Įkraunama...
Įkraunama...

Kai ateina laikas kažką keisti,kopiant į 3 dešimtį

QUOTE(Rykute @ 2015 03 01, 23:13)
Nemanau, kad jusu vadinamos tustukes neisteka  biggrin.gif  dar ne visos tustukes kurias vadina taip, man aplamai visi tokie prikabinti uzvadinimai kaip tustukes, barakudos ir t.t. juoka kelia. Reikia pazinoti gerai zmogu, kad ji galetum apibudinti. Nes daba pamato sviesiai dazytis plaukus, laibas kojas ir iskart tustuke  lotuliukas.gif

Cia ne mano vadinamos ''tustukes'' schmoll.gif . Kadangi Daugtaske prakalbo apie pavyda ''tustukem'', tai pabandziau paanalizuoti kuri kuriai turetu pavydeti g.gif
Su jumis visiskai sutinku drinks_cheers.gif apie tustukes ir barakudas. Kaip galima apie zmogaus vidini pasauli nuspresti pagal plaukus, kojas ar lupdazius doh.gif . Jei anoje zinuteje apie papus ir nagus jus kazkas sunervino, tai mane ne taip supratote. Tiesiog tai buvo diskusija apie temos autoriu, kuris su fyfom draugaudamas, jose tustukes tik ir mato. O kad moteris turi atrodyti pasitempusi, tvarkinga ir issipusciusi - cia faktas, jei vyrui is sivaizdos pirma duos pasirinkti fyfa ar kokia saves neprisiziurincia - zinoma rinksis pirma. Ir aplamai kalbant, ''tusciu'' zmoniu nera, tas pats zmogus vienam atrodys idomus ir siltas, o kitam - visiskai atvirksciai.
Atsakyti
QUOTE(Daugtaškė @ 2015 03 02, 07:26)
Jeigu reikia suvirškint ir susidėliot, tai jau procesas vyksta....
Aš neturiu konkretaus apibūdinimo... bet tai tiesiog tuščias žmogus... sakyčiau labiau jausmais.... savo vidum....
Nors būna ir tos tuštutės kur tiesiog gyvenimo stilius toks. Gyvenimo būdas. Labai lengva tuom prisidengus gyventi kartais...


Priklauso su kuo bendrauji, koks to zmogaus bendravimo stilius..
Nu matai, jeigu nori, tai visada rasi atsakykma, kuri istrauksi is stalciuko..
Cia ir yra menas.. lotuliukas.gif Bet reikia zinoti, kuriam zmogui is kurio stalciuko tuos zodzius traukti.. Jeigu bendrauciau su mokslininku (jo darbo kalba), tai beabejo, kad buciau labai tuscia ir panasiai.. A su rasytoju, kurio negaliu supasti ir pakesti..

Viskas ir nuo tavo pasakymo priklauso. Sau gal atrodai labai pilna, bet va kitam..
Mane butent zavi zmones, kurie privercia sutrikti.. biggrin.gif biggrin.gif Ne "protingu" zodziu zaismu, o kai tie zodziai paliecia sirdi. Jeigu informacija pro viena ausi iejo, o pro kita isejo, tai ka as zinau.. biggrin.gif Turi pro viena ausi ieiti, pereiti per sirdi, o tada pro burna iseiti. Man pvz., jeigu nelabai idomu, tai as apskritai nesigilinu i snekas, tai galiu ir nusisneketi lotuliukas.gif Bet taip, daug kas priklauso nuo gyvenimo budo, issilavinimo, kurybiskumo biggrin.gif Bet velgi, kaip pamatuoti ta zmogaus "tustuma", cia vel kiekvienam labai individualu. Tau vienas atrodys labai "tuscias", o man labai "pilnas".. biggrin.gif
Atsakyti
Na, gana jau apie tuštutes... Nes jos ne kokios labai jau įdomios asmenybės, kad jom domėtis... smile.gif
Atsakyti
na vienas is patarimu buvo, kad nesirodyti baisiai savo sukrautais darbo vaisiais, tada ir aiskiau pasidarys, kurios tikra demesi rodo, o kurios tik del materialiniu dalyku smile.gif , bet siaip as manau,kad tikrai lengva pamatyti, kuri yra nuosirdi ir turtu nesivaikanti, kukli ir nereikalaujanti visko nuo pirmu dienu.
O,kad iki tiek metu nesukurta seima, tik privalumas, jau issilakstyta ir visai kitaip ziurima i gyvenima cool.gif
Nieko blogo tame nematau...Pati dabar ziureciau tik i tokius vyrus, kurie nebera jaunikliai, issilakste, subrende...ir tikrai ne turtams pirmenybe.
Taip,kad pergyventi nera del ko cool.gif jeigu tos seimos nera, kolkas, niekada ne velu ja susikurti, svarbiausia yra nuosirdziai tai seimai atsiduoti ir jos noreti, o tokia seima sukurti kiekvienos moters svajone, taip,kad neturetu buti sunku 4u.gif
Atsakyti
Kai ateina laikas kažką keisti, laikas keistis - nes be vidinių pokyčių išoriniai pokyčiai menki. Jei nežinote, ką savyje keisti, paprasčiausiai pašalinkite iš galvos klišes, ragaukite gyvenimą be nusistatymų, domėkitės kažkuo priešingu, nei visada, pabendraukite su skirtingais žmonėmis, skaitykite knygas, kurių nebūtumėte į rankas paėmęs, ir t. t. - tada rasite, kas sava, nes, matyt, jau atgyventas tas etapas, kuriuo gyvenate.
Atsakyti
Dingo temos autorius... nebėr su kuo diskutuot... vyrų mąstymas visad įdomus....
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 03 01, 23:20)
visos tv olialiaskes istekeje. visos biggrin.gif

Geras pastebejimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daugtaškė @ 2015 03 05, 20:09)
Dingo temos autorius... nebėr su kuo diskutuot... vyrų mąstymas visad įdomus....



Nu Sveikutės užsukau, pas savo draugutes pažėt smile.gif) Kas gero? Diskutuot? O ką norit dar padiskutuot? diskusijas priimu tik su įrodymais, pavyzdžiais, o keisti nuomonę, mąstymą ir pasaulėžiūrą aš pasirengęs tą pąčią sekundę, kai kas nors man įrodys 51 proc. pliusų ir liks tiks 49 proc. minusų. Kiti gali irgi sakyt, nėra ką įrodinėt, vistiek iš šūdo guziko nenulipdysi, gal irgi tiesa.smile.gif Kartais galvoju, kad reikės čia užsukt karts nuo karto, dabar mačiau temą, brolytis sako negaliu psichologiškai rūpintis vaiku, kuris nėra mano, nes žmonelė pavarė su kitu, nu man atrodo idiotas, o kitiem pačio aukščiausio dvasingumo. O gal tikrai problema ne žmonoj o galvoj smile.gif) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egidijus Kaunas @ 2015 03 13, 17:44)
Nu Sveikutės užsukau, pas savo draugutes pažėt smile.gif) Kas gero? Diskutuot? O ką norit dar padiskutuot? diskusijas priimu tik su įrodymais, pavyzdžiais, o keisti nuomonę, mąstymą ir pasaulėžiūrą aš pasirengęs tą pąčią sekundę, kai kas nors man įrodys 51 proc. pliusų ir liks tiks 49 proc. minusų. Kiti gali irgi sakyt,  nėra ką įrodinėt, vistiek iš šūdo guziko nenulipdysi, gal irgi tiesa.smile.gif Kartais galvoju, kad reikės čia užsukt karts nuo karto, dabar mačiau temą, brolytis sako negaliu psichologiškai rūpintis vaiku, kuris nėra mano, nes žmonelė pavarė su kitu, nu man atrodo idiotas, o kitiem pačio aukščiausio dvasingumo. O gal tikrai problema ne žmonoj o galvoj smile.gifdoh.gif

....smile.gif.....
Sveikas užsukęs.... Tiesiog įdomu kaip sekasi keistis. Nors duodu 100% kad tu nesikeisi. Kaip jau minėjau anksčiau....
Gal ne diskutuot o pablevyzgavoti... tavo pasisakymai saviti.....
Atsakyti
Egidijus Kaunas, toks jausmas, kad rasai truputi "pod kaifom" lotuliukas.gif
Atsakyti
...hm....
Atsakyti
QUOTE(Daugtaškė @ 2015 03 13, 19:17)
....smile.gif.....
Sveikas užsukęs.... Tiesiog įdomu kaip sekasi keistis. Nors duodu 100% kad tu nesikeisi. Kaip jau minėjau anksčiau....
Gal ne diskutuot o pablevyzgavoti... tavo pasisakymai saviti.....

Jo blink.gif bigsmile.gif ... O sioje temoje pirmasias savo zinutes kitaip raset, lyg i drauges besipirsdama(nors ir neiget tai ax.gif ) lotuliukas.gif .......................................................................................
Atsakyti