Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

Gražiausios ir įsimintiniausios krikštynos per Velyknaktį... 4u.gif Kunigas pernai pasiūlė, sutikau ir labai džiaugiuosi. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mes krikštysim liepos 29d ,pasirinkom tą datą nes liepos 28d bus 5 metai kaip vedę smile.gif
Ceremonija užsisakėm 15val ,kad mūsų dama ir draugų leliukai jau būtų po pietų miegelio.
Šiandiena važiuojam užsisakyti šventės vietą smile.gif Šiauliai
Atsakyti
QUOTE(REER @ 2016 08 26, 19:12)
Krikstateviai idejo berods 50e, padave pries kriksta (nezinau kodel, bet labai jaudinosi jie kazkodel), tai kunigelis paziurejo i vidu ir pasake "Tai nieko, dar teveliai ir visi artimieji prisides po kriksto".Jau kai visi sustojome, iskart parode kur galesime likusias aukas sudeti.

wow mega_shok.gif
Atsakyti

Sveikos, mamytes bei kriksto mamytes. Iskilo beda, mano draugai uzsimine puse lupu, kad jie mane isrinko buti ju vaikelio kriksto mama, bet atseit cia dar negalutinis ju sprendimas ir jie dar gali apsigalvoti del mano kandidaturos. :geda: Kai tai isgirdau mintyse apsidziaugiau, :yahoo:  bet poto tik susivokiau kiek atsiranda niuansu del kuriu negaleciau buti. :hmm:  :oh:  :hm:​ 
Visu pirma jei tai butu mergaite (tiesiog vaikucio lyti teveliai slepia ir kai gims tik tada visiem pranes), tai kiek mociutes kalbedavo tai merginai reikia krikstyti pirmiau berniuka kitaip ji ir liks senmerge. :unsure:  O visu antra baisiausia tai, kad jie i kriksto tevo vieta lyg ir galvoja imti savo giminaiti, su kuriuo as esu susipykusi ir kuris nekencia manes bei akyse regeti nenori, ir visa laika kol bendravo su manimi vien mane izeidinejo, bei skaudino tas asmuo. :cray:  :bash:  :gun_bandana: 
Gal ir ne cia siuo klausimu rasyti, bet kadangi tai susija su krikstynomis tai manau labai nesupyksit jog naujos temos neuzvedziau. Bukit geros patarkit man ka daryti sioje situacijoje, nes kiek as suprantu tai juk kriksto tevai turi tarpusavyje gerai sutarti, o ne nekesti vienas kito. Juk pakrikstijus vaikeli tektu dalyvauti gimtadieniuose jo, o ir seip dar gal kokiose sventese jei teveliai kviestu, tai juk tikrai butu nemalonu vienam kita matyti. :help:  :help:  :help: 

Atsakyti
Sveiki,

Norėjau paklausti dėl skraistės. Ar ji būtina? Jei taip tai ar gali būti tiesiog didelė skara arba šalis o ne supermeno skraistė kaip visi riša?
Atsakyti