Įkraunama...
Įkraunama...

Deklaruojame 2014 m. pajamas

QUOTE(giedre_giee @ 2016 02 20, 22:37)
Jeigu įsigytas iki 2011 m. Ir išlaikytas nuosavybėje 3 metus arba jeigu 2 metus deklaruota gyvenamoji vieta, tada nereikia. Kitais atvejais reikia.

apie deklaravimo vietą niekur neradau parašyta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2016 02 21, 00:01)
apie deklaravimo vietą niekur neradau parašyta... g.gif

Papildomos mokesčio lengvatos taikomos gyventojui parduodant gyvenamąjį būstą. Remiantis GPM įstatymo 17 str. 1 d. 53 punktu, GPM neapmokestinamos pajamos, gautos pardavus ar kitaip perleidus nuosavybėn gyvenamąjį būstą, jeigu jame pastaruosius 2 metus iki pardavimo ar kitokio perleidimo buvo gyventojo gyvenamoji vieta, deklaruota teisės aktų nustatyta tvarka.
Jei butas yra parduodamas nepraėjus po jo įsigijimo penkeriems ar trejiems metams (priklauso nuo buto įsigijimo datos), tokio buto pardavimo pajamos vis tiek gali būti neapmokestinamos, jei parduodamame bute mažiausiai dvejus metus buvo deklaruota gyventojo gyvenamoji vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo icma: 21 vasario 2016 - 11:47
QUOTE(icma @ 2016 02 21, 11:41)
Papildomos mokesčio lengvatos taikomos gyventojui parduodant gyvenamąjį būstą. Remiantis GPM įstatymo 17 str. 1 d. 53 punktu, GPM neapmokestinamos pajamos, gautos pardavus ar kitaip perleidus nuosavybėn gyvenamąjį būstą, jeigu jame pastaruosius 2 metus iki pardavimo ar kitokio perleidimo buvo gyventojo gyvenamoji vieta, deklaruota teisės aktų nustatyta tvarka.
      Jei butas yra parduodamas nepraėjus po jo įsigijimo penkeriems ar trejiems metams (priklauso nuo buto įsigijimo datos), tokio buto pardavimo pajamos vis tiek gali būti neapmokestinamos, jei parduodamame bute mažiausiai dvejus metus buvo deklaruota gyventojo gyvenamoji vieta.

ačiū
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal padėsit susigaudyti blush2.gif Klausimėlis toks, lendu aš internetu į savo EDS ir ieškau preliminarios deklaracijos, (keturis metus prieš tai rasdavau ir viską susitvarkydavau) O dabar niekaip nerandu doh.gif ir nebesuprantu ar aš čia per anksti ieškau, ar kur nors ne ten ieškau ax.gif Kas pasikeitė? g.gif

Nukeliavus tokį kelią »Dokumentų teikimas»Pateikti dokumentą»Preliminariosios deklaracijos, randu preliminarias deklaracijas už 2014 metus 2013 ir t.t.. o Kur preliminarios deklaracijos už 2015 m g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mari Art @ 2016 03 02, 12:32)
Sveiki  4u.gif
Gal padėsit susigaudyti  blush2.gif Klausimėlis toks, lendu aš internetu į savo EDS ir ieškau preliminarios deklaracijos, (keturis metus prieš tai rasdavau ir viską susitvarkydavau) O dabar niekaip nerandu  doh.gif ir  nebesuprantu ar aš čia per anksti ieškau, ar kur nors ne ten ieškau  ax.gif Kas pasikeitė?  g.gif

Nukeliavus tokį kelią  »Dokumentų teikimas»Pateikti dokumentą»Preliminariosios deklaracijos, randu preliminarias deklaracijas už 2014 metus 2013 ir t.t.. o Kur preliminarios deklaracijos už 2015 m g.gif


sakė bus apie kovo vidurį 4u.gif
Atsakyti
Na kai atsiras tai kaip kiekvienais metais paskelbs per visas žiniasklaidos priemonės. Ir tikrai anksčiau nei kovo vidurys nebus.
Atsakyti
QUOTE(pal_mė @ 2016 03 02, 12:54)
sakė bus apie kovo vidurį 4u.gif



QUOTE(giedre_giee @ 2016 03 02, 13:15)
Na kai atsiras tai kaip kiekvienais metais paskelbs per visas žiniasklaidos priemonės. Ir tikrai anksčiau nei kovo vidurys nebus.


Dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti,bet uz senesnius metus pvz.2011 ir 2013 galima ir dabar tvarkytis deklaracijas?
Jeigu taip tai man reikia jusu pagalbytes 4u.gif blush2.gif
Kiek rasome i 17 langeli uz 2011 ir 2013 metus
Kai viena mergaite gimusi 1997m ,antra - 2003m.

ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal yra kam žinoma kada bus preliminarios deklaracijos už 2015 metus?
Atsakyti
QUOTE(vestinuka @ 2016 03 03, 11:20)
Norejau paklausti,bet uz senesnius metus pvz.2011 ir 2013 galima ir dabar tvarkytis deklaracijas?
Jeigu taip tai man reikia jusu pagalbytes 4u.gif  blush2.gif
Kiek rasome i 17 langeli uz 2011 ir 2013 metus
Kai viena mergaite gimusi 1997m ,antra - 2003m.

ACIU 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Galima 4u.gif
deklaruoti - tikslinti galima uz 5 metus. Siemet paskutiniai metai kai galima keisti 2011 m. deklaracija.
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2016 03 03, 13:37)
Gal yra kam žinoma kada bus preliminarios deklaracijos už 2015 metus?

kovo vidury, kaip ir paskutinius metus
Atsakyti
Sveiki.
Tradiciniai klausimai smile.gif
kiek reiks irasyti uz vaikus, vienas 2009 kitas 2011?

Aciu 4u.gif
Atsakyti