Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Tęskime paplepėjimus apie geriausius tušus blakstienoms smile.gif

user posted image

user posted image




Sena tema
http://www.supermama...?...905203&st=0
Atsakyti
Ka parekomenduotumet is ekonomines klases tusu (kaina iki 10 - 12 Euru) kurie butu atsparus saltam vandeniui, bet nusiplaunantys be specialaus ploviklio su siltu +38C vandeniu. 4u.gif

Zinau tik Catrice Better than waterproof mascara, bet jo vis kazkodel nei Drogas nei Eurocos nerandu. g.gif

user posted image
Atsakyti
Ar yra bandziusiu Pupa tusus is linijos Vamp?

user posted image



100 - EXTRA BLACK

200 - CHOCOLATE BROWN - perfect for blue, hazelnut and green eyes

300 - DEEP NIGHT - perfect for blue, hazelnut, dark brown/black and green eyes

301 - ELECTRIC BLUE - perfect for blue, hazelnut and green eyes

400 - AMETHYST VIOLET - perfect for blue, hazelnut, dark brown/black and green eyes

500 - EMERALD GREEN - perfect for hazelnut, dark brown/black and green eyes



user posted image

(nuotrauka is: http://unspottedbeau...-vamp-mascara/)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 18 kovo 2015 - 22:32
Pasikartosiu 4u.gif
O sakykite, ar bandete kazkas si ISADORA ALL DAY LONG tusa??
http://pigu.lt/dekor...lash?id=5061457

Atsibodo man pandos ivaizdis su amzinai pajuodusiais paakiais... doh.gif kadangi riebiaode esu, tai nuplaukia tusai, ieskausi geresnio varianto nei waterproof tusai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2015 03 18, 22:45)
Atsibodo man pandos ivaizdis su amzinai pajuodusiais paakiais... doh.gif  kadangi riebiaode esu, tai  nuplaukia tusai, ieskausi geresnio varianto nei waterproof tusai smile.gif

Tarp kitko jo, esant riebiai akiu srities odai waterproof tusai linke plaukti drinks_cheers.gif jie atsparus vandeniui bet ne riebalams. Tas pats su waterproof piestukais. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 18 kovo 2015 - 23:00
Jordana best lash extreme - tobulas, tiesa, sudžiūvo gana greit, per kiek daugiau nei 3 mėnesius nuo atidarymo, bet už tokią kainą negaila, man dažo tobulai.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 03 18, 23:11)
Ar yra bandziusiu Pupa tusus is linijos Vamp?


atrodo mačiau juos Kosmadoje, apžiūrėjau, bet nesidažiau - per šlapias pasirodė man ant šepetėlio g.gif labai mėgstu Pupa kosmetiką, bet su jų tušais nesugyvenu niekaip unsure.gif tai nusipirkau Bourjois. Tiedu tai man amžini konkurentai - jei ne vieną, tai kitą nusiperku biggrin.gif
Atsakyti
O kokį rekomenduotumėte spalvotą, tarkim mėlyną? Turėjau Inglot, bet jau toks tirštas, labai greit sudžiūvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 03 24, 12:15)
O kokį rekomenduotumėte spalvotą, tarkim mėlyną? Turėjau Inglot, bet jau toks tirštas, labai greit sudžiūvo  unsure.gif

Aš turiu Clarins Instant Definition mėlyną tušą. Šiaip nesu spalvotų tušų gerbėja, čia pirmas toks biggrin.gif Jis mėlynas, bet tas jo mėlynumas labai gražus, nėra ryškus, veikiau sodrus, prie mėlynų akių turbūt iš viso tobulai atrodytų ax.gif Labai gražiai atskiria blakstienas, pailgina, patankina, paakių netepa. Lėliškų blakstienų nors ir nepadaro, bet tikrai dailiai blakstienos su juo atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biancca: 24 kovo 2015 - 12:15
QUOTE(Biancca @ 2015 03 24, 13:13)
Aš turiu Clarins Instant Definition mėlyną tušą. Šiaip nesu spalvotų tušų gerbėja, čia pirmas toks biggrin.gif Jis mėlynas, bet tas jo mėlynumas labai gražus, nėra ryškus, veikiau sodrus, prie mėlynų akių turbūt iš viso tobulai atrodytų ax.gif Labai gražiai atskiria blakstienas, pailgina, patankina, paakių netepa. Lėliškų blakstienų nors ir nepadaro, bet tikrai dailiai blakstienos su juo atrodo.

Kokia jo kaina maždaug? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 03 24, 15:58)
Kokia jo kaina maždaug?  g.gif

Douglas'e, žiūriu, jam šiek tiek nuolaida dabar: https://www.douglas....nition-mascara/ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 03 24, 11:15)
O kokį rekomenduotumėte spalvotą, tarkim mėlyną? Turėjau Inglot, bet jau toks tirštas, labai greit sudžiūvo  unsure.gif


O i kuria kainu grupe orientuojates?

Praeitos temoj paskutiniam puslapy kalbejau apie melynus Max Factor.
http://www.supermama...?...5203&st=588

Is brangesniu nemaza graziu atspalviu pasirinkima turi Yves Saint Laurent, butent ju atspalvius daug kas giria, aisku jeigu jums pats tusas patinka ir tinka.

Effet faux cils
user posted image

Shocking. Tarp siu yra zalias ir pilkas. Bandau isivaizduot kam pilkas tinkamas, tai gal labai sviesiai saltai blondinei su sviesiom blakstienom, kuri nori naturalaus blakstienu efekto, o rudas tusas jos atveju galbut ziuretusi nenaturaliai? ax.gif
user posted image

Babydoll
user posted image


As irgi uzsikabinau sikart uz spalvotu tusu, ypac po to kai pamaciau Guerlain sio pavasario kolekcijoj tamsiai melyna. blush2.gif biggrin.gif Nusipirkau tam tikslui MaxFactor 200 calorie Navy blue. Labai grazu pavasariui, ypac prie nesudetingo naturaliu atspalviu akiu makiazo. wub.gif Man dar patinka su panasaus atspalvio seseliais paryskint virsutiniu blakstienu augimo linija, daugiau nieko net ir nereikia, gaunasi lengva, gaivu ir pavasariska. smile.gif Dar turiu tamsiai zalia is Bourjois, liner effect mascara, jo sepetelis kaip sukutes, labai panasus i mano megstama Wonderlash is Oriflame. Pati spalva zalia labai grazi, tokia kaip tamsiai pilka su tamsiai zaliu perlamutru:

user posted image
user posted image

Paskui, Avon pastebejau turi spalvotu, drauge dave pavartyt kataloga. Yra tas ju garsusis tusas, kurio as beje niekad neturejau, tik man ji labai girdavo, biggrin.gif SuperShock, tai va matau isleista spalvotu tusu linija, Supershock brights, galvoju gal verta pabandyt? g.gif

user posted image

Gal kuri turejot tusa SuperShock is Avon, gal galit pakomentuot? 4u.gif
Atsakyti