Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos Barnevernet

QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 18:50)
Vat ir as sito niekaip nesuprantu ... Kas cia per tolerantiskoji visuomene tuomet.


tolerancija vertinga tik tada, kai ji turi ribas. Kitu atveju ji prie visuomenės ugdymo neprisideda.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 04 16, 18:59)
tolerancija vertinga tik tada, kai ji turi ribas.  Kitu atveju ji prie visuomenės ugdymo neprisideda.


biggrin.gif doh.gif Dieve dieve.
Atsakyti
Nemazai pazistamu lietuviu is Airijos per recesija isvaziavo i NO dirbti, visi sutartinai sako ta pati: jo, ekonomiskai stipri valstybe, bet net ner ko lygint vietiniu bendravimo kad ir su kokiais airiais tarkim, kurie yra daug atviresni ir draugiskesni. Uzsidarius, salta tauta, sunkiai priimanti kitataucius....Bent taip apibudina sia visuomene buve Airijos emigrantai, gyvenantys NO
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 04 16, 17:51)
1. Taip, Jūs taip rašėte, ir šalis nurodėte:
Apie saudus neparašiau, bet, turbūt, pati žinote, kad šalis neskursta  ir jos piliečiai į kitas šalis emigruoti masiškai nesiveržia.

2. Ir Jums nekyla abejonių dėl tų kursų vertės, kai pateikiama tokia akivaizdi demagogija?

3. Demagogijos apie Katarą, Saudo Arabiją ir Bachreiną užteko, jeigu pateikiama kaip argumentas, jog iš jų emigrantų vaikų neatima, nes jie - musulmonai.

4. Jūsų žinutę aukščiau pacitavau visą. Raskite joje žodžius "Alžyras" ir "anuometinė Libija".

5. Apie mane lai sprendžia kitos SM dalyvės, o Tamsta atsiskleidė visu savo "grožiu". O ar man tęsti, ar ne, nuspręsiu pati.


o BVP kur aš nurodžiau? Galit pacituot? Saudija paprastam eiliniam gyventojui nėra nei labai jauki, nei turtais apdalinus eilinius gyventojus. Ten skurdo daug. Ypač šiitų gentyse. Veržiasi, labai veržiasi. Ne kiekvienam pinigų užtenka. Va ko katariečiai emigruoja- man klausimas. Aš nekalbu apie Kataro nekatariečius- aš kalbu apie tikrus katariečius. Gali būti jog dėl politinių motyvų.
Ne, nekyla, kurų vedėja ir daktarinę ta tema apsigynus- apie vaiko teises Norvegijoj.
Tai, kad jūs meluojat- ne pirmas kartas.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 04 16, 18:59)
tolerancija vertinga tik tada, kai ji turi ribas.  Kitu atveju ji prie visuomenės ugdymo neprisideda.

Galima pavyzdi? Apie kokias ribas kalbate, nelabai suprantu? Jums trukdo, kad musulmonai su ilgom suknem vaiksto, atvaziave i kita sali?
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 19:02)
Nemazai pazistamu lietuviu is Airijos per recesija isvaziavo i NO dirbti, visi sutartinai sako ta pati: jo, ekonomiskai stipri valstybe, bet net ner ko lygint vietiniu bendravimo kad ir su kokiais airiais tarkim, kurie yra daug atviresni ir draugiskesni.  Uzsidarius, salta tauta, sunkiai priimanti kitataucius....Bent taip apibudina sia visuomene buve Airijos emigrantai, gyvenantys NO


bet norvegai atrodo tiems lietuviams neblogai moka
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 04 16, 19:07)
bet norvegai atrodo tiems lietuviams neblogai moka


Tik tai juos ten ir traukia.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 04 16, 19:11)
Tik tai juos ten ir traukia.

drinks_cheers.gif
Taip. Ir cia tik laiko klausimas, manau.
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2015 04 16, 19:07)
bet norvegai atrodo tiems lietuviams neblogai moka

Moka tikrai ne daugiau, nei moketu lenkui, anglui ar vokieciui tongue.gif Kiek priklauso, tiek ir moka (kartais ir apgauna aisku, visko visur buna smile.gif ) Tikrai neisskirtinai moka konkreciai lietuviams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotyna*: 16 balandžio 2015 - 18:19
QUOTE(adrija @ 2015 04 16, 18:11)
Tik tai juos ten ir traukia.


nežinau kas juos ten traukia, pinigai ir jie iš principo iš anksto linkę nutautėti, bet kai aš skaitau temos"norvegių" pasisakymus apie Lietuvą- man plaukai šiaušiasi. Jos ten tos tolerancijos pasisėmusios tik deda- kaip čia Lietuvoj blogai, kokie čia blogi likę. Kaip lietuviai drįsta galvoti jog jie geri ir panašiai. Ir jau seniai pamiršusios, kad jos jokios norvegės ir tik lietuvės, ir Lietuva jų gimtinė- kad jau taip čia blogai tai toms tolerantiškoms pats laikas grįžti ir darbuotis gimtos šalies labui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapkritinė aušra: 16 balandžio 2015 - 18:19
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 16, 19:02)
o BVP kur aš nurodžiau? Galit pacituot? Saudija paprastam eiliniam gyventojui nėra nei labai jauki, nei turtais apdalinus eilinius gyventojus. Ten skurdo daug. Ypač šiitų gentyse. Veržiasi, labai veržiasi. Ne kiekvienam pinigų užtenka. Va ko katariečiai emigruoja- man klausimas. Aš nekalbu apie Kataro nekatariečius- aš kalbu apie tikrus katariečius. Gali būti jog dėl politinių motyvų.
Ne, nekyla, kurų vedėja ir daktarinę ta tema apsigynus- apie vaiko teises Norvegijoj.
Tai, kad jūs meluojat- ne pirmas kartas.


Man Jūsų trolinimas nusibodo.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 16, 19:18)
bet kai aš skaitau temos"norvegių" pasisakymus apie Lietuvą- man plaukai šiaušiasi. Jos ten tos tolerancijos pasisėmusios tik deda- kaip čia Lietuvoj blogai, kokie čia blogi likę. Kaip lietuviai drįsta galvoti jog jie geri ir panašiai. Ir jau seniai pamiršusios, kad jos jokios norvegės ir tik lietuvės, ir Lietuva jų gimtinė- kad jau taip čia blogai tai toms tolerantiškoms pats laikas grįžti ir darbuotis gimtos šalies labui.

Dekui Dievui, tokiu nepasitaiko mano kelyje. Labai nemegstu, kai dergia sali, kurioje gime ir uzaugo. Beje, tik toli budamas pamatai, kiek pliusu turi LT, kai pradedi lygint. Yra aspektu, kai ta pati NO ar kt. Vakaru salys galetu dar is LT pasimokyt. Niekad nezinai, gal viena diena teks grizti. Ypac pvz jei kokia BV susidomes smarkiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 19:02)
Nemazai pazistamu lietuviu is Airijos per recesija isvaziavo i NO dirbti, visi sutartinai sako ta pati: jo, ekonomiskai stipri valstybe, bet net ner ko lygint vietiniu bendravimo kad ir su kokiais airiais tarkim, kurie yra daug atviresni ir draugiskesni.  Uzsidarius, salta tauta, sunkiai priimanti kitataucius....Bent taip apibudina sia visuomene buve Airijos emigrantai, gyvenantys NO


Šiaurės Airijoje sulaikyti penki asmenys, užpuldinėję emigrantus, tarp jų – ir lietuvius

http://www.15min.lt/...uvius-57-497235

NO bendraut nebendrauja, bet ir nepuola, atrodo
Atsakyti