Ar gerai meluoti, mes su juo visada buvome atviri vienas kitam, apie viska kalbejomes, bet jis pradejo nutileti nuo manes kai kurios dalykus, gal jam atrodo nepasakiai reiskia nesumelavai?

aiskiai beda yra kazkur kitur, o jis issilieja rizikuodamas uz vairo. gali buti net su santykiais negerai kazkas, tokiu budu bando sukelti konflikta, gal jus nori apkaltinti uz kazka, bet tiesiogiai bijo pasakyt uz ka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VėjoVaikas: 07 lapkričio 2015 - 00:46