Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos (54 tema)

QUOTE(Remedy @ 2015 04 28, 15:17)
Labas AušrineS, mano močiutė sirgo ta pačia liga, ir su stoma. Ji ištvėrė keturias chemo iš 5 ar 6, po to atsisakė, nes per sunku jai buvo, jaunam sunku, o pagyvenusiems dar labiau. Nuo tada kai atsisakė chemo, dar išgyveno 5,5 metų, nors daktarai davė tik pusmetį. Sako seniems žmonėm lėčiau viskas vyksta todėl ir liga progresuoja lėčiau. Tai taip ir pasakyk babytei kad tegul pabando gydytis, o jei bus sunku, bet kada galės atsisakyti. ax.gif


O čia normalu, kad pirma chemija ir švytinimas ir tik paskui operacija? Kiek skaitau tai visur info skirtinga ir nebesuprantu. Šią informaciją susakė Kauno onkologijos gydytojas chirurgas Saulius Grižas.
Atsakyti
Labas visoms. Mes vis dar kovoje. Bandom įveikti ligą. Penktoji mamos chemija praėjo su šiokiom tokiom komplimacijom. Kai nuvažiavo į ligoninę, paaiškėjo, kad blogas kraujas. Kelias dienas leido vaistus ir tik po to chemiją. Šįkart jos metu nesijautė taip gerai kaip anksčiau. Sekanti chemija gegužės gale. Iki to laiko reikia kaip nors sustiprinti organizmą.
QUOTE(Wėtra @ 2015 04 28, 10:45)
Mergaitės, pagerkit garšvos arbatą-tikrai nebjauri (mes ir į salotas pjaustom)  ir dilgėlės jau sudygo: nepamirškit ir jų...vitaminų bombikės  ax.gif  4u.gif

Paantrinsiu Idai ir priminsiu apie kiaulpienes. Jos superduper augalai biggrin.gif . Mes pavasariais iš garšvų ir pienių spausdavom sultis. Dabar su šiomis žolėmis plaksim žaliuosius kokteilius.
Atsakyti
QUOTE(AusrineS @ 2015 04 28, 15:51)
O čia normalu, kad pirma chemija ir švytinimas ir tik paskui operacija? Kiek skaitau tai visur info skirtinga ir nebesuprantu. Šią informaciją susakė Kauno onkologijos gydytojas chirurgas Saulius Grižas.

Dabar taiko nauja metoda. Mano mamai padare 24 seansai svytinimo ir 4 chemijas pirma svytinimo savaite ir paskutine, po 1,5 menesio operacija. Kaip rasiau anksciau po tokio gydymo ir dietos navikas visiskai pasisalino. Buvo diagnozota adenokaecinoma cT3N2M0-IIISt. Po operacijos israsas -4 laipsnio poterapine adenokarcinomos regresija pagal Dvorak(100% naviko nekropze ir fibroze). Adenokarcinomos rezekcija radikali.
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2015 04 28, 16:25)
Dabar taiko nauja metoda. Mano mamai padare 24 seansai svytinimo ir 4 chemijas pirma svytinimo savaite ir paskutine, po 1,5 menesio operacija. Kaip rasiau anksciau po tokio gydymo ir dietos navikas visiskai pasisalino. Buvo diagnozota adenokaecinoma cT3N2M0-IIISt. Po operacijos israsas -4 laipsnio poterapine adenokarcinomos regresija pagal Dvorak(100% naviko nekropze ir fibroze). Adenokarcinomos rezekcija radikali.


ivetacom, o sakykite kokia dieta? Ar gydytojai paskyrė ar ieškojote kur ar dar kas? Visiška naujokė esu su onkologija, ieškau informacijos laisvu laiku, bet tiek visko,kad nebesuvirškinu visko. Visa medicinė terminologija gula i "wordo" lapus, nes reikia domėtis ir žinoti. Kalbėjau su babyte šiandien, šiek tiek geresnės nuotaikos, žadėjo nusiimti ryt pinigėlių ir ruoštis ligoninei...bent jau nekalba apie tai,kad jai nieko nebereikia doh.gif
Merginos jūs visos esat tokios šaunuolės, pačios einat sunkiais keliais,bet randat stiprybės dalintis informacija ir padėti kitiems.

Maža aš patarėja,bet kraujo stiprinimui labai padeda žali kokteiliai. Turėjau bėdos, kad pasilpo kraujas dėl streso ir mitybos, tai pradėjau sukti visokius "marmalus".Primetu špinatu, kivių, kriaušių dar spanguolių ir šiek tiek medaus.Užpilu viską vandeniu virintu (šaltu tik) ir kokteilinė plaka.Gal placebas, bet po kiek laiko kartojau tyrimą ir buvo žymiai geriau (bent gygytoja taip sakė). Aišku nežinau ar tinka tokie produktai ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusrineS: 28 balandžio 2015 - 17:58

QUOTE(AusrineS @ 2015 04 28, 17:56)
ivetacom, o sakykite kokia dieta? Ar gydytojai paskyrė ar ieškojote kur ar dar kas? Visiška naujokė esu su onkologija, ieškau informacijos laisvu laiku, bet tiek visko,kad nebesuvirškinu visko. Visa medicinė terminologija gula i "wordo" lapus, nes reikia domėtis ir žinoti. Kalbėjau su babyte šiandien, šiek tiek geresnės nuotaikos, žadėjo nusiimti ryt pinigėlių ir ruoštis ligoninei...bent jau nekalba apie tai,kad jai nieko nebereikia  doh.gif
Merginos jūs visos esat tokios šaunuolės, pačios einat sunkiais keliais,bet randat stiprybės dalintis informacija ir padėti kitiems.

Maža aš patarėja,bet kraujo stiprinimui labai padeda žali kokteiliai. Turėjau bėdos, kad pasilpo kraujas dėl streso ir mitybos, tai pradėjau sukti visokius "marmalus".Primetu špinatu, kivių, kriaušių dar spanguolių ir šiek tiek medaus.Užpilu viską vandeniu virintu (šaltu tik) ir kokteilinė plaka.Gal placebas, bet po kiek laiko kartojau tyrimą ir buvo žymiai geriau (bent gygytoja taip sakė). Aišku nežinau ar tinka tokie produktai  ax.gif

As irgi sios temos naujoke, tik skaitau visa informacija, o mityba musu mazaangliavandene, apie tai mano ankstesnei zinutei:
QUOTE(ivetacom @ 2015 04 23, 11:25)
Labas, seku jusu tema puse metu, kai suzinojau apie mamos liga, gal musu atvejis kazkam prides taip reikalingos vilties. Mamos vezis pasitrauke, tikiuosi visiskai. Jei kas susidomes, parasiau apie tai sioje temoje:http://www.supermama...;#entry68933170, labai bijau, kad niekas nepasikeistu, bet turbut reikia apie tai rasyti.
Labai noreciau, kad kuo daugiau butu geru rezultatu, sveikateles visiems.


O mociutei tikrai papasakokite musu atveji, gal jai suteiks nors kiek vilties. Bent jau mano mama pernese chemija nelabai sunkiai, kazkiek pikino, padejo ''cerukalis'', o nuo svitinimo keleta dienu buvo viduriavimas, bet greitai viskas liovesi. Manau sis gydymo budas geresnis, negu is kart operacija, o veliau stipria chemija .

Kazkas neseniai rase, kad tokiu metodu gydesi, idomu butu suzinoti, gal irgi gerai suveike.
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2015 04 28, 20:00)
As irgi sios temos naujoke, tik skaitau visa informacija, o mityba musu mazaangliavandene, apie tai mano ankstesnei zinutei:
O mociutei tikrai papasakokite musu atveji, gal jai suteiks nors kiek vilties. Bent jau mano mama pernese chemija nelabai sunkiai, kazkiek pikino, padejo ''cerukalis'', o nuo svitinimo keleta dienu buvo viduriavimas, bet greitai viskas liovesi. Manau sis gydymo budas geresnis, negu is kart operacija, o veliau stipria chemija .

Kazkas neseniai rase, kad tokiu metodu gydesi, idomu butu suzinoti, gal irgi gerai suveike.



Butinai skaitysiu apie dietą ir bandysim taikytis viską kas tik gali padėti. Oiii visas istorijas aš jai pasakosiu, kad tik norėtų kovoti.Sunku kai žmogus traukiasi į šešėlį ir mąsto apie nurašymą savęs,aplinkiniams lieka tik laukti. Bet aš nepasiduodu ir kovoju, kai perskaitau čia istorijas,įkvepia jos mane.

Ramios nakties
Atsakyti
Kastuve, sutinku žinomumo reikia. Per gydytojus, sesutes, patys pacientai, kartais lengvo paskatinimo reikia. Dar vienas dalykas hematologiniai ligoniai imlūs kam tik nereikia, gal atsargesni susibūrimų. O ir atsigulus chemoterapijai su lašine toli važinėt nepatogu, vyras bus pririštas nuo ryt ankstaus ryto iki sekmadienio panašiai ištisas paras. Jei kas vyks, pasiūlysiu nueiti smile.gif
Atsakyti
Angele, tai jau vyrui komandiruotė thumbup.gif
Atsakyti
Ingriga, o taip jau smile.gif Atsidėjo savaitei, svarbiausia sklandžiai. Reti guldymai, tai ir pamiršau, kaip vienai reiks susitvarkyt ir visur spėt savaitėlę.
Šaunūs tavo patikrinimo rezultatai, taip ir toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 29 balandžio 2015 - 13:34
Na va maniskis jau stpreja po truputi...jau valgyt pradejo.siandien dar susilasino.Dabar kontroliniai tyrimai uz keliu savaiciu.tada spres del chemijos.Pirma karta chemoterapeute prirase gerti papildomai vaistu papildu g.gif Tai zuvies taukai.vitD.alfa rugsti.ir smegenu veiklai gerinti.Dar vitB 10 dienu.nuo kurio pirkimo susilaikiau.kiek zinoma reikia prie onko vengti vitB.Gal kas susidures?Visom ir visiems jusu artimiesiems sveikatos :4u:Nireglina o kas mamai blogo kraujuje buvo?Pagal tai ir stiprint reiketu.Angele ramios tau savaites su vaikais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ida1: 29 balandžio 2015 - 15:05
QUOTE(ida1 @ 2015 04 29, 15:49)
Na va maniskis jau stpreja po truputi...jau valgyt pradejo.siandien dar susilasino.Dabar kontroliniai tyrimai uz keliu savaiciu.tada spres del chemijos.Pirma karta chemoterapeute prirase gerti papildomai vaistu papildu g.gif Tai zuvies taukai.vitD.alfa rugsti.ir smegenu veiklai gerinti.Dar vitB 10 dienu.nuo kurio pirkimo susilaikiau.kiek zinoma reikia prie onko vengti vitB.Gal kas susidures?Visom ir visiems jusu artimiesiems sveikatos :4u:Nireglina o kas mamai blogo kraujuje buvo?Pagal tai ir stiprint reiketu.Angele ramios tau savaites su vaikais 4u.gif


thumbup.gif smagu, kad taisosi brangusis, dėl vitamino B - jau seniau yra lyg tai padarytos netgi medicininės išvados, kad nėra jau jis toks blogis, o jei reikia, tai reikia būtinai gerti. Juk tik dešimčiai dienų, o vis tiek jėgų B grupės vitaminai tikrai priduoda, aš pati ir jau kartą į metus sugeriu kursą. O dabar jėgų labai reikia, kad atsistatyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2015 04 29, 14:49)
Nireglina o kas mamai blogo kraujuje buvo?Pagal tai ir stiprint reiketu.Angele ramios tau savaites su vaikais 4u.gif

Hemoglobinas, neutrofilai ir jei gerai pamenu, leukocitai. Leukocitus ir neutrofilus sutvarkė. Hemoglobiną kelsim namie.
Atsakyti