Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

Vakar gi mūsų atstovas, gražuolėlis, nuostabuolis Baumiliukas atšventė gimtadienį. Visai jau, eurochebra, jūs... tokį svarbų dalykų pamiršote paminėti temoje blink.gif blink.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 29 kovo 2015 - 09:22
QUOTE(Soled @ 2015 03 29, 09:21)
Vakar gi mūsų atstovas, gražuolėlis, nuostabuolis Baumiliukas atšventė gimtadienį. Visai jau, eurochebra, jūs... tokį svarbų dalykų pamiršote paminėti temoje  blink.gif  blink.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif

biggrin.gif Aš girdėjau kaip jį Stonkus "sveikino" per Supermiestą biggrin.gif lotuliukas.gif kad tipo nutraukė draugų dainavimą :Su gimimo diena" ir pats savo stiliumi sau valandą dainavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 25, 12:18)
Aš tai šiandien nuo ryto nežinau kaip čia ir iš kur niūniuojuos diaun diaun lau diaun diaun lau slovėniją biggrin.gif

Slovėnija tikrai įstrigo, pasiliksiu ateičiai tarp klausytinų.
Ir dar visai man nieko Montenegro, tik dabar normaliai išklausiau.

Bet vis tik pasilieku prie Norvegijos - labai labai.

(nors italai bernai mano) biggrin.gif
Atsakyti
Ko tylit apie Izraelį? biggrin.gif Vaikinas taip išsigyrė:

I'm a golden boy
Come here to enjoy
And before i leave
Let me show you Tel Aviv

Vo tėp anas porino :ir po Telavivą pavežios ir dar visokių dalykų prirodys, nes jis yra king of fun 59.gif brunette.gif Tik imkit ir džiaukitės, daugiau tokių auksinių šiemet nėr lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuti kuti @ 2015 04 01, 00:07)
ir po Telavivą pavežios ir dar visokių dalykų prirodys, nes jis yra king of fun  59.gif  brunette.gif Tik imkit ir džiaukitės, daugiau tokių auksinių šiemet nėr  lotuliukas.gif

blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Moniką Linkytę ir Vaidą Baumilą ištiko balandžio 1-osios krizė-jie traukiasi iš „Eurovizijos“ konkurso ir tikisi gerbėjų supratimo

user posted image

Atsakyti
QUOTE(kuti kuti @ 2015 03 31, 22:07)
Ko tylit apie Izraelį?  biggrin.gif Vaikinas taip  išsigyrė:

I'm a golden boy
Come here to enjoy 
And before i leave
Let me show you Tel Aviv

Vo tėp anas porino :ir po Telavivą pavežios ir dar visokių dalykų prirodys, nes jis yra king of fun  59.gif  brunette.gif Tik imkit ir džiaukitės, daugiau tokių auksinių šiemet nėr  lotuliukas.gif

Ai, liavata irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2015 04 01, 06:53)

Dieve kaip gaila, kad tai netiesa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 04 01, 09:34)
Ai, liavata irnesakyk.gif
Papildyta:

Dieve kaip gaila, kad tai netiesa verysad.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Musu Baumiliuka ivertino. smile.gif http://www.15min.lt/...uose-124-495646
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 04 08, 18:22)

Jetus, galvojau niekas nepamatysit, pamatėt visgi. Tai dabar dar prigirkit chirurgų darbą biggrin.gif
Atsakyti
Jei ne feisbukas buciau nepamacius. biggrin.gif o ir Chirurgai saunuoliai , malaciai gerai sutvarke. smile.gif Eurovizininkai gerai ivertino ju darba. smile.gif Va ir pagyriau biggrin.gif
Atsakyti
Įdomu, kada gi mūsiškiai tą savo videoklipą pristatys- gal konkurso išvakarėse? g.gif
Atsakyti