Įkraunama...
Įkraunama...

Deklaruojame 2014 m. pajamas

aciu mergaites uz pagalba.viskas susitvarke
Atsakyti
QUOTE(voveriukas1 @ 2015 07 27, 20:44)
Na va sian issiaiskinau. mano ir vyro deklaracijos nebuvo sutapatintos, ta prasme vertintos atskirai. Nu zodziu aklai nusprende, kad per daug noriu  doh.gif  uzteko skambucio sake sutvarkys pacios, naujos teikti nereikia, laukti pinigeliu iki 07. 31 d.

kaip čia VMI šiemet taip blūdija, maniškę irgi tikrino, nors n metų taip pat deklaruoju ir tą patį
Atsakyti
Sveikos, iškilo klausimas ar privalau deklaruoti pajamas iš straipsnių rašymo bei kosmetikos perpardavinėjimo jei jos neviršyja 2500 € per metus? Ar tokios rūšies pajamos įeina į GPM įstatymo 17 straipsnio 27 punktą?
Atsakyti
kokių terminų jie laikosi, iki kada turi pervesti? 07-31 d.?
Negaunu dar ir aš, per vėlu skambinti šiandien, nebedirba. Įdomu kas ten neaiškaus, pas mane irgi viskas taip pat kaip n metų prieš tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2015 07 30, 17:18)
kokių terminų jie laikosi, iki kada turi pervesti? 07-31 d.?
Negaunu dar ir aš, per vėlu skambinti šiandien, nebedirba. Įdomu kas ten neaiškaus, pas mane irgi viskas taip pat kaip n metų prieš tai doh.gif

jei papuolė į tikrinimą per 3 mėnesius nuo tos dienos.
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2015 07 30, 17:18)
kokių terminų jie laikosi, iki kada turi pervesti? 07-31 d.?
Negaunu dar ir aš, per vėlu skambinti šiandien, nebedirba. Įdomu kas ten neaiškaus, pas mane irgi viskas taip pat kaip n metų prieš tai doh.gif

Būna ir tokių atvejų, jei nedeklaravo už 2013 m., neperveda ir už 2014 m.
Atsakyti
QUOTE(mergytea90 @ 2015 07 30, 12:36)
Sveikos, iškilo klausimas ar privalau deklaruoti pajamas iš straipsnių rašymo bei kosmetikos perpardavinėjimo jei jos neviršyja 2500 € per metus? Ar tokios rūšies pajamos įeina į GPM įstatymo 17 straipsnio 27 punktą?

Jus privalot tureti arba VL arba IV, jeigu verciates tokiom veiklom ir deklaruoti pajamas kas be ko.
Atsakyti
Laba diena,
Už kiek metų galima deklaruoti? Taip jau atsitiko, kad nebuvo deklaruota už 2012, 2013, 2014.
Ar dar galiu tikėtis gauti pinigus iš VMI, jei dabar pateiksiu deklaracijas už šiuos 3 metus ?
Atsakyti
QUOTE(meriva @ 2015 08 26, 10:37)
Laba diena,
Už kiek metų galima deklaruoti? Taip jau atsitiko, kad nebuvo deklaruota už 2012, 2013, 2014.
Ar dar galiu tikėtis gauti pinigus iš VMI, jei dabar pateiksiu deklaracijas už šiuos 3 metus ?

deklaruoti galima už 5 metus atgal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sima* @ 2015 08 26, 13:39)
deklaruoti galima už 5 metus atgal  4u.gif

4u.gif Ačiū
Atsakyti
Sveiki, gal kas susidure su situacija, kai paaiskeja kad visos deklaracijos uz kelis metus, teiktos kas metai, pasirodo gali buti neteisingos. As jas pateikdavau preliminarios deklaracijos pagrindu, nei vienais metais neuzkliuvo. Tik siemet, kaip man paaiskino konsultante, kad kitokia tikrinimo programa ir rado klaidu, t.y. deklaruojamas ne tas kreditas. Paziurejus kelis metus atgal - ta pati problema. As aisku tikriausiai turesiu jas tikslinti, bet man pikta, negi as kalta, kad anksciau nepastebejo klaidu?
Jau perskaiciau keleta isakymu ir istatymu ir kitokio briedo apie tas deklaracijas, neradau nieko panasaus.
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2015 09 26, 16:13)
Sveiki, gal kas susidure su situacija, kai paaiskeja kad visos deklaracijos uz kelis metus, teiktos kas metai, pasirodo gali buti neteisingos. As jas pateikdavau preliminarios deklaracijos pagrindu, nei vienais metais neuzkliuvo. Tik siemet, kaip man paaiskino konsultante, kad kitokia tikrinimo programa ir rado klaidu, t.y. deklaruojamas ne tas kreditas. Paziurejus kelis metus atgal - ta pati problema. As aisku tikriausiai turesiu jas tikslinti, bet man pikta, negi as kalta, kad anksciau nepastebejo klaidu?
Jau perskaiciau keleta isakymu ir istatymu ir kitokio briedo apie tas deklaracijas, neradau nieko panasaus.

Deklaracijas galima tikslinti uz praejusius 5 metus.
Atsakyti