Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

labai reikia nuolaidos viskam, isvis idomu-ar Jums siuncia asmeninius kodus vis dar?
Atsakyti
o zudikai didinti/mazinti? Paskutinese fotkese labai geruliai thumbup.gif

O as esu bais patenkinta savo dzinsais ir Galliano dzinsovke smile.gif Bet pirkau CNC dzinsus,o gavau Karl Lagerfeld bet vienas prie vieno kaip buvo nuotraukuose smile.gif Vic su grandine priekyje trumpuciai,tiko idealiai thumbup.gif Ir labai liudna del cnc aukstakulniu,nerealiai patogus ir ziauriai gerai atrodo ant kojos,bet man per siauri,teks pardavyneti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 05 11, 14:39)
o zudikai didinti/mazinti? Paskutinese fotkese labai geruliai thumbup.gif

O as esu bais patenkinta savo dzinsais ir Galliano dzinsovke smile.gif Bet pirkau CNC dzinsus,o gavau Karl Lagerfeld bet vienas prie vieno kaip buvo nuotraukuose smile.gif Vic su grandine priekyje trumpuciai,tiko idealiai thumbup.gif Ir labai liudna del cnc aukstakulniu,nerealiai patogus ir ziauriai gerai atrodo ant kojos,bet man per siauri,teks pardavyneti verysad.gif

Pas mane tie su raišteliais, lygiai tokie kaip VVaivos, tai tikrai mažinti. Nes mano dydis 8.5 -9 (39 eu), o tie 10 (40 eu) kaip tik tik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 05 11, 13:39)

O as esu bais patenkinta savo dzinsais ir Galliano dzinsovke smile.gif Bet pirkau CNC dzinsus,o gavau Karl Lagerfeld bet vienas prie vieno kaip buvo nuotraukuose smile.gif Vic su grandine priekyje trumpuciai,tiko idealiai thumbup.gif Ir labai liudna del cnc aukstakulniu,nerealiai patogus ir ziauriai gerai atrodo ant kojos,bet man per siauri,teks pardavyneti verysad.gif

Dzinsai cia tie sviesus pilksvi CNC? bigsmile.gif
As Dsquared dzinsovke irgi patenkinta wub.gif Nors dar nenesiojau. Is megztiniu neislendu biggrin.gif

QUOTE(Loriuka @ 2015 05 11, 16:08)
Pas mane tie su raišteliais, lygiai tokie kaip VVaivos, tai tikrai mažinti. Nes mano dydis 8.5 -9 (39 eu), o tie 10 (40 eu) kaip tik tik 4u.gif

Tai matyt, kaip kokia koja, t.y plotis, keltis ir pan. Nes as 40 visada perku, tuos zudikus su raiseliais taip pat 40 turiu. Laisvumo nei kiek nera, bet ir nespaudzia. Bet peda mano labai siaura 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 05 11, 20:14)
Dzinsai cia tie sviesus pilksvi CNC?  bigsmile.gif
As Dsquared dzinsovke irgi patenkinta  wub.gif Nors dar nenesiojau. Is megztiniu neislendu  biggrin.gif
Tai matyt, kaip kokia koja, t.y plotis, keltis ir pan. Nes as 40 visada perku, tuos zudikus su raiseliais taip pat 40 turiu. Laisvumo nei kiek nera, bet ir nespaudzia. Bet peda mano labai siaura  4u.gif

Aha,tie pilksvi,kur turejo buti CNC bet gavau Lagerfeld biggrin.gif Gal ir gerai,niekada nieko is jo neturejusi,bet ziauriai smagus,minkstuciai,tampruciai wub.gif O kokia pirkot Dsquared? Nesirodet smile.gif
Pas mane koja platesne,tai jauciu 38 reiketu imti? Nes vien del platumo neilendu I siuos CNC aukstakulnius,o jie-ziauriai gerai ant kojos atrodo,ir labia patogus,kulnas storas ir islenkimas labai patogus smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 05 12, 08:54)
Aha,tie pilksvi,kur turejo buti CNC bet gavau Lagerfeld biggrin.gif Gal ir gerai,niekada nieko is jo neturejusi,bet ziauriai smagus,minkstuciai,tampruciai wub.gif O kokia pirkot Dsquared? Nesirodet smile.gif
Pas mane koja platesne,tai jauciu 38 reiketu imti? Nes vien del platumo neilendu I siuos CNC aukstakulnius,o jie-ziauriai gerai ant kojos atrodo,ir labia patogus,kulnas storas ir islenkimas labai patogus smile.gif
http://www.part.lt/i...6b63d420627.jpg


Sita Dsquared pirkau wub.gif
user posted image
http://www.lyst.com/...im-jacket-blue/

Taip, platesnei kojai ko gero didesni dydi reiketu imti. Mano labai siaura ir keltis zema, tai 40 dydzio tie zudikai pilnai apgule, labai jie siauri ir jau tikrai tik tik. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 05 11, 13:39)
o zudikai didinti/mazinti? Paskutinese fotkese labai geruliai thumbup.gif

O as esu bais patenkinta savo dzinsais ir Galliano dzinsovke smile.gif Bet pirkau CNC dzinsus,o gavau Karl Lagerfeld bet vienas prie vieno kaip buvo nuotraukuose smile.gif Vic su grandine priekyje trumpuciai,tiko idealiai thumbup.gif Ir labai liudna del cnc aukstakulniu,nerealiai patogus ir ziauriai gerai atrodo ant kojos,bet man per siauri,teks pardavyneti verysad.gif

Man su 25 cm siaura peda- kaip ir visi kiti batai- tinka 38 dydis smile.gif Kaip VVaiva raso- laisvumo nera- bet puikiai- jei jie laisvi butu- tikrai nepaeiciau- o db patogiai 'ant kojos sedi' wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 05 12, 09:00)
Taip, platesnei kojai ko gero didesni dydi reiketu imti. Mano labai siaura ir keltis zema, tai 40 dydzio tie zudikai pilnai apgule, labai jie siauri ir jau tikrai tik tik.  4u.gif

Koookia gerule thumbup.gif Man irgi reiketu tokios spalvos dar, bet dsquared kiek paziuriu kainos tikrai nemazos unsure.gif Istikruju as pastebejau,tiek batu pirkau kazkur vasaros gale,is eu psl,tai kainos buvo apie 100eu,kai kurie 90,kai kurie 110,brangiausi 114eu mokejau,jacobs,dsquared,valentino.. O dabar paziuriu tie patys batai po 400eu kainuoja.. Tai jauciu reikia laukti momento,nes tiek nusiziurejusi esu blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(-_erinija_- @ 2015 05 12, 09:32)
Man su 25 cm siaura peda- kaip ir visi kiti batai- tinka 38 dydis smile.gif Kaip VVaiva raso- laisvumo nera- bet puikiai- jei jie laisvi butu- tikrai nepaeiciau- o db  patogiai  'ant kojos sedi'  wub.gif

Tai as visada imu 37,tai siu jauciu 38 bandysiu griebti,labai jau stiliovi cool.gif
Aciu uz komentarus 4u.gif

Kas moka ieskoti batu per interneta arba imanoma kazkaip ideti paveiksliuka ir ismes?Apart google vaizdu... Vieni taip istrige ir niekur nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 05 12, 09:37)
Koookia gerule thumbup.gif Man irgi reiketu tokios spalvos dar, bet dsquared kiek paziuriu kainos tikrai nemazos unsure.gif Istikruju as pastebejau,tiek batu pirkau kazkur vasaros gale,is eu psl,tai kainos buvo apie 100eu,kai kurie 90,kai kurie 110,brangiausi 114eu mokejau,jacobs,dsquared,valentino.. O dabar paziuriu tie patys batai po 400eu kainuoja.. Tai jauciu reikia laukti momento,nes tiek nusiziurejusi esu blush2.gif  biggrin.gif


Taip, dabar tai brangu.... As pavasario pradzioj Dsquared grazuoli trumpa paltuka pasigavau uz 200$, o dabar kiek ziuriu, labai nedideles nuolaidos, trumpuciai apie tukstanti $...
Atsakyti
Gavau sia suknute Isabela Capeto, kazkieno temoj uzrodyta biggrin.gif
user posted image
http://www.yoox.com/...p...PE&sizeId=3
Nu faina kokia wub.gif Bet ne mano dydis unsure.gif Raso IT40, tai kaip ir mano iprastas, bet didele verysad.gif Labai idomi, braziliska, detales fainos labai. Jau tie taisymai nusibodo, bet jei neparduosiu teks siuvejai nesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 05 11, 21:14)
Tai matyt, kaip kokia koja, t.y plotis, keltis ir pan. Nes as 40 visada perku, tuos zudikus su raiseliais taip pat 40 turiu. Laisvumo nei kiek nera, bet ir nespaudzia. Bet peda mano labai siaura  4u.gif

Nea, čia ne tas variantas, nes mano koja siaura ir kelties neturiu schmoll.gif Nusprendėm, kad arba modelis mažintas, arba greičiau jau čia ne tas numeris ant paduko iškaltas papuolė (turbūt brokas - visgi yoox išparduotuvė wink.gif ) Matavom su drauge dviese: aš su 39 pėda (turiu kitus Premiata 39 d. ir jie į ilgį puikiausiai, tik kad platūs per visur) ir draugė su 40 pėda (taip pat turi kitus Premiata 40 d. puikiausiai tinkančius). Tai mano pėdai jie į ilgį kaip tik, bet auliukas laisvokas net stipriai raištelius suveržus, o draugei ryškiai per maži, nors ant pado juk 40 d. smile.gif
Atsakyti
Kas nors matet, kas Yoox'e buvo nutike siandien diena? unsure.gif doh.gif blink.gif Neatsigaunu iki siol lotuliukas.gif Uz dyka dalino, per mazai paemiau unsure.gif
Atsakyti