Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Clinique lash Doubling tušas.

Rašo, jog dvigubai pastorins blakstienas.

clq_634C_402x464.png

Gavau dovanų tiesiai iš Amerikos. Pragulėjo dar 5 mėn., kol išsitraukiau.

Iš pradžių buvo skystas, labai natūraliai dažė, labiau net ilgino nei tankino, lipino blakstienas.

Paskui apdžiuvo, bet stebuklo tikrai neįvyko. Tankino labiau, bet reikėjo įdėt pastangų gražiai pasidažyt, lipino.

Vėliau nors ant šepetėlio tušo košės dar buvo daug, bet nebegražiai pradėjo dažyt, blakstienos atrodė tokios sauos, galiukai nušiurę, suprask, tušas džiuvo jau.

Reziumė, kad dvigubo tankinimo taip ir nesulaukiau. Pati tušo nepirkčiau.

Bet turiu pasakyt, kad labai ilgai grojantis tušas, dažiaus nuo rugsėjo pradžios iki vasario pabaigos.

Atsakyti
Labas, ilgai norėjau išbandyti šį tušą ir pagaliau jį turiu. Na esu sužavėta bigsmile.gif vos vienas sluoksnis ir jau gražiai atrodo, o tai padažius intensyviau iš vis vau.. Storina ir atskiria labai gražiai smile.gif

Too Faced Better Than Sex Mascara
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2017 04 06, 19:24)
Labas, ilgai  norėjau išbandyti šį tušą ir pagaliau jį turiu. Na esu sužavėta  bigsmile.gif vos vienas sluoksnis ir jau gražiai atrodo, o tai padažius intensyviau iš vis vau.. Storina ir atskiria labai gražiai smile.gif

Too Faced Better Than Sex Mascara


Is kur perkat sita kosmetika? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2017 04 08, 14:26)
Is kur perkat sita kosmetika?  4u.gif

Drauge parveze is uzsienio. 😉
Atsakyti
Labai patiko The Balm Mad Lash Mascara thumbup.gif Dar nebaigiau pirmos pakuotės, užsisakiau antrą. Tušo šepetėlis yra riestos formos, su silikoniniais dygliukais, pats tušas nėra per šlapias, tvarkingai padažo, nepriteplioja aplink akis.
Atsakyti
Kol dar turiu, nusprendžiau įkelti abiejų turimų mėlynų Maxfactor tušų nuotrauką, kad būtų aiškiau kokios tos mėlynos, jeigu kuri nors nuspręstų pirkti, nes testeriai paprastai būna tik juodų.

vartotojo įkelta nuotrauka

Kairėje 2000 Calorie Mascara, spalva Navy, dešinėje False Lash Effect, spalva Deep Blue.
Kaip matot, 2000 Calorie žymiai tamsesnė mėlyna, ant blakstienų atrodo beveik kaip juoda. O False Lash nors ir šviesesnė bet nėra labai ryški (kai kurių firmų esu mačiusi labai ryškias mėlynas beveik neonines, tai ši ne tokia.)

vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka




Papildyta:
QUOTE(abiga @ 2016 12 18, 18:23)
Asmeniskai man patinka Bourjois firma.

Kurį iš Bourjois rekomenduotumėt?

QUOTE(wer @ 2017 01 08, 12:00)
Kokį rekomenduotumėte iš Catrice? O gal Gabriella Salvette yra vertų dėmesio tušų?

Iš Catrice Allround Mascara giriamas. Pati nesu jo turėjus, bet ne vieną atsiliepimą girdėjau kad vertas dėmesio.

Atsakyti
QUOTE(dewofsoul)

geriau Maybelline Sensational ar Loreal Feline (tas žalias)?


Man abu patinka. Maybelline daugiau linkęs tankinti, Loreal žaliasis labai gražiai ilgina.

Aš turėjau visus keturis:

Maybeline Lash Sensational Mascara ir Lash Sensational Luscious,
L'oreal Volume Million Lashes So Couture ir L'Oreal Volume Million Lashes Feline.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Iš Maybelline Lash Sensational labai patiko, jis man tapo vakariniu - išeiginiu tušu, arba tada kai tiesiog norisi dramatiškų blakstienų, o versija Luscious su juodu šepetėliu man asmeniškai buvo nieko gero, visą laiką kol jį bandžiau naudoti jis man krovė daug šlapios košės, ištiesindavo rietikliu užriestas blakstienas, lipindavo jas, siaubingai vargau su juo... Gal vieną kartą iš 10 pavykdavo su juo pasidažyt šiaip ne taip, tuomet blakstienos gaudavosi ryškios ir efektingos, bet niekada negalėjau tikėtis kad jis manęs nepaves. Kokius 3 - 4 mėnesius vis laukiau, galbūt dar padžius, mažiau košės kraus, galop iškeliavo į šiukšlių dėžę. Galbūt toms kuriu blakstienu nereikia riesti ir verta jį išbandyt...

L'orealio violetinis mano pamėgtas kaip patikimas tušas. Gražiai tvarkingai ir gana ryškiai padažo, kai reikia greitai ir gerai. Žaliasis irgi patiko, nors su juo daugiau žaidimo, yra rizika ištept vokus besidažant, bet užtai žymiai geriau ilgina už violetinį, ir užriečia neblogai, jis mano savaitgalinis tušas.

Beje, dar turiu lietingoms dienoms vandeniui atsparų Maybeline Lash Sensational, tai jis mano išeiginis, pats gražiausias kada nors turėtas vandeniui atsparaus tušo efektas, blakstienos gaunasi tikros lėliškos vėduoklės, tik minusas kad jis labai trumpai tarnauja, po kokių 2 - 3 savaičių smarkiai pradeda džiūti net ne kasdien jį naudojant. Galima sakyt tinkamas naudoti tam tikram periodui kai reikia gražiai atrodyti ir reikalingas vandeniui atsparus tušas. O kasdienai čia jau anksčiau temoje minėjau iš vandeniui atsparių man patinka 2000 calorie Waterproof, va tas tai gali ir metus kaip naujas būti, labai ilgai tarnauja ir nedžiūsta. Bet jis turi kitą minusą - truputį linkęs tepti paakius, reikia nepamiršti jų papudruoti.



Beje idomu kaip L'Oreal Volume Million Lashes Fatale, gal kuri jau bandėt?

vartotojo įkelta nuotrauka



Atsakyti
Is Bourjois man visi bandyti paliko ispudi, netepa, graziai padazo. Dabar turiu Twist Up Volume.
Atsakyti
Gal yra atsiliepimu apie Lancome Monsieur big?
vartotojo įkelta nuotrauka

Dabaigineju YSL The Schock, blakstienos gal ir tankios bet siaip nekartociau, ir spendziu ar susigrzit prie paskutinio patikusio Mac Haute & Naughty Too Black Lash ar sita lancome megint nes abiem dabar akcija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2017 07 21, 11:07)
Gal yra atsiliepimu apie Lancome Monsieur big?

Pirkau, nusivyliau unsure.gif Nuo pat pirmų mėginimų "dėjo" labai daug košės ir lipino blakstienas, laukiau kol kiek padžius, bet vis tiek tas pats. Ilgina labai gerai, tankinimo mažoka, bet tai dar niekis, palyginus su tuo, kad po kokių gerų 4 valandų šio tušo dėvėjimo aš tikra panda. Neprisimenu, kada paskutinį kartą koks nors tušas šitas stipriai tepė paakius. Metų nusivylimas kone ax.gif
Atsakyti

Labai noriu pagirt La Roche Posay Respectissime Volume tušą. 

Žiauriai patinka, nuostabiai tankina, ilgina, užriečia, nesulipina blakstienų, jokių musės kojelių. Svarbu, jog blakstienos nuo tušo nenusileidžia nuo svorio. Netepa paakių, netrupa. Tinka alergiškoms akims. Labai, netgi labai kartojamas.

la-roche-respectissime-volume-mascara.pn

Atsakyti

Vitulka, kur pirkote, kaina?

Atsakyti