Įkraunama...
Įkraunama...

Deklaruojame 2014 m. pajamas

sveikos,
vakar nagrinėdama preliminarią deklaraciją, pastebėjau, kad pažyma apie sumokėtas gyv draudimo įmokas nepilna - įmoka nurodyta tik 20150101 - 20150228. Esu iš savo draudimo bendrovės gavusi popierinę pažymą apie laikotarpį nuo 20150301 iki 20151231. Kokie galimi pažymos pateikimo variantai VMI? Nešti asmeniškai?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(makuke @ 2016 03 16, 06:50)
sveikos,
vakar nagrinėdama preliminarią deklaraciją, pastebėjau, kad pažyma apie sumokėtas gyv draudimo įmokas nepilna - įmoka nurodyta tik  20150101 - 20150228. Esu iš savo draudimo bendrovės gavusi popierinę pažymą apie laikotarpį nuo 20150301 iki 20151231. Kokie galimi pažymos pateikimo variantai VMI? Nešti asmeniškai?
Ačiū

informuokite draudimo bendrovę, kad patikslintų pažymą (deklaraciją), kurią jie teikia VMI
Atsakyti
Ar gali buti taip, kad irasius skaicius i 17 langeli-33 niekas nesikeicia? Pernai gavau permoka, o siemet jau turiu primoketi?! verysad.gif O realiai tai niekas nuo pernai nepasikeite...
Atsakyti
QUOTE(Breira @ 2016 03 16, 09:08)
Ar gali buti taip, kad irasius skaicius i 17 langeli-33 niekas nesikeicia? Pernai gavau permoka, o siemet jau turiu primoketi?! verysad.gif O realiai tai niekas nuo pernai nepasikeite...

Gal biuletenių turėjot?
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2016 03 16, 09:18)
Gal biuletenių turėjot?



Ne
Atsakyti
QUOTE(Breira @ 2016 03 16, 09:21)

Tada gal daugiau uždirbot, ką tik su vaiko auklėtoja kalbėjau, parašius prašymą,kad jai neskaičiuotų npd, ir tikėjosi deklaravus didesnės sumos, bet...
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2016 03 16, 08:08)
informuokite draudimo bendrovę, kad patikslintų pažymą (deklaraciją), kurią jie teikia VMI



man atsiustame laiske nurodyta, kad cituoju: noretume pabrezti, kad toks informacijos apie sumoketas gyv draudimo imokas pateikimo budas buvo suderintas su VMI bei ju patvirtintas

g.gif
Atsakyti
o kodėl vykdant Individualią veiklą, turint kaupiamąjį Pensijos fondą (kur žadama grąžinti lyg 15proc.) tie skaičiai neįtraukti (Priedas L) ir Pažymoje rašoma "Neįtraukta".
Kaip suprasti?
gal patiems prie išlaidų "įsitraukti". Kas supranta?
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2016 03 16, 08:51)
Tada gal daugiau uždirbot, ką tik su vaiko auklėtoja kalbėjau, parašius prašymą,kad jai neskaičiuotų npd, ir tikėjosi deklaravus didesnės sumos, bet...

O gal kas nors gali trumpai ir visiems suprantama kalba paaiškinti dėl biuletenių ir algos dydžio įtakos pajamų deklaravimui ir permokoms/skoloms? Kodėl ji prašė neskaičiuoti npd? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2016 03 16, 11:08)
O gal kas nors gali trumpai ir visiems suprantama kalba paaiškinti dėl biuletenių ir algos dydžio įtakos pajamų deklaravimui ir permokoms/skoloms? Kodėl ji prašė neskaičiuoti npd?  g.gif

Čia gan aiškiai aprašytas npd taikymas
su biuleteniais būna taip, kad gaunasi dvigubas npd taikymas, todėl gaunasi skola.
Prašė neskaičiuoti npd, manau, todėl, kad nori susigrąžinti permoką deklaruojant(tam, kad nereikėtų pačiai primokėti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zzitukass: 16 kovo 2016 - 10:27
g.gif Kai deklaravau už 2014 metus, man buvo susidariusi permoka. O dabar už 2015 m. gaunasi 0. Abejais metais buvau biuleteniuose. Kodėl gaunasi taip skirtingai ir kodėl man tada nebūna minuso? Ar pajamų dydžio pasikeitimas gali turėti tam įtakos g.gif
Atsakyti
Sveiki, o vaiku darzelis i lengvatas kokias neieina?
Atsakyti