Įkraunama...
Įkraunama...

Deklaruojame 2014 m. pajamas

QUOTE(zzitukass @ 2016 03 16, 12:54)
Šauktuką, jei nekinta, vadinasi taip ir turi būti.

aišku,labai ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

skaičiavau skaičiavau ir pasimečiau kaip iš tikro turi būti... Ką turėčiau rašyti savo ir vyro deklaracijose 17 langelį? auginam du vaikus, vienas yra gimęs 2015 04 01, o kitas 2013 metais.

Iš kart labai dėkoju.
Atsakyti
Noreaju paklaust jei aš pajamų jokių negavau, o pas mane nėra jokios net preliminarios deklaracijos. Ar galiu visą sumą už vaikus įrašyti vyrui? Pas jį jau deklaracijoje rodo už abu vaikus, taip pat įdomu ar man reikia deklaruoti, jei pas mane visur vieni nuliai?

Beje, pas vyrą įdomiai, rodo, kad pritaikyta darbe 720, o preliminarioje jau rodo 1440. Tai suprantu, jog jie mato, kad aš negavau pajamu, o antrą vaiką prikabino vyrui g.gif ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovivita: 16 kovo 2016 - 15:16
sveikos, gal kas galėtų pagelbėti, kaip deklaraciją užpildyti, kai buvo vykdoma individuali veikla? skolinga neliksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2016 03 15, 11:30)
UZ VAIKUS ABIEMS TEVAMS:
Nuo 2016 m. už kiekvieną auginamą vaiką (įvaikį) taikomas 120 eurų papildomas neapmokestinamasis pajamų dydis (toliau - PNPD).

2015 m. už kiekvieną auginamą vaiką (įvaikį) taikomas 60 eurų PNPD.

2014 m. už kiekvieną auginamą vaiką (įvaikį) taikomas 57,92 eurų (200 litų) PNPD.

Nuo 2011 iki 2013 m. už pirmą vaiką (įvaikį) taikomas 28,96 eurų (100 litų) PNPD, už antrą ir kiekvieną paskesnį vaiką (įvaikį) – 57,92 eurų (200 litų) PNPD

Jei vaika augina vienas is tevu, paskaiciuoja sau visa suma, jei kartu - abiems tevams polygiai arba proporcingai issidalina sumos.

tai kaip suprantu siemet deklaruojant uz 2015 metus taikom tik 60 eur. vaikui? o tik kitais metais taikysim 120? o as durnele pasiskaiciau mokesciuose kad pakilo ir uzdeklaravau su dideliais skaiciais.
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2016 03 16, 18:11)
tai kaip suprantu siemet deklaruojant uz 2015 metus taikom tik 60 eur. vaikui? o tik kitais metais taikysim 120? o as durnele pasiskaiciau mokesciuose kad pakilo ir uzdeklaravau su dideliais skaiciais.

tikrai taip 4u.gif deklaruokite is naujo, galios veliau pateikta deklaracija
Papildyta:
QUOTE(dragiuke @ 2016 03 16, 13:55)
Sveikutės  4u.gif

skaičiavau skaičiavau ir pasimečiau kaip iš tikro turi būti... Ką turėčiau rašyti savo ir vyro deklaracijose 17 langelį?  auginam du vaikus, vienas yra gimęs 2015 04 01, o kitas 2013 metais. 

Iš kart labai dėkoju.

(60*12 + 8*60) = suma dalintis perpuse su vyru, arba proporcingai
Atsakyti
QUOTE(makuke @ 2016 03 16, 09:10)
man atsiustame  laiske nurodyta, kad cituoju: noretume pabrezti, kad toks informacijos apie sumoketas gyv draudimo imokas pateikimo budas buvo suderintas su VMI bei ju patvirtintas

g.gif

na nežinau tada aiškinkitės su draudimo bendrove kiek sumokėjote įmokų, nes kaip suprantu VMI nemato kiek sumokėta JŪsų įmokų ir draudimo bendrovės deklaracija su pateiktomis įmokomis visada yra patvirtinama, o įmokų sumokėtą sumą žinote tik Jūs ir draudimo bendrovė, todėl turite kontaktuoti tarpusavyje, nes VMI lygins Jūsų deklaruotą sumą deklaracijoje su draudimo bendrovės pateikta suma, o esant neatitikimams gali paprašyti papildomų dokumentų
Atsakyti
sveikos, o kaip is pazymos perkelti duomenis apie auto pardavima i deklaracija? smile.gif)) atsidarius deklaracija pildymui ten labai daug formu automatiskai prisegtu...wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2016 03 16, 15:12)
Noreaju paklaust jei aš pajamų jokių negavau, o pas mane nėra jokios net preliminarios deklaracijos. Ar galiu visą sumą už vaikus įrašyti vyrui? Pas jį jau deklaracijoje rodo už abu vaikus, taip pat įdomu ar man reikia deklaruoti, jei pas mane visur vieni nuliai?

Beje, pas vyrą įdomiai, rodo, kad pritaikyta darbe 720, o preliminarioje jau rodo 1440.  Tai suprantu, jog jie mato, kad aš negavau pajamu, o antrą vaiką prikabino vyrui  g.gif  ar kaip?

jums nereikia deklaruoti,o vyrui galite abu vaikus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2016 03 16, 21:31)
jums nereikia deklaruoti,o vyrui galite abu vaikus  mirksiukas.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2016 03 16, 19:59)
sveikos, o kaip is pazymos perkelti duomenis apie auto pardavima i deklaracija? smile.gif))  atsidarius deklaracija pildymui ten labai daug formu automatiskai prisegtu...wink.gif

rankiniu būdu tik ir užpildote formą su T raide, jeigu ta informacija nėra perkelta į deklaracijos atitinkamą dalį
Atsakyti
o ką reiškia jei prisijungus EDS sistemoje "preliminarios deklaracijos" skiltyje, kur išvardintos visų metų preliminarios deklaracijos, prie 2014m deklaracijos parašyta "duomenų atnaujinimo data 2016-01-11"? Ar čia mano prieš metus pateiktoje deklaracijoje padarė pakeitimus? Ar ką nors man reikia daryti?
Atsakyti