Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Sveikos visos prašau jūsų pagalbos, pasimylėjau su vaikinu, mums abiems buvo pirmas kartas mes darėm tai labai trumpai, nes nesinaudojom jokiom priemonėm apsisaugojimo ir jis ištraukė truputi pasidarbavo ranka ir baigė, o man tada kraujavo truputi ir nenustoja iki dabar nėra išskyrų man tik kai šlapinaus skaudėjo, bet poto praėjo, bet kai nusivalau ant popieriaus lieka toks kraujas tamsus kaip šokolado, bet ten tikrai ne menėsines, tik man įdomo ar aš nėščia? Kodėl nebėga išskyros? Man labai baisu patarkit prašau..
Atsakyti

jei baigė tik ištraukęs, tai greičiausiai ne nėščia.

Kokių jūs išskyrų laukiat?

Bėga kraujas po pirmo karto, jei ne šviežias, nepergyvenčiau

Atsakyti

Nu nežinau nu kažkokių, nes kraujas tikrai ne šviežias. O ta vietele sausa niekas nebega

Atsakyti
Sveikos merginos. Situacija tokia, kad savaitgalį pasibaigė mmm ir gavosi taip, kad negalėjau išgerti KT. Pagal instrukciją tai jei pamirštama išgerti iš pirmos eilės tai reikia papildomai saugotis. Pirmadieni buvo santykiai (papildomai nesisaugojom) ir va kelias dienas iš eilės ką besapnuočiau kiekviename sapne matau save nėščią biggrin.gif Vakar pradėjau jausti tokį kaip pilvo tempimą kartais su diegimu tą pati jaučiu ir šiandien, nu galvoju gal šiaip prisigalvoju, bet va vyras dar leptelėjo, kad mano krutinė papilnėjo.
Kaip jūs manot ar aš kažką prisigalvoju ar ištikrųjų galiu kažko tikėtis?
Atsakyti
Labukas, mamytės ! smile.gif esu čia naujokė. Viskas dar nauja ir nematyta smile.gif susidūriau su klausimu "ar aš laukiuosi". Pagal viską, laukiuosi labai nesenai, pagal gyditoja, 4 savaitės, bet aš tiksliai žinau, kad tėra nepilnai 3. smile.gif testai... visi testai rodo tą patį dariaus 3 testus ir visi džiugina dvejom juostelėm smile.gif tačiau vakar buvau pas ginekologę, ji sakė kad dar nemato nieko. Likau šiek tiek pasimetusi.. gyditoja nemato nes per anksti ? Ar visi 3 testai ir mano kūnas meluoja ? smile.gif gal yra kuriai taip buvę ? smile.gif ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesesyte @ 2016 12 21, 09:57)
Labukas, mamytės ! smile.gif esu čia naujokė. Viskas dar nauja ir nematyta smile.gif susidūriau su klausimu "ar aš laukiuosi". Pagal viską, laukiuosi labai nesenai, pagal gyditoja, 4 savaitės, bet aš tiksliai žinau, kad tėra nepilnai 3. smile.gif testai... visi testai rodo tą patį dariaus 3 testus ir visi džiugina dvejom juostelėm smile.gif tačiau vakar buvau pas ginekologę, ji sakė kad dar nemato nieko. Likau šiek tiek pasimetusi.. gyditoja nemato nes per anksti ? Ar visi 3 testai ir mano kūnas meluoja ? smile.gif gal yra kuriai taip buvę ? smile.gif ačiū už atsakymus  4u.gif

Kad gydytoja tikrai matytų nėštumą, geriausia eiti, kai laukiesi jau 7-8 sav. Tada jau tikrai matys mažylį ir jo plakančią širdutę. mirksiukas.gif Anksčiau nuėjus gali matyti pūslytę, bet vėlgi - išgąsdins, nes sakys, kad širdis dar neplaka, tad geriau išlaukti iki 7-8 sav. O jūs ryškiai išvis nuėjot per anksti, kad net tą pūslytę įžiūrėtų. smile.gif Kantrybės. 4u.gif

Tiesa, nėštumas skaičiuojamas nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos, o ne nuo pastojimo momento. Tad jei jūs pati skaičiuojat nuo pastojimo momento, tai ne nuostabu, kad jūsų ir gydytojos apskaičiuotas laikas skiriasi. smile.gif Plius, neaišku ir kada įvyko implantacija (ji įvyksta 7-12 dienų po ovuliacijos), dar gal ir jūsų ciklas nereguliarus ir dar šimtas priežasčių gali būti, kodėl jūsų skaičiuojamas laikas nesutampa su gydytojos apskaičiuotų. mirksiukas.gif
Atsakyti

Na aš labai nekantri.. 😊 o viską taip norisi žinoti 😊 vadinasi reiks registruotis čiut vėleliau smile.gif ir vėl nekantriai laukti, kol gyditoja patvirtins mūsų spėliojimus. smile.gif gal kokių patarimų turit ? Ką tokiu atvėju daryti su darboviete ? Perspėti dar būtų anksti, bet dirbu fiziškai gan sunkoką darbą ir labai bijau, kad nepakenkčiau sau 😊
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Princesesyte: 22 gruodžio 2016 - 11:14
QUOTE(Princesesyte @ 2016 12 22, 11:13)
Na aš labai nekantri.. 😊 o viską taip norisi žinoti 😊 vadinasi reiks registruotis čiut vėleliau smile.gif ir vėl nekantriai laukti, kol gyditoja patvirtins mūsų spėliojimus. smile.gif gal kokių patarimų turit ? Ką tokiu atvėju daryti su darboviete ? Perspėti dar būtų anksti, bet dirbu fiziškai gan sunkoką darbą ir labai bijau, kad nepakenkčiau sau 😊

Pradėkit gerti folio rūgštį, jei dar negeriat. 4u.gif O dėl darbo, jei išeina, gal tiesiog pasiimkit biuletenį, kol dar neturit pažymos, kad laukiatės? Arba, jei yra galimybė, stenkitės trumpiau dirbti, dažniau pailsėt ir pan. Nors n mamų dirba fizinius darbus ir viskas būna gerai, bet maža ką - dabar geriau pasisaugot, o vėliau jau žiūrėt ką gydytojai sakys. mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas! taigi planavome su vyru vaikiuka, ir man rodos gausim pacia geriausia kaledu dovana!!! menesines veluoja apie 7d, krutys sujautrejo, pabrinko. o testas rodo ''vaiduokliuka''. ar manot kad tai jau garantuoja nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(spaicyy @ 2016 12 23, 13:33)
labukas! taigi planavome su vyru vaikiuka, ir man rodos gausim pacia geriausia kaledu dovana!!! menesines veluoja apie 7d, krutys sujautrejo, pabrinko. o testas rodo ''vaiduokliuka''. ar manot kad tai jau garantuoja  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif ?

Padarykit testą už kelių dienų ir žiūrėkit ar jau nebe vaiduokliukas, o gan aiškus teigiamas atsakymas. mirksiukas.gif O garantuoti, kad tikrai yra nėštumas ir viskas ok, galės tik gydytojas po kelių savaičių, kai jau matysis per echoskopą. 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti