Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(Nastya @ 2015 03 27, 22:44)
Tokio dalyko kaip eurovizija išvis nežiūriu. Durnių laivas  blink.gif O kuo tuoliau tuo dar blogiau.
Tuo labiau vertinamos ne dainos, čia ne dainų konkursas, o kažkoks politinis. Visi balsus skiria ''draugams'', ''kaimynams'' ir t.t. O kai dar tas ****** pasirodė su barzda ir suknele tai išvis  hah.gif  bash.gif

Daug ko aš nežiūriu ax.gif . Bet ir neinu komentuot ko nežiūriu. Ir jei nežiūri, iš ko sprendi, kad vis blogiau?
Tavo pykčiui už tą, kaip tu sakai ****, pernai nubalsavo daugiausia žiūrovų wub.gif . Europoj ne vien tundros gyvena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 03 27, 21:44)
Tokio dalyko kaip eurovizija išvis nežiūriu. Durnių laivas  blink.gif O kuo tuoliau tuo dar blogiau.
Tuo labiau vertinamos ne dainos, čia ne dainų konkursas, o kažkoks politinis. Visi balsus skiria ''draugams'', ''kaimynams'' ir t.t. O kai dar tas ****** pasirodė su barzda ir suknele tai išvis  hah.gif  bash.gif

Tai iš kur žinot, kaip vertinama, kokius balus kas skiria, kas laimi, jei NEŽIŪRITE?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 27 kovo 2015 - 22:48
O tai kokiu būdu laimėjo tokios politiškai nesvarbios šalys, kaip Estija ir Latvija?
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2015 03 28, 10:51)
O tai kokiu būdu laimėjo tokios politiškai nesvarbios šalys, kaip Estija ir Latvija?


matyt, politika buvo orientuota į eurovizijos laimėjimą unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Praklausiau antro pusfinalio visas dainas ir ką gi mano išvada- eisim mes į finalą su pasišokinėjimu, nes po mūsų tiek daug sunkių, slegiančių dainų, kad tikrai nėra ko per daug varyti ant to, kad esame pirmi.
Apart Slovėnijos (ji man be jokios konkurencijos šiame pusfinalyje wub.gif ), Maltos, kurios dainininkė ir daina, manau, yra tikrai verti finalo; Švedijos (pliusai: simpatingas dainininkas, superiniai efektai, "imanti" dainos pradžia, BET priedainis, kas dainoje svarbiausia- neveža g.gif ); Lenkija paims jautriuosius muzikos klausytojus- nėra abejonių; Šveicarijos ir Kipro dainos nėra prastos, bet dainininkai absoliučiai neturi charizmos; Islandija atrodo neblogai, bet labai primena kažką anksčiau girdėto, pažįstamo ir net pabodusio; Izraelio daina patiks Balkanų šalimis, o atsižvelgiant į tai, kad šios šalies tautiečiai išsibarstę po visą pasaulį, finale ji dar tikrai turėtų skambėti. Na ir dar mano sąraše į finalą- Latvija, nors pati dainininkė neatrodo labai profesionali ir patyrusi, bet jei tai jai nepakiš kojos, kitoks muzikos stilius gali būti raktu į finalą.
Tokie mano, "pilypo iš kanapių", kaip nekuri mamytė-komentatorė išsireiškė, pamąstymai. hi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 28 kovo 2015 - 11:46
QUOTE(Maja Di @ 2015 03 27, 23:25)
Daug ko aš nežiūriu ax.gif . Bet ir neinu komentuot ko nežiūriu. Ir jei nežiūri, iš ko sprendi, kad vis blogiau?
Tavo pykčiui už tą, kaip tu sakai ****, pernai nubalsavo daugiausia žiūrovų wub.gif . Europoj ne vien tundros gyvena ax.gif


Na aš čia šiaip atėjau nuomonę pasakyt mirksiukas.gif Kas nori - tegul žiūri, man kažkaip nei šilta nei šalta.
Anksčiau žiūrėdavau kartais ir aš bet nustojau prieš kokius 4 metus... Galime eilinį kartą spėti, kad 12 taškų duos Gruzija, kaip visada. Na aišku šiais metais matomai ir Ukraina duos labai daug balsų. Kelis balsus duos Latvija, galbūt Lenkija. UK gal duos kažkiek, Rusija turbūt nelabai tikėtina.
Iš ko sprendžiu, kad blogiau? Na čia matyt pas kiekvieną savo įsitikinimai, o ir šiaip facebooke straipsnius matau, taip pat delfi.
Spėju, kad šiais metais laimės tų dauno sindromu sergančių grupė, nes kas neįžeidžiant... ''neįprasto'' išlenda į eterį tai visi ir balsuoja. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 03 28, 12:54)
Na aš čia šiaip atėjau nuomonę pasakyt  mirksiukas.gif Kas nori - tegul žiūri, man kažkaip nei šilta nei šalta.
Anksčiau žiūrėdavau kartais ir aš bet nustojau prieš kokius 4 metus... Galime eilinį kartą spėti, kad 12 taškų duos Gruzija, kaip visada. Na aišku šiais metais matomai ir Ukraina duos labai daug balsų. Kelis balsus duos Latvija, galbūt Lenkija. UK gal duos kažkiek, Rusija turbūt nelabai tikėtina.
Iš ko sprendžiu, kad blogiau? Na čia matyt pas kiekvieną savo įsitikinimai, o ir šiaip facebooke straipsnius matau, taip pat delfi.
Spėju, kad šiais metais laimės tų dauno sindromu sergančių grupė, nes kas neįžeidžiant... ''neįprasto'' išlenda į eterį tai visi ir balsuoja.  doh.gif

Nesuprantu mados, kai "nežiūrintys", "nesidomintys" kokiu nors reiškiniu ateina į temą apdergti ir tulžim pasispjaudyti. Jeigu jus konkursas nedomina, tai turėtumėte mažiausiai jaudintis kas kiek ir kam taškų neduoda ar neduoda,
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2015 03 28, 11:40)
Praklausiau antro pusfinalio visas dainas ir ką gi mano išvada- eisim mes į finalą su pasišokinėjimu, nes po mūsų tiek daug sunkių, slegiančių dainų, kad tikrai nėra ko per daug varyti ant to, kad esame pirmi.
Apart Slovėnijos (ji man be jokios konkurencijos šiame pusfinalyje wub.gif ), Maltos, kurios dainininkė ir daina, manau, yra tikrai verti finalo; Švedijos (pliusai: simpatingas dainininkas, superiniai efektai, "imanti" dainos pradžia, BET priedainis, kas dainoje svarbiausia- neveža  g.gif ); Lenkija paims jautriuosius muzikos klausytojus- nėra abejonių; Šveicarijos ir Kipro dainos nėra prastos, bet dainininkai absoliučiai neturi charizmos; Islandija atrodo neblogai, bet labai primena kažką anksčiau girdėto, pažįstamo ir net pabodusio; Izraelio daina patiks Balkanų šalimis, o atsižvelgiant į tai, kad šios šalies tautiečiai išsibarstę po visą pasaulį, finale ji dar tikrai turėtų skambėti. Na ir dar mano sąraše į finalą- Latvija, nors pati dainininkė neatrodo labai profesionali ir patyrusi, bet jei tai jai nepakiš kojos, kitoks muzikos stilius gali būti raktu į finalą.
Tokie mano, "pilypo iš kanapių", kaip nekuri mamytė-komentatorė išsireiškė, pamąstymai. hi.gif

Tingiu dabar jau tikrinti informaciją, bet jei tai, ką išvardinote visi antrame pusfinalyje, tai mūsiškiams labai galimai vietos ir nebeliks biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2015 03 28, 12:54)
Na aš čia šiaip atėjau nuomonę pasakyt  mirksiukas.gif Kas nori - tegul žiūri, man kažkaip nei šilta nei šalta.
Anksčiau žiūrėdavau kartais ir aš bet nustojau prieš kokius 4 metus... Galime eilinį kartą spėti, kad 12 taškų duos Gruzija, kaip visada. Na aišku šiais metais matomai ir Ukraina duos labai daug balsų. Kelis balsus duos Latvija, galbūt Lenkija. UK gal duos kažkiek, Rusija turbūt nelabai tikėtina.
Iš ko sprendžiu, kad blogiau? Na čia matyt pas kiekvieną savo įsitikinimai, o ir šiaip facebooke straipsnius matau, taip pat delfi.
Spėju, kad šiais metais laimės tų dauno sindromu sergančių grupė, nes kas neįžeidžiant... ''neįprasto'' išlenda į eterį tai visi ir balsuoja.  doh.gif

Ukraina net nedalyvaus kiek man žinoma, tai ir neduos balsų. Tie su sindromu, garantuoju, tikrai nelaimės. Galiu net iš daug daug pinigų lažintis smile.gif
Atsakyti
Monika Linkytė & Vaidas Baumila - This Time (Lithuania) Eurovision 2015 (Official Studio Version) user posted image

https://www.youtube....h?v=0gSg-WD4hWo
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 28, 18:49)
Monika Linkytė & Vaidas Baumila - This Time (Lithuania) Eurovision 2015 (Official Studio Version) user posted image

https://www.youtube....h?v=0gSg-WD4hWo

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 28, 19:56)

biggrin.gif user posted imageuser posted image geriau gyvai
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 28, 20:11)
biggrin.gif user posted imageuser posted image geriau gyvai

Sakot biggrin.gif Aš tai nežinau, gi neklausiau, nežiūrėjau biggrin.gif nenoriu alergiją, kad kiltų ar ką ax.gif
Atsakyti