Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 55 tema

Sveiki,
Jau paskelbtas šių metų "Vaikų Velykėlių" konkursas. Prašom dalyvauti norinčias. http://www.naisiuvasara.lt/konkursai/
Atsakyti
Sveikos kolegės. 4u.gif gal kuri turite kokios vaizdinės ir šiaip medžiagos kovo 11? Būčiau labai dėkinga
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2015 03 05, 18:40)
Jeigu nesunku, paieškokit...

Tikrai nesunku, tik galiu pamiršt... Pas mus ryt Kaziuko turgus, tai per tą suirutę... pati supranti... Bet labai pasistengsiu...

Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2015 03 05, 19:47)
Tikrai nesunku, tik galiu pamiršt... Pas mus ryt Kaziuko turgus, tai per tą suirutę... pati supranti... Bet labai pasistengsiu...

Parašysiu žinutę, priminsiu thumbup.gif Man čia antradieniui reikia, tai dar yra laiko...
Atsakyti
Sveikutės, Ar yra dalyvaujančių Gudročiaus konkurse? Kur rasti kokių nors pavyzdžių, koks tai konkursas?
Atsakyti
smile.gif Padėkit uždavinį išspręst:

Dviejuose medžiuose tupėjo 16 varnėnų. 2 varnėnai iš antro medžio išskrido, o 5 varnėnai perskrido iš pirmo medžio į antrąjį. Dabar abiejuose medžiuose varnėnų po lygiai. Kiek varnėnų tupėjo kiekviename medyje iš pradžių ?

g.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2015 03 05, 21:02)
Dviejuose medžiuose tupėjo 16 varnėnų.  2 varnėnai iš antro medžio išskrido, o 5 varnėnai perskrido iš pirmo medžio į antrąjį. Dabar abiejuose medžiuose varnėnų po lygiai. Kiek varnėnų tupėjo kiekviename medyje iš pradžių ?



16-2=14 tiek liko
14:2=7 po lygiai medžiuose, kai perskrido.
Pirmam medyje buvo 7+5=12
Antram medy buvo 7-5+2=4
Papildyta:
Ačiū, Peliuk už pavasarišką temą.
Nuotraukoj paukštis ir uždaviniai temoj apie paukščius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutasgilė @ 2015 03 05, 22:43)
16-2=14 tiek liko
14:2=7 po lygiai medžiuose, kai perskrido.
Pirmam medyje buvo 7+5=12
Antram medy buvo 7-5+2=4
Papildyta:
Ačiū, Peliuk už pavasarišką temą.
Nuotraukoj paukštis ir uždaviniai temoj apie paukščius  smile.gif



Dėkui, kad išsklaidėte abejones. 4u.gif
Atsakyti
Pas mus irgi susirinkimai individualūs, nors valdžia senoviškai reikalauja visuotinių. Mano pirmokų tėveliai dažnai ateina, tai ir pasišnekam su kiekvienu atskirai. Taip taupomas ir jų, ir mano laikas.
Atsakyti
Labas rytas,
QUOTE(Bites Rites @ 2015 03 06, 06:47)
Pas mus irgi susirinkimai individualūs, nors valdžia senoviškai reikalauja visuotinių. Mano pirmokų tėveliai dažnai ateina, tai ir pasišnekam su kiekvienu atskirai. Taip taupomas ir jų, ir mano laikas.

gerai, jei ateina, kai baigėsi pamokos, o jei ateina pertraukų metu, o būna ir pamokos metu beldžia, tipo ėjau pro šalį ir užėjau, tai man tokie dalykai nelabai. Patinka, kai žinau ir susiplanuoju, kiek galiu pasikviest, kiek laiko skirsiu. bet yra taip, kaip yra. Pas mus visuotinių susirinkimų nebėra jau n metų.
geros likusios darbo dienos šią savaitę, gero turgaus, kas prekiauja ar perka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2015 03 05, 20:07)
Parašysiu žinutę, priminsiu  thumbup.gif Man čia antradieniui reikia, tai dar yra laiko...

Atsiminiau ir įkėliau. Pasižiūrėsi ir pritaikysi saviškiams.

Dar primečiau apie patyčias, kur vedė užsiėmimus psichologė vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2015 03 06, 14:51)
Atsiminiau ir įkėliau. Pasižiūrėsi ir pritaikysi saviškiams.

Dar primečiau apie patyčias, kur vedė užsiėmimus psichologė vaikams.

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti