Įkraunama...
Įkraunama...

„Čiauškutė“ - Çalıkuşu

QUOTE(cindy @ 2015 03 08, 17:20)
Jei užmatysit kur, kad įdėtos serijos lietuviškai, praneškit. Norėčiau žiūrėti, bet per TV ne visada yra galimybė pažiūrėti..  smile.gif

LNK Go yra. Bet bus serijos iki kito savaitgalio, reikia greitai sužiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2015 03 08, 14:46)
Šį serialą žiūrėjau dar vaikystėje (tiksliau pirmąjį pastatymą) ir maloniai nustebau, kad panaudota ta pati pagrindinė melodija  wub.gif
Tik šis pastatymas toks šviesus, optimistiškesnis atrodo, nei pirminis 1986 metų.


tai kad pati knyga optimizmu nespindėjo. Kaži bus pagal knygą, ar pridės savo?
Atsakyti
Gal galite pasakyti ,kokia bus filmo istorija? Ar Ciauskute kartu bus su mylimu vyru?
Atsakyti
Prisidedu ir aš prie žiūrinčių. Kolkas viskas patinka smile.gif Aktoriai gražūs, istorija įdomi. Galėtų kasdien rodyti smile.gif
Atsakyti
O kiek serijų yra? g.gif Lyg 30 ar ne?
Ir turiu klausimą: gal kas žinot dainą/melodiją kuri groja anonse per LNK kuomet Čiauškutės reklamą rodo? kaižkaip visai patiko wub.gif
Šiame puslapyje yra visai gražių aktorių nuotraukų: https://www.facebook...551829871746066 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielia @ 2015 03 09, 20:44)

Ir turiu klausimą: gal kas žinot dainą/melodiją kuri groja anonse per LNK kuomet Čiauškutės reklamą  rodo? kaižkaip visai patiko  wub.gif


Man irgi labai graži ši melodija, jeigu kas atrasit interneto platybese, pasidalinkit 4u.gif
Atsakyti
Aš kaip nekantrioji, prašau gal kas iš matančiu atsakys, serialas su laiminga pabaiga, ar kaip turkai mėgsta su liūdna? Tada jau nuspresiu ar atiduoti šiam serialui savo laiką, nes nenoriu įsilylėt serialo, o paskiau sriūbauti gale. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(circus @ 2015 03 09, 23:33)
Aš kaip nekantrioji, prašau gal kas iš matančiu atsakys, serialas su laiminga pabaiga, ar kaip turkai mėgsta su liūdna? Tada jau nuspresiu ar atiduoti šiam serialui savo laiką, nes nenoriu įsilylėt serialo, o paskiau sriūbauti gale.  doh.gif

pagal turkus tai gal laiminga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2015 03 08, 22:44)
Pirmoje serijoje kai mergaite miega apsikabinusi mirusia motina- ta scena man kaip is siaubo filmo. Is tikruju siaubas jei taip tikroveje:-(

Knygoje tokios scenos nebuvo- tiesiog ryte rado tą mamą mirusią ir tiek ( dabar vis atsiverčiu knygą patikrinti scenarijaus biggrin.gif ). reiks apie tą maro situaciją pažiūrėt kaip buvo.
Nors ir ne viskas atitinka, bet serialas man vis tiek gražus.
Istorija liūdna, bet su gražia pabaiga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2015 03 10, 18:59)
Istorija liūdna, bet su gražia pabaiga  mirksiukas.gif

Jus cia apie nauja versija? g.gif
Atsakyti
Lauravala- apskritai apie šią istoriją. Tad manau ir naujoji versija neturėtų smarkiai įlankas nuklysti.
Gal tos, kurios jau žiūrėjo kitaip pakomentuos.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2015 03 10, 20:54)
Lauravala- apskritai apie šią istoriją. Tad manau ir naujoji versija neturėtų smarkiai įlankas nuklysti.
Gal tos, kurios jau žiūrėjo kitaip pakomentuos.

Na as knygos neskaiciau,bet esu macius nauja serialo versija,tai kiek teko girdeti ji labai nutolus nuo knygos smile.gif
As butent del to ir uzklausiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 10 kovo 2015 - 20:09