Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos (54 tema)

Manau, reikia daugiau informacijos pacientams apie mūsų projektą, jie įsidrąsins ir pirmyn tada į renginius smile.gif Viskas su laiku ateis. 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Gal kuri zinote, koks tai tyrimas, kai i vena suleidzia kazkoki skysti turinti radiacijos ir tada daro KT?
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2015 04 24, 16:36)
Labas visoms  4u.gif 
Gal kuri zinote, koks tai tyrimas, kai i vena suleidzia kazkoki skysti turinti radiacijos ir tada daro KT?


PET tikriausiai, čia bendrais bruožais aprašytas http://www.sveikaszm...jos_tomografija

jei paskyrė tai labai puiku, nes ans labai tikslus yra, nebijokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2015 04 24, 16:36)
Labas visoms  4u.gif 
Gal kuri zinote, koks tai tyrimas, kai i vena suleidzia kazkoki skysti turinti radiacijos ir tada daro KT?

Tai gal kontrastas jis berods su jodu.o tada daro Kt arba Mrt.Vyrui vidada tyrimai su kontrastu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ida1: 24 balandžio 2015 - 15:55
QUOTE(Deganti @ 2015 04 24, 16:53)
PET tikriausiai, čia bendrais bruožais aprašytas http://www.sveikaszm...jos_tomografija

jei paskyrė tai labai puiku, nes ans labai tikslus yra, nebijokit  4u.gif


Aciu, Deganti, cia sitas tyrimas ir buvo smile.gif buvo daryta MRT pries dvi savaites, o dabar nusprende padaryti ir si tyrima, kaip suprantu, jis kai kuriais atvejais tikslesnis ir informatyvesnis, negu MRT.. Taip?
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2015 04 24, 17:06)
Aciu, Deganti, cia sitas tyrimas ir buvo smile.gif buvo daryta MRT pries dvi savaites, o dabar nusprende padaryti ir si tyrima, kaip suprantu, jis kai kuriais atvejais tikslesnis ir informatyvesnis, negu MRT.. Taip?

Jis labai tikslus.o ka parode mrt?
Atsakyti
Šiandien buvau nedarbingumą prasitęsti. Pasakiau gyd. kad pažastis skauda. Tai kai paskaudė kelis taškus swoon.gif Sako gal perpūtė kurnors, ar nepatogiai laikiau g.gif Vaistų jokių, tai Traumelių pasitepiau, o gal geriau spiritų g.gif
Atsakyti
Mano galvos KT deja rodo smegenų židinukus, nežinau kelis, atseit pradžia. Pradėjo sekancia švitinimo porcija. Man dexametazono skyrė dėl galimo smegenų tinimo, alergijos, pykinimo ir tt
Jei man pasitaikytu prieinama meno terapija, aš labai noreciau dalyvayti. Dabar pati viena kopijuoju biggrin.gif paveikslus, jsau keturias drobes pasidariau, nors piešti aš absoliuciai nemoku, nei veido, nei gyvulio ar geles. Tik spalvu derinima šiek tiek darau. Kastuve, as tavo klientė biggrin.gif
Atsakyti
Karme, man gražu tapantys žmonės, užburia. Laiku sugaudys ir paspinduliavus gal pranyks židinukai, tikiu kartu .

Ingriga, gal dar koks iš liitonų serijos ar emox padėtų. Kraujo nedarė? Gal dar likučiai po temperatūrų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 24 balandžio 2015 - 21:17
QUOTE(Deganti @ 2015 04 24, 12:19)
. Man atrodo, kad netgi pačioje draugijoje daug labai senbuviu nebedalyvauja veikloje.

drinks_cheers.gif Kai buvo Dalia,buvo visai kitaip sad.gif dabar Klaipeda beveik nedalyvauja niekur..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 24 balandžio 2015 - 23:45
QUOTE(ida1 @ 2015 04 24, 16:54)
Tai gal kontrastas jis berods su jodu.o tada daro Kt arba Mrt.Vyrui vidada tyrimai su kontrastu

Man sake, kad MRT skiriamas, kai daugiau reikia issiaiskinti kaulu pakitimus, o KT-minkstuju audiniu pakitimams fiksuoti. O KT su kontrastu-net kraujagysliu bukle pamato(trombai visokie, insultai ir pan) drinks_cheers.gif
Teveliui visada darydavo KT su kontrastu.
Atsakyti
Karme.stiprybes jums.pasvitins ir dings tie zidinukai.juk pati pradzia.Apkabinu stipriai..Del Kt ar Mrt tikslumo nezinau.bet kai vyrui galva operavo liepe pasidaryti galvos mrt.Nes sake.kad tas net 30% tikslesnis.Dabar santariskese visada mrt daro.Gal kas parasytu kokius geriat migdomuosius?Lorafenas netinka.pasaliniai nuo jo...Visom grazaus savaitgalio 4u.gif
Atsakyti