Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(*agnyte* @ 2015 09 21, 17:30)
bet tai kodel nepranese nieko, jei zinojo kazkas is mokyklos?

mes kazkada ryggej palikom mokamoj aikstelej, nors kiti kazkur lyg pasistato toliau ir eina pesciom, bet eit ten tikrai yra nemazai... arba FB esu macius, kad lyg kazkur pas kazka galima pigiau pasistatyt

Nu man ir idomiai kodel nepranese. Bet svarbu,kad viskas ok jau. Siaip pastebejau,kad labai laukiniai ir nekulturingi vaikai mokykloj. Kazkokia diena sunaus klasiokas bande man nustumti nuo suolelio,nes as mat jo draugo vietoje sedejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2015 09 21, 20:13)
Nu man ir idomiai kodel nepranese. Bet svarbu,kad viskas ok jau. Siaip pastebejau,kad labai laukiniai ir nekulturingi vaikai mokykloj. Kazkokia diena sunaus klasiokas bande man nustumti nuo suolelio,nes as mat jo draugo vietoje sedejau doh.gif

blink.gif blink.gif blink.gif cia kas per bajeriai. Pas mus iejus pasiimti vaikus visi pasisveikina, pasako kur mano dukra. Kazkaip nuo pirmos klases bet koks net apsizodziavimas budavom iskart informuoti kas ivyko. Kazkada is futbolo aikstes skausmingai parleke kamuolys i koja, per tvora, tai atbego iskart atsiprasinedami net paaugliai.

Labai idomiai rektore zinojo, o iki aukletojos nedaejo informacija. Jeigu zinomas ir kad kelia problemas ar neturetu to vaiko tevus informuoti. Nes atsiprase priremtas prie sienos, kai pajudinta , bet ne po spyrio ir sulauzius sketi...Jei dar karta skriaus, reikalauk kad butu su kito vaiko tevais irgi kalbamasi ir sprendziama situacija ne tik atsiprasymu. ax.gif

tiesa mano nikas kitas nebe Kristina A-A ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurdija: 21 rugsėjo 2015 - 23:22
QUOTE(Mide @ 2015 09 21, 15:22)
Issiaiskinom del tu mustyniu. Aukletoja nieko nezinojo,rektore tik.tai sake tas berniukas jau zinomas,ne karta pasizymejes,tai ji pakviete issiaiskino ir atsiprase jis.
B isvaziavo i siaure, komandiruote 2sav,mes sekmadieni i Lt,biski atostogu. Gal kas zinot kaip su masinos palikimu Rygges oro uoste?

Svarbu isiaiskinot!!!zinok išties buna mokytojai nežino daugelį situacijų, kaip keistai tai skambėtų, svarbu sakyt, netylėti ir operatyviai viskas yra tvarkoma. O vaikai laukinukaiyra visur, na , o kad norvegiukai tokie, tai net nestebina, nors mūsiškiai buna dar žiauresni, žiūrint kaip ir kur uztaikysi

Sveikinimai artemide jeeee thumbup.gif , smagios ridos 4u.gif

Naujokei labas !

Cia viska susirasi dėl tau tinkancio parkeringo Mide

https://www.google.l...48wxwUPpJ5pFGKQ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 21 rugsėjo 2015 - 23:42
Mide, o tau neiseitu su viesuoju nusigaut iki oro uosto? nebent neapsimoka gal...
Atsakyti
Kurdija, sketi kitas vaikas sulauze doh.gif apie tai aukletoja zinojo,bet man nieko nesake.
Del parkeringo,tai jei masina stoves 5dienas, gaunas pigiau moketi uz savaite nei uz 5diena? Ar ten automatiskai suskaiciuos isvaziuojant?
Reik paziuret kaip su autiku g.gif
Atsakyti
Mide, susiskaiciuos automatiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zalia-raudona @ 2015 09 21, 08:59)
as labai stipriai taves neraminsiu, nes pati panasioj, bet kitokioj situacijoj smile.gif mano vyras isvaziuoja lapkricio pradzioje. mes norim prisijungti kuo greiciau (mes - as ir 2,5 sunus, o po to dar suo ir kate biggrin.gif). tas kuo greiciau as isivaizduoju po svenciu, sausi.. bet cia kazkaip sakem ant vandens rasyta. as labiausiai bijau pradzios. bijau, kad vyras bus vienas ir mes cia vieni. visi gi norim, kad butu viskas gerai... kalba mes jau mokinames, savarankiskai, tiesa, bet mokinames. nebusim visiskai zali atvaziave, tikiuosi smile.gif

Na as ir geriausiu atveju gruodi isvaziuosiu smile.gif bet vistiek jau nerimauju smile.gif cia Lietuvoj dirbt zadu iki pat isvaziavimo, todel vis neatrandu laiko mokytis kalbos, bet sakau bent savaitgaliais reikia prisesti, nes ir noriu pramokti. Manau per tris menesius kazka tikrai ismokciau smile.gif i koki miesta keliausit? Per kur kur kalba mokotes? Knygos ar per interneta?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justutti @ 2015 09 22, 14:12)
Na as ir geriausiu atveju gruodi isvaziuosiu smile.gif bet vistiek jau nerimauju smile.gif cia Lietuvoj dirbt zadu iki pat isvaziavimo, todel vis neatrandu laiko mokytis kalbos, bet sakau bent savaitgaliais reikia prisesti, nes ir noriu pramokti. Manau per tris menesius kazka tikrai ismokciau smile.gif i koki miesta keliausit? Per kur kur kalba mokotes? Knygos ar per interneta?smile.gif

Sveika. Viskas bus gerai, nesijaudink. Jei moki anglu kalba tai neprapulsi be norvegu net jei nuspręsite dabar tureti leliuka. Viskas atrodo labai baisu, iki kol nepabandai. As puikiai susikalbejau tiek su akušere tiek jau ligoninėj gimdymo metu angliškai. Beja i kuri miestą atvyksi?

Artemide, sveikinu!
Atsakyti
Kai reikes, susizinosit reikiamus zodzius. As ir su norvegiskai snekancia ginekologe susikalbejau, nes zinojau pagrindinius zodzius. O per gimdyma ten maziauusiai kalbet reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akemi @ 2015 09 22, 15:04)
Sveika. Viskas bus gerai, nesijaudink. Jei moki anglu kalba tai neprapulsi be norvegu net jei nuspręsite dabar tureti leliuka. Viskas atrodo labai baisu, iki kol nepabandai. As puikiai susikalbejau tiek su akušere tiek jau ligoninėj gimdymo metu angliškai. Beja i kuri miestą atvyksi?         

Artemide, sveikinu!


ech, tikrai viskas baisiau atrodo nei yra turbut blink.gif nors vyras irgi ramina, sako kartu viska istversim wub.gif Na leliuko tikrai labai norim, bet turbut kokius artimiausius metus dar neplanuosim, vis del to apsiprast svetimoj salyje reikia, perprasti visus istatymus, padirbet, kad bent kazka uz vaikuti paskui gauciau... Mes link Trondheimo toj pusej gyvensime, tarp Hitros ir Froyos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*agnyte* @ 2015 09 22, 16:00)
Kai reikes, susizinosit reikiamus zodzius. As ir su norvegiskai snekancia ginekologe susikalbejau, nes zinojau pagrindinius zodzius. O per gimdyma ten maziauusiai kalbet reikia biggrin.gif

Na pries gimdyma pasimokysiu pagrindiniu zodziu biggrin.gif o jei rimtai verteja laisvai duoda? buna ten verteju lietuviu kalba?
Atsakyti
as viena karta prasiau vertejo, nes bijojau, kad nesusisnekesiu, kai uzdegimas buvo, bet po poros dienu man paskambino ir pasake, kad negali rasti vertejo. teko paciai aiskint, bet viskas buvo ok, susikalbejom.
Atsakyti
Mide, o kur jus gyvenat?
Atsakyti