Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

Sveikos smile.gif

Jau berods rašiau, kas spalvos bus ruda-kreminė-geltona ax.gif rūbeliai tokie, kurie berniukams dabar ant bangos, mažojo "piemenuko" biggrin.gif Vardo nerenkam, pirmasis šventas smile.gif
Atsakyti
Sveiko mergaites smile.gif prisijungiu prie planuojančiu.. Mūsų krikštynos bus 06,27..

Turiu klausymą- kur ,pas ką Jus užsisakote rūbelius krikštynoms? g.gif Gal kas rekomenduotu nebloga vietele šventei(Vilniuje)?Kur užsakinėjote kvietimus? ax.gif Na žodžiu klausymu milijonas.. smile.gif
Atsakyti
Maniškio vardas taip pat šventas, tai kito ir nereikia. Bet kokia super FEBI idėja dėl krikšto vardo smile.gif
Mano krikštynų organizavimas tai visai pradžioje, tai nieko dar konkretaus. Spalvos tai tikrai dar nežinau, galvoju žalsvą kokią. O temą rinksiuosi pėdučių, nes turiu padariusi vaiko pėdučių antspaudus nuo gimimo kas mėnesį smile.gif
O dėl drabužėlių aš galvos nelabai suku, nes tie parduotuviniai, turginiai man baisiai negražūs, rankų darbo dažnai man irgi persistengti ir kaina kosminė, Tai turiu tokias man gražias languotas kelnytes ankt šleikučių, nupirksiu paprastą skraistė ir baltus marškinukus ir viskas.
Atsakyti
laba diena, noriu junktis i jusu buri smile.gif esu sviezia, dar kupina minciu ir jau net galva sukasi nuo ju biggrin.gif taigi turime dvi atzalas ir abu nekrikstyti bet jau kriksto tevelius turime,liko oficialiai juoks pakviesti o tada kibti i palanavimo darbus
turime mergaite ir berniuka tai derinsimes apranka, o temos nebus, nes gimtadieniai visuomet svenciami su temomis tiesiog vyraus kelios spalvos tai jau aisku kad melyna, rozine ir mastau gal kokia geltona itraukti ir derinti dekoracijas smile.gif
Atsakyti
Noriu tokiu pedkelniu dukrytei krikstynoms, bet nezinau kur ju pirkti yra, gal kas matete pirkti? Krikstynu metu jai bus 1 m.
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasuteee: 25 kovo 2015 - 12:36
Sveikos, aš irgi krikštynų planavimo starte. Turim datą (06.20), bažnyčią (Šv. Ignoto) ir fotografę. Pompastiškos šventės nežadu daryti (žmonių iki 12), nes mano ir vyro giminei svarbu pabaliavoti, tad žaidimais, siurprizais ir kitom smulkmenėlėm laiko nežadu gaišti. Tik laikraštuką pasidarysiu, nes patiems atminimui smagu turėti.
Atsakyti
QUOTE(Trupinėlis @ 2015 03 23, 17:22)
Sveikos...
Jungiuosi ir aš į krikštynų planavimą. Norim birželio 14 arba 21 dieną. Vyras nori namie balių daryti, i aš visai nenoriu prie puodų tris dienas prieš šventę stovėti, šventės netu tarnaite dirbti ir dar tris dienas po to namus kuoti biggrin.gif Bet susidūriau su bėda, kad nežinau kur tada švęsti sad.gif Sodybos brangu (40 eur žmogui kiek klausiu). Tiktų kavinė su savu kiemeliu kokiu, kad būtų galima išeiti ,,prasivėdinti", kojam pamankštinti. Bet gi tokių Kauno rajone ar Jonavone, tuose rajonuose aš ir nežinau sad.gif

O jeigu užsisakytumėt visą maistą į namus? Esu buvus krikštynose, kur taip darė.. pati gimtadieniui taip planuoju. Aišku, namus tvarkytis prieš ir po, indus plaut vis tiek reikėtų.. dar yra variantas iš tos pat kavinės užsisakyt kartu su maistu ir padavėją, kuri po to ir suplautų indus smile.gif nu čia tik idėja...

O mes krikštynas jau atlaikėm. Mažiukė lab verkė, kunigo elgesys nepatiko(viską "pravarė" atsainiai ir paskubom), visa kita buvo gerai. Šventėm kavinėj, nebuvo jokių laikraštukų, saldainiukų, priesaikų ar pasižadėjimų, tiesiog šiaip vos kelios minimalios užduotys.. nebuvo jokių spalvų derinimų, jokių spec puošimų. Drabužėlius mezgė forumietė. Krikšto vardą parinkom tą, kurio norėjom kaip pagrindinio, bet gimus dukrytei persigalvojom.
Papildyta:
QUOTE(D'esire @ 2015 03 18, 10:28)


Labai gražūs smile.gif aš savųjų, deja, nenufotkinau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xadira: 29 kovo 2015 - 16:53
Mes jau turim sutare baznycia, kavine, fotografe (uz 70 euru fotografuos viska nuo pasiruosimo iki ceremonijos pabaigos), tortuko dar reikia, rubeliu irgi neturim, bet jau nusiziurejom, tai ziuresim kaip cia gausis. Dar tiesa, patiems reikes apsirengt. Vyras kostiuma turi, o stai as sukneles neturiu, nes niekad progos nebuvo isigyt. Jokiu dovaneliu sveciams nebus. Turim tik dovaneles kriksto teveliams ir seneliams. Del laikrastuko dar neapsisprendziu. Bet ir zaidimu pas mus nebus, nemanau, kad jie reikalingi
Atsakyti
QUOTE(Astii @ 2015 03 29, 21:01)
Mes jau turim sutare, fotografe (uz 70 euru fotografuos viska nuo pasiruosimo iki ceremonijos pabaigos),

Oho, labai nebrangiai sutarėt smile.gif gal galit į až kontaktais pasidalint? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xadira @ 2015 03 29, 17:59)
tiesiog šiaip vos kelios minimalios užduotys..



Kokius žaidėt ? Aš irgi galvoju kažką minimaliai, nei laikraštukų nei kažkokių super užduočių nedarysiu, apie priesaikas išvis nemąstau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryžiukė @ 2015 03 30, 11:17)
Kokius žaidėt ?  Aš irgi galvoju kažką minimaliai, nei laikraštukų nei kažkokių super užduočių nedarysiu, apie priesaikas išvis nemąstau  smile.gif

mes priesaikasdarysim tikkriksto teveliams, nedarysim profesijos ir pasizadejimu mums tai atrodo nereikalinga, o zaidimu http://www.supermama...t86530-150.html rinkausi is cia

pas mus irgi tokia gimine, kad tik balius..bet as visuomet darau gimtadienius su tema si karta irgi noriu grazios sventes ir darysiu papuosimus, ieskom palaipines nes svesim savam kieme jau pasidariau krikstynu girlianda, darysiu debeseslius jau iskarpiau, nuleisiu ant zylkutes angeliukus, vyksta visas procesas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astii @ 2015 03 22, 23:11)
Sveikos, planuoju sunelio krikstynas geguzes 23 diena. Viskas kaip ir buvo gerai, bet va norejau uzsisakyti tortuka ir pasirodo megstamiausia kepyklele "Sigitos kepiniai" nedirbs tuo metu ir uzsakymu nepriima sad.gif gal galit parekomenduoti kazka Taurages apsk. arba Siluteje, Klaipedoje. Reikia, kad butu geri ne tik skonio atzvilgiu, bet ir tortu puosimo srityje verysad.gif

naminiai tinka?
Klaipėdoje, jei ne naminiai, tai Cukraus studija, bet tikrai brangu, vestuvėms 2013 m už 1 kg mokėjau apie 70 Lt. Baker Street kepa, bet be cukraus masės http://www.bakerstreet.lt
O naminių yra labai daug, man patinkantys:
Cukraus fėja https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts
Saldi šventė https://www.facebook...isvente?fref=ts
Mili saldumynai https://www.facebook...dumynai?fref=ts
ir dar yra ne vienas
Atsakyti