Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

Sveikos, kreipiuosiu tokiu delikaciu klausimu, gal kas nesenai Alytui krikstyjot savo vaikucius ir zinot kiek reik duoti baznyciai? blush2.gif Aciu
Atsakyti
Sveikutes, krikstysim savo berniuka Kaune Vytauto baznycioj , tad iskylo klausymas kiek aukoti baznyciai ?
Girdejau gandu , kad stafke 200-300 € , ar gali taip buti , man tai skamba baisiai daug cool.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,zinau,kad cia ne gimtadienio tema,bet gal sulauksiu pagalbos smile.gif
reikia užraso gimtadienis atskirom raidelem,gal kas turit ir galėtumėte atsiųsti elpaštu jurgitar@gmail.com buciau be galo d4kinga,nes bandau redaguoti man nepavyskta su wordu,o su fotochopu nemoku sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauriukas @ 2016 07 01, 07:06)
Sveikutes, krikstysim savo berniuka Kaune Vytauto baznycioj , tad iskylo klausymas kiek aukoti baznyciai ?
Girdejau gandu , kad stafke 200-300 € , ar gali taip buti , man tai skamba baisiai  daug cool.gif

Mes rugpjuti krikstysim sioje baznycoje smile.gif O kada jus? ax.gif
Oho kiek daug blink.gif blink.gif blink.gif Mums irgi idomu kiek mazdaug deti g.gif
Papildyta:
QUOTE(PATAPSA @ 2016 07 01, 13:27)
sveikos mamytes,zinau,kad cia ne gimtadienio tema,bet gal sulauksiu pagalbos smile.gif
reikia užraso gimtadienis atskirom raidelem,gal kas turit ir galėtumėte atsiųsti elpaštu jurgitar@gmail.com  buciau be galo d4kinga,nes bandau redaguoti man nepavyskta su wordu,o su fotochopu nemoku sad.gif

As neturiu, bet pries metus dariau, tai issirinkau is google raides tokio pacio stiliaus.Na tarkim irasot "G" spaudziat images (paveiksliukai) ir primeta visokiu stiliu, paspaudziant kuri patinka, o ten iejus ismeta kitas raides tuo paciu stilium.Tuomet copy paste ant word'o ir jau tada ziurint kokio dydzio norit ir taip visas raideles ant atskiru lapu darot.
Atsakyti
Ar zinote, ar 15metu panele gali krikstyti vaikeli? Ar yra kokie reikalavimai krikstateviams?
Atsakyti
QUOTE(Lauriukas @ 2016 07 01, 08:06)
Sveikutes, krikstysim savo berniuka Kaune Vytauto baznycioj , tad iskylo klausymas kiek aukoti baznyciai ?
Girdejau gandu , kad stafke 200-300 € , ar gali taip buti , man tai skamba baisiai  daug cool.gif

Tai yra auka baznycia, is tokiu stafkiu tik juokas ima biggrin.gif.
Planuoju duoti 50
Atsakyti
QUOTE
QUOTE(Lauriukas @ 2016 07 01, 07:06)
Sveikutes, krikstysim savo berniuka Kaune Vytauto baznycioj , tad iskylo klausymas kiek aukoti baznyciai ?
Girdejau gandu , kad stafke 200-300 € , ar gali taip buti , man tai skamba baisiai  daug cool.gif
*


Mes rugpjuti krikstysim sioje baznycoje  smile.gif O kada jus?  ax.gif
Oho kiek daug  blink.gif  blink.gif  blink.gif Mums irgi idomu kiek mazdaug deti  g.gif
Mes liepos 30 d. wink.gif Man ir atrodo ,kad 50 -70 per akis , na tikiuosi nepradarys vokelio ir nepaprasys daugiau , kaip buvau kazkur skaicius lotuliukas.gif
Atsakyti
Planuojam ir mes krikstyti savo suneli liepos 29 kaune. Gal kuri mamyte gali parekomenduot fotografa(e) nebrangininka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nesta_2: 06 liepos 2016 - 21:41
QUOTE(Irikira @ 2016 07 02, 20:09)
Ar zinote, ar 15metu panele gali krikstyti vaikeli? Ar yra kokie reikalavimai krikstateviams?

Reikalavimai krikštatėviams yra, juos nustato Bažnyčios kanonų teisė, trumpai jie yra tokie:
1) Amžius - 16 metų (retais atvejais ir esant svarbiai priežasčiai dėl jo gali būti daroma išimtis)
2) Priimti visi įkrikščionijimo sakramentai, tai yra: Krikštas, Sutvirtinimas, Eucharistija
3) Krikščioniui derantis gyvenimo būdas.
Plačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 06 liepos 2016 - 22:24
Sveikos, gal Jūs žinote žmones, kas norėtų ir galėtų užimti 10 vaikų nuo 2 iki 4 metų per krikštynas, domintų ir burbulų pūtikai, ir teatriukas, ir visos pramogos tokiems vaikams. Nesiseka surasti. Vilnius, rugpjūtis.
Atsakyti
Vasara siemet kazkaip nelepina visai. Kur ir kokias fotosesijas planuojate po baznycios, jei pasitaikytu lietinga diena?
Atsakyti
4u.gif Sveiki, gal kas susidūrėte su Globos Namų vaikučių krikštynomis?Krikštysime savo parapijoje keletą mažiukų iš Globos namų,tai iškilo klausimas-ką dovanoti krikšto tėvui( bus kunigas),ar būtina iškilminga krikšto tėvų apranga,fotosesijos?Nes teko būt tik giminėj krikšto mama.Ačiū.
Atsakyti