Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 55 tema

Sveikos 4u.gif

QUOTE(b.s @ 2015 03 06, 07:33)
Labas rytas,

gerai, jei ateina, kai baigėsi pamokos, o jei ateina pertraukų metu, o būna ir pamokos metu beldžia, tipo ėjau pro šalį ir užėjau, tai man tokie dalykai nelabai. Patinka, kai žinau ir susiplanuoju, kiek galiu pasikviest, kiek laiko skirsiu. bet yra taip, kaip yra. Pas mus visuotinių susirinkimų nebėra jau n metų.
geros likusios darbo dienos šią savaitę, gero turgaus, kas prekiauja ar perka.  smile.gif


Pas mus kas mėnesį ar du yra tėvams skiriama viena konsultacinė diena. Norintys tėvai iš anksto susisiekia su mokytoja ir sutaria susitikimo laiką. Būna, kad ateina po pamokų, o jei atsiranda koks tėvelis, kuris gali tik vakare, susitaria ir susitinka su mokytoja mokykloje vakare mirksiukas.gif Bet tai labai reti atvejai. Šiaip pastebėjau konsultacijose dalyvauja tie tėveliai, kurių vaikai nekelia problemų ir gerai mokosi, taigi pokalbis trunka vos 15 minučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 07 kovo 2015 - 10:04
QUOTE(zuzanele @ 2015 03 07, 10:04)
Sveikos 4u.gif
Pas mus kas mėnesį ar du yra tėvams skiriama viena konsultacinė diena. Norintys tėvai iš anksto susisiekia su mokytoja ir sutaria susitikimo laiką. Būna, kad ateina po pamokų, o jei atsiranda koks tėvelis, kuris gali tik vakare, susitaria ir susitinka su mokytoja mokykloje vakare  mirksiukas.gif  Bet tai labai reti atvejai. Šiaip pastebėjau konsultacijose dalyvauja tie tėveliai, kurių vaikai nekelia problemų ir gerai mokosi, taigi pokalbis trunka vos 15 minučių  mirksiukas.gif

Būtent taip ir yra, o vat "blogiukų" tėvelių dažnai neina prisikviesti į mokyklą... Kartais net neatsako į skambučius ar laiškus...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Darbas darbą veja, va TIMSS ant nosies kovo 17d., o anketa mokytojui doh.gif , vartau vartau, tingiu atsakinėti, įdomu, kaip tėvai ją atsakys ax.gif
Atsakyti
Gal kuri nesate mačiusi... smile.gif

https://www.youtube....h?v=qzMFgy9LlJQ
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2015 03 07, 14:42)


Ačiū Bebras2014 už nuoroda. Buvo įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2015 03 07, 11:11)
Būtent taip ir yra, o vat "blogiukų" tėvelių dažnai neina prisikviesti į mokyklą... Kartais net neatsako į skambučius ar laiškus...

Mano klasėje ir "blogiukai" kartu su tėveliais ateina kai dieną ir laiką pasirenka jie patys. Aš dabar individualius pokalbius organizuoju - mokinys+tėvai+mokytoja. Man tokie patys veiksmingiausi. Įdomu, kaip pas jus vyksta būsimųjų pirmokų susirinkimai? Pas mus jau vyko - direktorė pristatė mokytojas, toliau kalbėjo psichologė apie pirmosios mokytojos svarbą mokinio asmenybės raidai, toliau apžiūrėjome klases. Kažko norisi kito. Tiesa, pradžioje dar buvo trumpa dabartinių pirmokų programėlė.
Atsakyti
QUOTE(1aviada @ 2015 03 08, 15:19)
Mano klasėje ir "blogiukai" kartu su tėveliais ateina kai dieną ir laiką pasirenka jie patys. Aš dabar individualius pokalbius organizuoju - mokinys+tėvai+mokytoja. Man tokie patys veiksmingiausi. Įdomu, kaip pas jus vyksta būsimųjų pirmokų susirinkimai? Pas mus jau vyko - direktorė pristatė mokytojas, toliau kalbėjo psichologė apie pirmosios mokytojos svarbą mokinio asmenybės raidai, toliau apžiūrėjome klases. Kažko norisi kito. Tiesa, pradžioje dar buvo trumpa dabartinių pirmokų programėlė.


Ogo kaip anskti rolleyes.gif, jei man dabar dar ir su pirmokais reiktu susitikt doh.gif , taip daug darbų šiuo metu su ketvirtokais....ech nors jaučiu niekada jų mažiau ir nebus
Atsakyti
QUOTE(1aviada @ 2015 03 08, 17:19)
Mano klasėje ir "blogiukai" kartu su tėveliais ateina kai dieną ir laiką pasirenka jie patys. Aš dabar individualius pokalbius organizuoju - mokinys+tėvai+mokytoja. Man tokie patys veiksmingiausi. Įdomu, kaip pas jus vyksta būsimųjų pirmokų susirinkimai? Pas mus jau vyko - direktorė pristatė mokytojas, toliau kalbėjo psichologė apie pirmosios mokytojos svarbą mokinio asmenybės raidai, toliau apžiūrėjome klases. Kažko norisi kito. Tiesa, pradžioje dar buvo trumpa dabartinių pirmokų programėlė.

Pas mus būsimųjų pirmokų tėvų susirinkimas yra būsimosios mokytojos asmeninis reikalas:).Administracija domisi tik sąrašu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2015 03 08, 19:28)
Pas mus  būsimųjų pirmokų tėvų susirinkimas yra būsimosios mokytojos asmeninis reikalas:).Administracija domisi tik sąrašu lotuliukas.gif


Pas mus vyksta per pavasario atostogas pamokėlės būsimiems pirmokams, sukviečiami visi ir pamokėles veda visų klasių mokytojos.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2015 03 08, 19:40)
Pas mus vyksta per pavasario atostogas pamokėlės būsimiems pirmokams, sukviečiami visi ir pamokėles veda visų klasių mokytojos.

Pas mus pirmasis susitikimas su būsimais pirmokėliais, būna per Abėcėlės šventę... Tada susipažįstama su mokytoja, išdalinami kvietimai į vasaros mokyklėlę... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dainelej @ 2015 03 08, 00:36)
Ačiū Bebras2014 už nuoroda. Buvo įdomu  mirksiukas.gif

Šį filmuką ketinu rodyti tėvams per tėvų susirinkimą. Tuo pačiu pakalbėsime, kokie mūsų vaikai, ko jie nori iš mūsų ir kaip su jais bendrauti. g.gif
Atsakyti
Sveikutės

Ačiū Bebrui 2014, įdomu thumbup.gif

Mes šiandien ir ryt turim laisvas dienas, tai trumpa savaitė laukia. Ruošiuosi dainų festivaliui. Gal vyksta kas panašaus ir pas jus? Organizuosiu pirmą kartą, tai neišneš galva, kaip čia geriau padarius. Kiekviena klasė ruošia po dainą. Norėjau išskirti vieną nugalėtoją, bet valdžia pradėjo prieštarauti...kad nereik išskirti vieno, pykčiai paskui prasidės doh.gif Taip jau yra pas mus, tie pykčiai ne tarp mokinių, bet greičiau tarp mokytojų doh.gif O vaikai tai tikisi apdovanojimo, stengtis, kad būtų dėl ko ! Patarkit, kaip geriau daryti? Nominacijas? Apdovanot visus? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

sakykit, ar pas jus vyksta projektų pristatymo dienos? Kaip jūs tai darot.
Pas mus šiandien buvo tokia diena, tai dar dabar negaliu nusiraminti, taip nevykusiai viskas atrodė. Pirmokėliams visiškai neįdomūs tie akademiniai pranešimai. Jau dabar suku galvą, ką čia kitais metais sugalvojus, kokią dėkingą temą pasirinkus, kad ir "pranešėjams" ir klausytojams būtų įdomu. Pasidalinkit patirtimi blush2.gif
Atsakyti