Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(simasta @ 2015 09 12, 20:55)

Agnyte, kaip jus sekasi susidraugauti su mazaja mergina?


visai neblogai smile.gif kartais papyksta, bet issiaiskinam priezasti ir toliau draugaujam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2015 09 12, 15:09)
Sveikinimai, Agnyte.  4u.gif

Aš irgi retai į temą beužsuku. Bet naujienų daug pas mane... Išsiskyrėm mes su MB. Planavau grįžti į Lietuvą... Išsivežiau visus daiktus, o gavosi, taip, kad Oslas manęs nepaleido. biggrin.gif Gavau darbą nuo rugsėjo... Pradėjau dirbti achitekte statybų įmonėj, kuri stato hyttas.  ax.gif

Nuostabios permainos!
Atsakyti
Micefee, sveikinimai su nauja pradzia 4u.gif
Atsakyti
kaip baisia tas vakumas skamba unsure.gif na svarbu viskas gerai 4u.gif

micefee su permainom 4u.gif

turiu prasyma biggrin.gif istrinkit mane is saraselio ax.gif retas as cia paukstis. ner kada rasyt. begu lekiu.... bute to nebuvo. kazkaip laiko daugiau budavo. na cia kazkokia laiko skyle. viens du ir ner doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2015 09 14, 11:28)
kaip baisia tas vakumas skamba unsure.gif  na svarbu viskas gerai 4u.gif




oi, laukiau as jau jo, zinok... maciau, kad sudas bus paciai... kai praktikos gyd. turi, tai ne taip ir baisu. kiek mano pazistamu NO gimde, praktiskai visos su vakuumu.
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2015 09 14, 12:58)
oi, laukiau as jau jo, zinok... maciau, kad sudas bus paciai... kai praktikos gyd. turi, tai ne taip ir baisu. kiek mano pazistamu NO gimde, praktiskai visos su vakuumu.

Tikiu. Pas mus viskas cezariu butu pasibaige. O vakumo nepraktikuoja. Nebent gazdinimui. O Norvegijoj vistiek daznai ji naudoja. Tai ir patirtis kitokia. Neleido skatinamuju veiklai uzkurt? Ar cia irgi nenaturalu jau? Kaip mazoji gyvena? Labai direktoriauja?
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2015 09 15, 08:15)
Tikiu. Pas mus viskas cezariu butu pasibaige. O vakumo  nepraktikuoja. Nebent gazdinimui. O Norvegijoj vistiek daznai ji naudoja. Tai ir patirtis kitokia. Neleido skatinamuju veiklai uzkurt? Ar cia irgi nenaturalu jau? Kaip mazoji gyvena? Labai direktoriauja?


Man dare cezari Norvegijoje, jie ziuri pagal situacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2015 09 15, 08:15)
Tikiu. Pas mus viskas cezariu butu pasibaige. O vakumo  nepraktikuoja. Nebent gazdinimui. O Norvegijoj vistiek daznai ji naudoja. Tai ir patirtis kitokia. Neleido skatinamuju veiklai uzkurt? Ar cia irgi nenaturalu jau? Kaip mazoji gyvena? Labai direktoriauja?


jie gal galvojo, kad as kokia didele naturaliste biggrin.gif nes nenorejau jokiu nuskausminamuju, tik dujas siaip ne taip isiule man. kad nebuvo ten reikalo cezariui. o del skatinamuju, tai nzn, kazka buvo pajunge ant laselines.
pora naktu gerai padirektoriavo, tai supratau, kad mano norma - vienas puodelis kavos is ryto. apie antra tik pasvajot biggrin.gif
Atsakyti
Agnyte, sveikinu sulaukus džiaugsmelio wub.gif

Mes jau nuo birželio įsitvirtinę No, vaikai pradėjo eiti į mokyklas, pamažu apsiprantam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2015 09 15, 10:00)
Agnyte, sveikinu sulaukus džiaugsmelio wub.gif

Mes jau nuo birželio įsitvirtinę No, vaikai pradėjo eiti į mokyklas, pamažu apsiprantam  ax.gif

Ir kaip vaikams sekasi?Jau nemazi,idomu labai.
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2015 09 15, 19:38)
Ir kaip vaikams sekasi?Jau nemazi,idomu labai.

Bijau ką ir sakyti, maniau, kad bus kur kas sunkiau.Mažasis gavo vertėją 5 val per savaitę, tai su mokykla jokių problemų, jis į 6 klasę čia eina.Labai gerai, kad Lt anglų kalba pramoko, tai čia susikalba. Gyvenam mažam miestely, tai visi klasiokai čia pat, vieni pas kitus i svečius važinėja, jau ir į gimtadieni buvo pakviestas. Labai draugiškai visi priėmė.Futbolą lanko. Vienu žodžiu, veiklos pilnas.Labai nustebau, kai per tėvų susirinkimą vienas tėvas kitiem pasiūlė paraginti savo vaikus kviestis Jorį į svečius ir pas jį eiti,kad šis greičiau pritaptų. Mokykla parūpino lietuviškų knygų, kad per skaitymo pamoką Joris turėtų ką skaityt. Smagu.
Dičkis į 8 kl.eina. jam beveik visos pamokos norvegų,nes yra sudaryta intensyvios pamokos, kad išmoktų kalbą, visi kitataučiai surinkti.Pamokų beveik neužduoda, apart norvegų kalbos.
ax.gif
Atsakyti
Pekuti,smagu girdet. wub.gif Kad taip sklandziai ir toliau butu! 4u.gif
Atsakyti