Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 55 tema

QUOTE(smilga99 @ 2015 03 02, 19:38)
Sveikos!
Visas su pavasariu!
Tegu visoms užtenka jėgų nesibaigiantiems darbams įveikti. tegu nekimba jokios ligos ir virusai... Tegu nuotaikos negadina jokie standartizuoti testai.... Visos dirbam, stengiamės kaip galim..... viskas bus ok! Juk jau PAVASARIS.


Papildyta:
Sveikos,
Galų gale atradau laiko prie jūsų prisijungti:)
Atsakyti
Gal galite apšviesti dėl konkurso Gudročius. Ar jis vyksta jau nebe pirmus metus ir kokios užduotys laukia vaikų? Ar ten yra iš dalykų užduotys kaip Olimpus. Pasidalinkite, kas galite, nes žadame dalyvauti ir kažkaip neramu, lyg ir rodo, kad tik pasaulio paž. užduotys.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Ačiū už namučius 4u.gif 4u.gif

Žiūriu manęs jau sąrašiuke nebėr... verysad.gif Nebrokykit, ką, visa dūšia esu su jumis, pradinukė, tik , kad dabar dirbu su visom pradinėm ax.gif Dalykininke niekaip nesiverčia liežuvis savęs vadint...o ir kažkaip suku mintį, kad pasitaikius progai, bandysiu grįžt į savas vėžes rolleyes.gif

Kaziuko šiemet ir pas mus nebus. Nutarė pertrauką padaryt, nors vaikams, tai labai patinka rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2015 03 02, 21:54)
Sveikutės 4u.gif Ačiū už namučius  4u.gif  4u.gif

Žiūriu manęs jau sąrašiuke nebėr... verysad.gif  Nebrokykit, ką, visa dūšia esu su jumis, pradinukė, tik , kad dabar dirbu su visom pradinėm  ax.gif  Dalykininke niekaip nesiverčia liežuvis savęs vadint...o ir kažkaip suku mintį, kad pasitaikius progai, bandysiu grįžt į savas vėžes  rolleyes.gif

Kaziuko šiemet ir pas mus nebus. Nutarė pertrauką padaryt, nors vaikams, tai labai patinka  rolleyes.gif

Prašau labai nepykti smile.gif
Praėjusioje temoje buvai neapsisprendusių gretose. Daugelis apsisprendė, tad ir sąraše liko.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2015 03 02, 21:00)
Prašau labai nepykti smile.gif
Praėjusioje temoje buvai neapsisprendusių gretose. Daugelis apsisprendė, tad ir sąraše liko.


Ne ne, nepykstu, jei ir neįrašysit, nepyksiu mirksiukas.gif Suprantu... 4u.gif Tokia ta mano padėtis, kad ir noriu plepėt su jumis, bet, jau kasdienybė kitokia ... smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutės.

Kaip čia pavasariu kvepia... mirksiukas.gif
Buvau ir aš savaitgalį pasigedus mūsų puslapio... bigsmile.gif

Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif Kaziuko mugės, kad nebūtų sunku įsivaizduot, vaikams patinka, patys prekiauja, patys prekėmis rūpinasi, mes šiemet tik programos atsisakėm(darom pertrauką), o prekyba liks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2015 03 02, 22:45)
Labukas visoms 4u.gif Kaziuko mugės, kad nebūtų sunku įsivaizduot, vaikams patinka, patys prekiauja, patys prekėmis rūpinasi,  mes šiemet tik programos atsisakėm(darom pertrauką), o prekyba liks 4u.gif


Laukiam Kaziuko. Labai.
Ir pati nesėdžiu rankų sudėjus - neriu apyrankes iš vielutės ir karoliukų. Užsikrėčiau nuo vaikų. smile.gif
Senatvė? lotuliukas.gif


Atsakyti
o mes prisidarėm saldainių iš tualet.pop. ruloniukų su staigmenom viduje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gvadalupė @ 2015 03 02, 22:58)
Laukiam Kaziuko. Labai.
Ir pati nesėdžiu rankų sudėjus - neriu apyrankes iš vielutės ir karoliukų. Užsikrėčiau nuo vaikų.  smile.gif
Senatvė? lotuliukas.gif

Įdomu kaip.... gal pasidalintumete
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ačiū už jaukius namučius wub.gif Labai greitai bėga laikas, nieko nespėjame, o dar pasergame. Taip , kad pirmokai pavasarį pasitinkame paskubomis , be didesnių pasiekimų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2015 03 03, 16:16)
Įdomu kaip.... gal pasidalintumete



Siunčiu interneto platybėse surastą pamokėlę. Kaziukui darau paprastutes tik iš vienos kaselės. Nuneriu tris virveles ir supinu į kaselę. Pigiau mirksiukas.gif
Draugėms ir sau neriu jau iš geresnių akmenėlių, pasidabruotos vielutės ir pinu kasą iš trijų pynelių ( po tris virvutes ).
Gaila, fotoaparatas liko klasėje. Nufotografuosiu ryt smile.gif
Atsakyti