Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Sunflowers @ 2016 08 06, 12:57)
Jei buvo menesines nesilaukiat  4u.gif

Nebūtinai. Kai mama laukėsi mano broliuko sirgo iki 7 mėn.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2016 08 06, 19:17)
Nebūtinai. Kai mama laukėsi mano broliuko sirgo iki 7 mėn.

Tokiu atveju reik HCG daryt, o ne su testais zaisti smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kuri man gali padeti. Paskutines mmm buvo liepos 12 d. Ciklas mano buna 26-27 d. Siandien pasidariau hcg tyrima tai skaiciukai 110. Pasake tik, kad yra nestumas. Bet perskaicius visa hcg tema kuri deja uzdaryta taip supeantu, kad mano skaiciai mazoki ir nieko gero tikriausiai tiketis jau nereikia? Aisku ketvirtadieni dar pakartosiu tyrimus, bet gal kas turi minciu? Siaip pagal viska santykius turejau po mmm tik nuo 18iki24 d.ta savaite visa, po to vyras isvaziavo i uzsieni.
Aciu jei kas atsakis:)
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2016 08 09, 16:25)
Sveikos merginos. Gal kuri  man gali padeti. Paskutines mmm buvo liepos 12 d. Ciklas mano buna 26-27 d. Siandien pasidariau hcg tyrima tai skaiciukai 110. Pasake tik, kad yra nestumas. Bet perskaicius visa hcg tema kuri deja uzdaryta taip supeantu, kad mano skaiciai mazoki ir nieko gero tikriausiai tiketis jau nereikia? Aisku ketvirtadieni dar pakartosiu tyrimus, bet gal kas turi minciu? Siaip pagal viska santykius turejau po mmm tik nuo 18iki24 d.ta savaite visa, po to vyras isvaziavo i uzsieni.
Aciu jei kas atsakis:)

Pas mane irgi buvo virs 100, buvo 5 savaites kazkur ir va auginu dukryte smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 08 09, 17:30)
Pas mane irgi buvo virs 100, buvo 5 savaites kazkur ir va auginu dukryte smile30x30.png

Gal jums tuos sksiciukus anksti parode del to dabar turite dukryte?smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2016 08 09, 17:54)
Gal jums tuos sksiciukus anksti parode del to dabar turite dukryte?smile30x30.png

Man tokie skaičiai buvo mėnesinių dieną, kurių nesuliaukiau ☺
Atsakyti
Nu va siandien gavau hcg atsakymus pirmas uzvakar buvo 110 o siandien tik 187 kai turejo padvigubeti verysad.png liudna bet matyt arba nesivistantis arba negimdinis nestumas. Antradieni einu pas daktare. Jau ir taip cia viskas aisku.
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2016 08 11, 15:32)
Nu va siandien gavau hcg atsakymus pirmas uzvakar buvo 110 o siandien tik 187 kai turejo padvigubeti verysad.png  liudna bet matyt arba nesivistantis arba negimdinis nestumas. Antradieni einu pas daktare. Jau ir taip cia viskas aisku.

Pirma nueikit pas gydytoja, paskui nervuokites.
Atsakyti
sveikos visos, gal galit pasakyt ar vertetu sunerimti jei paskutines mm buvo 06.09 po 4 dienu velavimo pasidariau testa buvo teigiamas ryskus vakare paktojau ta pacia diena lygiai tas pats, o snd tai yra po paskutiniu mm veluojant 9 dienom prasidejo siek tiek tepliojimas jis nedidelis ne kraujingas tik kaip likutis paskutines dienos buna rausvas ir rusvas,. Labai laukiau sito nestumo ir cia se kat nori po visu teikgiamu testu. Paklausciau pas daktare bet pas ja tik kita penktadieni priims rolleyes.png
Atsakyti
QUOTE(eglutja91 @ 2016 08 11, 15:50)
sveikos visos, gal galit pasakyt ar vertetu sunerimti jei paskutines mm buvo 06.09 po 4 dienu velavimo pasidariau testa buvo teigiamas ryskus vakare paktojau ta pacia diena lygiai tas pats, o snd tai yra po paskutiniu mm veluojant 9 dienom prasidejo siek tiek tepliojimas jis nedidelis ne kraujingas tik kaip likutis paskutines dienos buna rausvas ir rusvas,. Labai laukiau sito nestumo ir cia se kat nori po visu teikgiamu testu. Paklausciau pas daktare bet pas ja tik kita penktadieni priims  rolleyes.png

O hcg nenorite pasidaryyi? Gal jum tiesiog progesterono truksta del to teplioja
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2016 08 12, 06:18)
O hcg nenorite pasidaryyi? Gal jum tiesiog progesterono truksta del to teplioja

as nesu lt tai ta kraujo tyrima siaip is vis musu poliklinikoj nelb daro, kaip ir nestuma patikrina tik su slapimo testu verysad.png Bet buvau nuejus kad patikrintu nes pamaniau kad nesulauksiu as tos savaites kol ateis laikas, tai kaip ir sakiau paeme slapimo tyrima patvirtinti ar is vis dar laukiuosi, nes gyd tai jau taip snekejo kad ner daug procentu verysad.png bet jo nuostabai buvo teigiamas tai tada ir kalbet visai kitaip pradejo tai paeme krauja tik atsakymas bus pirmadieni ir dabar vis seks ar nekris tas hcg. Dave nedarbingumo lapeli ir sake kuo daugiau ilsetis , bet manau kazkaip kad cia nieko baisaus jau, kadangi nustojo tepliot, o visi simptomai neapmazejo bet sustiprejo smile30x30.png O gal zinote kiek koks turetu buti hcg 5 savaiciu? blush-anim-cl.png
Atsakyti

Ar gali antras nestumas buti visiskai kitoks negu kad buvo pirmas? Ir ar buna taip, kad pradzioj nestumo nejauti jokiu nestumo pozymiu?

Atsakyti