Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR

QUOTE(saule00 @ 2015 03 23, 13:30)
Vaikui iki 2 m. priklauso papildomai 5 kg tase.
Mes sketukui pirkom 200 l maisa apmauni prie lektuvo ir uzrisi. Apsaugo.

Ar tikrai tase priklauso? As suprantu, kad papildomi 5kg, bet i suaugusio rankini bagaza. g.gif
Atsakyti
sveiki,turim tris bilietus pirmyn atgal, bet I prieki skrisim tik dviese,treciasis asmuo del pasikeitusiu reikalu gales atskristi savaite veliau.Keisti bilieto neapsimoka I prieki,pigiau gaunasi nusipirkti papildomai,ar nebus del to tam treciam asmeniui problemu su grizimo bilietu,kuris lieka nekeistas?
nezinau,ar aiskiai surasiau,bet gal suprasit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2015 03 23, 16:47)
sveiki,turim tris bilietus pirmyn atgal, bet I prieki skrisim tik dviese,treciasis asmuo del pasikeitusiu reikalu gales atskristi savaite veliau.Keisti bilieto neapsimoka I prieki,pigiau gaunasi nusipirkti papildomai,ar nebus del to tam treciam asmeniui problemu su grizimo bilietu,kuris lieka nekeistas?
nezinau,ar aiskiai surasiau,bet gal suprasit  blush2.gif

Kiekvienas bilietas Rynair yra atskiras, tai kokios problemos gali būti.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 03 23, 17:03)
Ar tikrai tase priklauso? As suprantu, kad papildomi 5kg, bet i suaugusio rankini bagaza. g.gif

nu tikrai smile.gif cituoju nuo ilaipinimo korteles " Lydindysis suaugusysis be jam leidziamo rankinio bagazo papildomai gali nestis iki 5 kg sverianti kudikio reikmenu krepsi."

Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2015 03 23, 17:47)
sveiki,turim tris bilietus pirmyn atgal, bet I prieki skrisim tik dviese,treciasis asmuo del pasikeitusiu reikalu gales atskristi savaite veliau.Keisti bilieto neapsimoka I prieki,pigiau gaunasi nusipirkti papildomai,ar nebus del to tam treciam asmeniui problemu su grizimo bilietu,kuris lieka nekeistas?
nezinau,ar aiskiai surasiau,bet gal suprasit  blush2.gif

Mano sesei buvo taip su SAS, kad nespėjo į lėktuvą, tai jai iškart anuliavo grįžimo bilietą doh.gif , tipo neišskridai, tai ir neparskrisi doh.gif . Gerai, kad aš buvau laikraštyje panašų bajerį skaičius, tai jinai iš anksto pasidomėjo, ir per vargus piktumus tą grįžimo bilietą jai paliko. Na, tai buvo ne RYANAIR, bet aš vistiek atstovybėj pasidomėčiau, kad nelikt paskui ant ledo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliūtė: 23 kovo 2015 - 20:22
Ar vis dar renkamas Rygoje Ryanair keleiviams taikomas 7 eur saugumo mokestis?
Matau jisai ivestas jau prie kelis metus.
Gal kas neseniai isskrido is Rygos su Ryanair?
Atsakyti
QUOTE(Samis78 @ 2015 03 24, 12:18)
Ar vis dar renkamas Rygoje Ryanair keleiviams taikomas 7 eur saugumo mokestis?
Matau jisai ivestas jau prie kelis metus.
Gal kas neseniai isskrido is Rygos su Ryanair?

Taip, renkamas
Atsakyti
HELP! Ką daryti jei registruojantis neleidžia įvesti vaiko datos? Vaikas paauglys ir už kelių dienų sueina 16 metų, o bilietas buvo pirktas, nurodant, kaip vaiką, nes perkant dar nebuvo galima nurodyti, kaip paauglį? Leidžia įvesti gimimo datą tik 9 dieną, kai tikroji yra 6 dieną. Rodo klaidą, kad vaikas turi būti 2-11 metų amžiaus.
Atsakyti
Jau išsisprendė mūsų bėda, susirašėm su bendrove, viską patvarkė smile.gif
Atsakyti
Vno-Frankf hann-Montpelje ir atgal geguze 11-18,19----- 61euras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DzonisJA: 26 kovo 2015 - 21:56
uzduosiu visai "blondiniska" klausima blush2.gif Bet man aktualu, tai, jei kam nelabai persunku atsakykit... O nusipirkus Rainair bilietą dar reikia tiketis ir laukti kokiu nors papildomu mokesciu? (oro uosto, kaip dabar girdziu, ar dar kokiu nors???)
aciu
Atsakyti
Jei jau atlikote mokėjimą, tai kaip ir viskas. Manau galutinė kaina yra ta, kurią sumokėjote atlikdami pavedimą.
Atsakyti