Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis link įvaikinimo V

Čia kaip dėlionėj - detalių daug. Tik Taki ir jos šeima gali jas sudėliot iki galo. Visos žiūrim savo kampu, bet kiek tarp čia bendraujančių gali pasakyti: taip, turiu realiai iš kelio einantį vaiką ir noriu dar vieno pabandymui? Suprantu baimę motinos, kuri nori sėkmingo gyvenimo dukrai ir negali jo užtikrinti, nes nuo jos tai nebepriklauso. Bet kita vertus, gyvenime ir reikia keisti tik tai, ką galim pakeisti...
Atsakyti
aciu visoms pasisakancioms.

Dabar padekite is patirties susigaudyti visame kame:

Kaip suprantu realiai reikia formintis globa abiems sutuoktiniams?
Taip paprasciau priziureti vaikeli ligos atveju, eiti i poliklinika..arba , jei kazkuris susirgtu?

O is tevo priteisti islaikymo pinigai(kuriu nemoka, bet jeigu tvarkantis tolimesnius reikalus), keliaujantys i mamos saskaita?Kaip juos peradresuoti kitur:kur kreiptis?
Nes, jei kas ikris is to tevo-klajuno, tai dukra tikrai be sazines grauzimo juos isleis savo reikalams. verysad.gif
Atsakyti
Taki, jei jūs tapsit globėjais, tai visi pinigai keliaus į jūsų sąskaitą.
O globėjais geriau abiem būti oficialiai.
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2015 02 27, 15:18)
aciu visoms pasisakancioms.

Dabar padekite is patirties susigaudyti visame kame:

Kaip suprantu realiai reikia formintis globa abiems sutuoktiniams?
Taip paprasciau priziureti vaikeli ligos atveju, eiti i poliklinika..arba , jei kazkuris susirgtu?

O is tevo priteisti islaikymo pinigai(kuriu nemoka, bet jeigu tvarkantis tolimesnius reikalus), keliaujantys i mamos saskaita?Kaip juos peradresuoti kitur:kur kreiptis?
Nes, jei kas ikris is to tevo-klajuno, tai dukra tikrai be sazines grauzimo juos isleis savo reikalams. verysad.gif

Vat taip jau gerai thumbup.gif Dziaugiuos, kad ta linkme jau mastot, nepalikit to vabalelio vaiknamy 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(No Fear @ 2015 02 27, 19:23)
Vat taip jau gerai  thumbup.gif  Dziaugiuos, kad ta linkme jau mastot, nepalikit to vabalelio vaiknamy 4u.gif


Tai ar sakiau, jog paliksiu?
Del to ir rasau, kad padetumete savo patirtimi...man reikejo dar ir seimoje kazkaip diplomatiskai prie to prieiti...tai tikejausi per koki menesi tai iveikti... nes man seima svarbu. O dabar pavyko dar greiciau smile.gif
Tai ieskosiu aukles ir deliojames mums nezinomus biuroktarinius niuansus..

O kur jusu zinios, patirtis? Na, be to, kad mokat ugnimi spjaudytis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2015 02 27, 16:35)
Taki, jei jūs tapsit globėjais, tai visi pinigai keliaus į jūsų sąskaitą.
O globėjais geriau abiem būti oficialiai.



Na, placiau, prasau:)
Ka reiskia i mano saskaita? Juk svaiame jie nezinos kur "plaukti"
Tai ka reiktu pradeti tvarkytis? VTAS?
Teisme?
Anstoliai?
Atsakyti
Rašykit prašymą VTAT, prašykite laikinosios globos. Nesu tikra 100 proc., bet man regis, kol globa laikina, gausit visus pinigėlius vaikui priklausančius ir su tėvais nei vienu bylinėtis nereikės dėl alimentų. Pateikę prašymus, surinkę reikiamus dokumentus lankysite kursus, kur bus pateiktos išvados dėl tinkamumo globoti anūkę. Ir jei pagal bendrą tvarką, tai tik tada vaikas pateks pas jus. Nebet yra išimčių, kurių aš nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2015 02 27, 20:20)
Tai ar sakiau, jog paliksiu?
Del to ir rasau, kad padetumete savo patirtimi...man reikejo dar ir seimoje kazkaip diplomatiskai prie to prieiti...tai tikejausi per koki menesi tai iveikti... nes man seima svarbu. O dabar pavyko dar greiciau smile.gif
Tai ieskosiu aukles ir deliojames mums nezinomus biuroktarinius niuansus..

O kur jusu zinios, patirtis? Na, be to, kad mokat ugnimi spjaudytis ax.gif


As specialiai jusu neglosciau, nes pagalvojau, kad kartais tas spyris labiau reikalingas, nei paverkslenimas kartu.
Siandien net su vyru jusu situacija aptarinejom. Jis irgi ne jauniklis 36m, o vaikui tik 4-eri. Ir sita tema ne siaip sau skaitau, mano mintyse sena svajone, isivaikinti...
Atsakyti
QUOTE(No Fear @ 2015 02 27, 22:43)
As specialiai jusu neglosciau, nes pagalvojau, kad kartais tas spyris labiau reikalingas, nei paverkslenimas kartu.
Siandien net su vyru jusu situacija aptarinejom. Jis irgi ne jauniklis 36m, o vaikui tik 4-eri. Ir sita tema ne siaip sau skaitau, mano mintyse sena svajone, isivaikinti...


Oi, 36, galima pagalvoti...nereikia man ties 52 m spardyti uodegos...pragyvenkite mano gyvenima ir tada matuosim derliu.
Jau jusu spyris man jokios itakos negali daryti, kai jus pati zalia zalia..
Stai taip, "spardotes", o patarti nieko negalite ...
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2015 02 27, 20:20)
Tai ar sakiau, jog paliksiu?
Del to ir rasau, kad padetumete savo patirtimi...man reikejo dar ir seimoje kazkaip diplomatiskai prie to prieiti...tai tikejausi per koki menesi tai iveikti... nes man seima svarbu. O dabar pavyko dar greiciau smile.gif
Tai ieskosiu aukles ir deliojames mums nezinomus biuroktarinius niuansus..

O kur jusu zinios, patirtis? Na, be to, kad mokat ugnimi spjaudytis ax.gif
Papildyta:
Na, placiau, prasau:)
Ka reiskia i mano saskaita? Juk svaiame jie nezinos kur "plaukti"
Tai ka reiktu pradeti tvarkytis? VTAS?
Teisme?
Anstoliai?


Viską turėtų paaiškint VTAT. Reikės užpildyt tokią formą ir gausit globos išmoką. Jei kuris nors iš tėvų pradės mokėt alimentus, tuomet tie globos pinigai bus mažinami. Na, tvarkantis dokumentus paklauskit VTAT darbuotojų, jos visą informaciją suteiks. mirksiukas.gif
Laikinai globai teismo nereikės.

QUOTE(arna @ 2015 02 27, 20:56)
Rašykit prašymą VTAT, prašykite laikinosios globos. Nesu tikra 100 proc., bet man regis, kol globa laikina, gausit visus pinigėlius vaikui priklausančius ir su tėvais nei vienu bylinėtis nereikės dėl alimentų. Pateikę prašymus, surinkę reikiamus dokumentus lankysite kursus, kur bus pateiktos išvados dėl tinkamumo globoti anūkę. Ir jei pagal bendrą tvarką, tai tik tada vaikas pateks pas jus. Nebet yra išimčių, kurių aš nežinau.


g.gif o giminaičiams irgi reikia kursus lankyt, kadleistų globot anūkę? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2015 02 27, 08:51)
Zinoma, jus galiu tik uzjausti...viska pritempiat taip, kaip jums patogu.



QUOTE(Taki @ 2015 02 27, 21:51)
Oi, 36, galima pagalvoti...nereikia man ties 52 m spardyti uodegos...pragyvenkite mano gyvenima ir tada matuosim derliu..


nagis miela tokia naujokė. jauki laugh.gif užuojautom apdalijo, pasigyrė, kad gerą derlių turi - asocialią dukrą ir? vis dar tikitės geranoriškų patarimų?


Šiaip paėmus - ačiū. Pradžioje dažnai svarsčiau, kokia turėjo būtyi vaiko šeima, jei nei seneliai, nei 3 brandaus amžiaus tetos (30+), nei jauna teta, nei dėdė (20+) nesurado namuose vietos vienam vieninteliam vaikui.... Savi vaikai auga, o vienai giminaitei vietos nerado.


QUOTE(Amade @ 2015 02 27, 22:32)
g.gif o giminaičiams irgi reikia kursus lankyt, kadleistų globot anūkę?  unsure.gif

Prieš du metus - nereikėjo. Gal kas keitėsi?


Ute - apie gimines ir galėjimus prisiimti atsakomybę.
Kai buvau trečiokė, mama susirgo, buvo klaidingai diagnozuotas vėžys ir sušauktas konsiliumas giminėje. Klausimas ėjo apie mane ir brolį, nes vienas brolis jau mokėsi technikume. Mano krikšto mama mane pasiėmė atostogauti, o paskui, rudenį, su broliu persikraustėm pas juos. Iš pradžių su puseserėmis miegojome trise vienoje lovoje.
Mama ilgainiui pasveiko, bet mokyklą aš vis tik baigiau mieste, gyvendama pas tetą. Asmenybę suformavo ji, pažiūras taip pat. O taipogi - didžiulį saugumo jausmą ir žinojimą, kas yra šeima, kas yra giminė.
Atsakyti
Konkrečiai dėl anūkės nežinau, tačiau pažįstu auginančių brolių, seserų vaikus, kursuose juos sutikau.
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2015 02 27, 21:07)
Konkrečiai dėl anūkės nežinau, tačiau pažįstu auginančių brolių, seserų vaikus, kursuose juos sutikau.


O aš kursuose sutikau močiutę, kuri jau ir taip daug metų augino du anūkus, bet dabar nusprendė susitvarkyt dokumentus. Anūkai jos paaugliukai berniukai, močiutei virš šešiasdeešimt.

MAnau giminėms laikinąją globą VTAS suteiktų tuoj pat o dėl nuolatinės globos kelias toks pat kaip ir kitų globėjų/įtėvių - kursai, vertinimas, teismas, teismo nuosprendžio įsigaliojimas.
Atsakyti