Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Labai patiko naujas Loreal wings SCULPT tusas.
Apžvalga
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2016 08 10, 14:58)
Man Grandiose paakių netepa. Labai bijant tepimo galima išbandyti ir vandeniui atsparią versiją. Kad jau prakalbom apie Grandiose, tai galbūt kažkuri jau spėjo išbandyti Grandiose Extreme ir galėtų tarti žodį kitą? 4u.gif




Aš turių ši tušą extreme, nu vargstu nerealiai, atrodo nuvalau (tikrai turiu gerą valiklį) is ryto atsikeliu pajuodusiais paakiais. ir tepa paakius, daugiau nepirksiu tikrai
Papildyta:
QUOTE(Krista @ 2016 10 07, 14:32)
Aš turių ši tušą extreme, nu vargstu nerealiai, atrodo nuvalau (tikrai turiu gerą valiklį) is ryto atsikeliu pajuodusiais paakiais. ir tepa paakius, daugiau nepirksiu tikrai, nors blakstienos tai tikrai grandiose extreme, israiskingos, ilgos, bet va tas tepimas tai nepatinka man.

Atsakyti
Labas,
po ilgo dazymosi Lancome Hypnose drama isbandziau E.Lauder Sumptuous extreme ir labai juo patenkinta, nors sepetelis didelis, pradzioj buvo lyg ir nepatogu dazytis, bet dabar kuo puikiausiai thumbup.gif Lancome tusas deda per daug mases, reikia skirti keleta minuciu kad graziai pasidazytum, o sis nera toks tirstas, duoda apimties, graziai issukuoja, pakelia blakstienas. Kaip sitoj foto taip ir dazo, na labai as juo patenkinta. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2016 10 21, 20:05)
isbandziau E.Lauder Sumptuous extreme ir labai juo patenkinta,

As irgi jau kelinta karta imu si tusa, nzn., kiek isbandziau kitu- Chanel, YSL, Lancome- man sis geriausias. Beja, pati pirma kart ji nusipirkau, pamacius kaip nuostabiai jis atrode ant vienos mano drauges biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2016 10 22, 15:28)
As irgi jau kelinta karta imu si tusa, nzn., kiek isbandziau kitu- Chanel, YSL, Lancome- man sis geriausias. Beja, pati pirma kart ji nusipirkau, pamacius kaip nuostabiai jis atrode ant vienos mano drauges biggrin.gif

viliojat biggrin.gif kaip tik esu naujo tuso paieskose, buvau lyg nusiziurejus sitą, paskui norėjau grandiose extreme (nes paprastas grandiose man irgi buvo super, blakstes būdavo wow, kaip lėlės ir labai ilgai naudojosi) tai dabar vėl pasimečiau
šiaip iš visų lancome, chanel, ysl ir dior man pačiausias buvo diorshow extase bet kai pakeitė pakuotę man pasikeitė ir pats tušas ne į gerąją pusę unsure.gif
šiuo metu naudoju mac naughty&haute tai irgi labai geras jei nebutų toks teplus, tik paašaroja akys ir jau teplioja, o aš kai su lešiais tai būna iš niekur nieko ašara nurieda (bet vandeniui atsparaus tai irgi nenoriu)
bet šiaip dažo tai labai labai juodai, juodziausias tusas koki turėjus, labai ilgina ir tankina, čia neseniai teko vienam pažystamam įrodinėt, kad čia mano nuosavos blakstienos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(**Gin** @ 2016 10 21, 18:05)
Labas,
po ilgo dazymosi Lancome Hypnose drama isbandziau E.Lauder Sumptuous extreme ir labai juo patenkinta, nors sepetelis didelis, pradzioj buvo lyg ir nepatogu dazytis, bet dabar kuo puikiausiai thumbup.gif Lancome tusas deda per daug mases, reikia skirti keleta minuciu kad graziai pasidazytum, o sis nera toks tirstas, duoda apimties, graziai issukuoja, pakelia blakstienas. Kaip sitoj foto taip ir dazo, na labai as juo patenkinta.  4u.gif

user posted image

o kiek sluoksnių reikia, kaip kad foto, nes man tai norėtūsį daugiau tankumo nei foto blush-anim-cl.gif blush2.gif as paprasatai dedu 3 tai gal ir šitas su 3 sluoksniais būtų tas mano idealas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 10 25, 14:25)
o kiek sluoksnių reikia, kaip kad foto, nes man tai norėtūsį daugiau tankumo nei foto blush-anim-cl.gif  blush2.gif as paprasatai dedu 3 tai gal ir šitas su 3 sluoksniais būtų tas mano idealas  mastau.gif

dazniausiai dazau 2 sluoksnius,bet jei noris labai tankiu,tuomet 3, gaunasi super 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Ar kas nors bandet Charlote Tilbury tusa auksiniam ipakavima?
Nu man jis toks nevykes kaip uz nemaza kaina,naujas jis jau tiek koses krauna ir sepetelis neissukuoja gerai nes visas apkibes kose, man baisu pagalvot po poros savaiciu kai sutirstes kiek koses tada kraus...
Atsakyti
Aš supratau kad joks tušas nepadarys stebuklų biggrin.gif Ir tikrai nebūsi kaip iš reklamos biggrin.gif Daug priklauso nuo blakstienų, bet ir joks tušas neduoda taip norimo rezultato. Stebuklų nebūna kaip sakoma.
Atsakyti
[quote=Teisybes_ieskotoja,2016 11 01, 20:28]
nesutinku..panaudokit ricinos alieju..paskutiniu metu patike tusai BEYU power volume ir l'oreal red carpet black
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 11 01, 18:28)
Aš supratau kad joks tušas nepadarys stebuklų biggrin.gif Ir tikrai nebūsi kaip iš reklamos biggrin.gif Daug priklauso nuo blakstienų, bet ir joks tušas neduoda taip norimo rezultato. Stebuklų nebūna kaip sakoma.

daro daro, nors ir mazycius bet vistiek smile.gif sutinku kad labai daug priklauso nuo blakstienu, as savosiom nesiskundziu (nepadazytos atrodo beveik taip pat kaip toj foto kur estee lauder sumptous extreme) bet vajei kiek blogu tusu pro mane praeje, su kuriais as atrodau kaip be blakstienu buciau beveik (uztai nemegstu tu visu ala naturaliai dazanciu tusu), o su kitais tikrai nebloga efekta pavyksta isgauti
cia va kaip atrodo su mac haute and naughty (po kiekvieno sluosnio prasukavus guminiu sepeteliu su faktiskai uzdziuvusiu lancome grandiose), man labai patinka kad jis juodas kaip anglis, nes kiti buna uztepus nupilkeja kazkaip. Pasistengus galima ir dar gereni efekta isgaut, tik aisku zaist reikia, uztrunka ir vokus apsiteplioju biggrin.gif
(i paakius nekreipiam demesio per sviesus maskuoklis)
user posted image
apskritai tai pastebejau kad geriausia buna kai naudoju vienu metu du ar net tris tusus ir juos sluoksniuoju
Papildyta:
ir dar atsiliepimas
user posted image
apimties neptiduoda jokios, nebent ilgina, kazkaip isvis atrodo vos tepasi ant tu blakstienu (is pradziu galvojau padziuvusi koki gavau bet ikisau kito tuso sepetuka supratau kad ne). mano skoniui blasktienos su juo atrodo per daug naturaliai tik vos vos patepliotos, tai tinkamas nebent sluoksniavimu su kitais tusais kam as ji ir naudoju
ps. norejau pakeisti tusui sepeteli ir pritaikyt nuo kito tuso, (patikusiu tusu sepetelius pasilieku) bet anei vienas is kokiu 10 netiko nes labai platus kakliukas
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 11 01, 21:28)
Aš supratau kad joks tušas nepadarys stebuklų biggrin.gif Ir tikrai nebūsi kaip iš reklamos biggrin.gif Daug priklauso nuo blakstienų, bet ir joks tušas neduoda taip norimo rezultato. Stebuklų nebūna kaip sakoma.

Ir aš nesutikčiau su šia mintimi smile.gif Pati turi trumpas, tiesias bei tankumu nepasižymiančias blakstienas, t.y. - nepasidažiusi atrodau kaip be blakstienų. Tačiau su geru tušu išgaunu ir lėliškas (ne tokias gražias bigsmile.gif kaip mimi88), bet tikrai išraiškingas.
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 10, 18:28)
Kai pradarot tusa,labai gerai,kai jis dziusti pradeda jau po 2-3men kasdienio naudojimo,as kaip meistre,po 2men ismetu tusa,sau asmenini naudoju ilgiau,apie 4.

Labai myliu lancome tusus,bet jie man tepa labai,nu negaliu,eisiu skaityt tema,gal koki lobi atrasiu..

Pameginkit L'Oreal Telescopic Extra Black. Man jis atradimas tiek sau, tiek dirbant, o ir kaina nesikandzioja 4u.gif
Atsakyti