Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

VVaiva, ka paemei? ax.gif As kai pamaciau, jau nedalino, nebeleido deti i krepsi doh.gif Liudna biggrin.gif
Atsakyti
Oi, man tai irgi liudna doh.gif Nes labai skubejau, nuorodu tikrint nebuvo kada, o dream boxas nelabai koks siuo metu pas mane... Be to, kainas rode tik krepsy. Kai i kresi tik 7 prekes deda, labai dauug laiko trunka kainu tikrinimas... Zodziu, kazko labai gero nepagavau unsure.gif Antru uzsakymu siunciau 2 paltus, bet nebeveike jau psl verysad.gif
O uzsake siuos:
Kenzo uz 42$ (galejau ir nepirkti, koki palta vietoj ju doh.gif )
user posted image

Htc aulinukus uz 20$
user posted image

Love Moschino kedukus uz 14$. Turiu tokius juodus, superiniai. tai kai tokia kaina, pasiemiau kitos spalvos...
user posted image

Heimstone odinukas uz 73$, va situo grobiu tai dziaugiuosi wub.gif
user posted image

Ir dvi odines tasytes Antik Batik po 37 ir 29$
user posted imageuser posted image

Nebuciau macius, galvos nesukciau. Bet dabar nervas ima, kad batu emiau, kuriu man visai nereikia, o jokio palto ne doh.gif lotuliukas.gif Nors ir paltu jau nereikia g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 05 14, 17:20)
Kas nors matet, kas Yoox'e buvo nutike siandien diena?  unsure.gif  doh.gif  blink.gif Neatsigaunu iki siol  lotuliukas.gif Uz dyka dalino, per mazai paemiau  unsure.gif

nebedalina dabar? tuoj pradesiu grauztis paziurint i jusu kainas blink.gif
Atsakyti
VVaiva, jetau kokios kainos blink.gif Nemaciau dar tokiu unsure.gif Dabar jau norisi paverkti lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai vaaaa doh.gif Bet ir paltu buvo po 75$, kurie dabar po 300-500, tas tai nervina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 05 14, 17:20)
Kas nors matet, kas Yoox'e buvo nutike siandien diena?  unsure.gif  doh.gif  blink.gif Neatsigaunu iki siol  lotuliukas.gif Uz dyka dalino, per mazai paemiau  unsure.gif


bigsmile.gif blink.gif as kai pamaciau jau rase, kad technical problems... o galvoji viska ir atsius g.gif gal parasys, kad sorry, del techniniu kliuciu ....

QUOTE(VVaiva @ 2015 05 14, 18:03)
Htc aulinukus uz 20$
user posted image


Ir dvi odines tasytes Antik Batik po 37 ir 29$



man atrodo tau jau nieko nebereikia lotuliukas.gif
as jau kai puoliau ziuret ka cia gero nugriebus tai maciau tuos HTC sold out dar pagalvojau, kad gal VVaiva pirko biggrin.gif pasirodo atspejau biggrin.gif
ir nepatikesi Antik Batik ta tase ta su kutais irgi isimeciau i dream boxa, nes i krepsi jau neleido det ir dar kita panasia i ta siuvineta irgi buciau griebus, bet virs 100 kaina rode ir neleido det i krepsi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 15 gegužės 2015 - 14:15
QUOTE(enura @ 2015 05 14, 18:56)
bigsmile.gif  blink.gif as kai pamaciau jau rase, kad technical problems... o galvoji viska ir atsius  g.gif gal parasys, kad sorry, del techniniu kliuciu ....
man atrodo tau jau nieko nebereikia  lotuliukas.gif
as jau kai puoliau ziuret ka cia gero nugriebus tai maciau tuos HTC sold out dar pagalvojau, kad gal VVaiva pirko  biggrin.gif pasirodo atspejau  biggrin.gif
ir nepatikesi Antik Batik ta tase ta su kutais irgi isimeciau i dream boxa, nes i krepsi jau neleido det ir dar kita panasia i ta siuvineta irgi buciau griebus, bet virs 100 kaina rode ir neleido det i krepsi  verysad.gif


Turiu maza maza vilti, bet tikrai gali buti, kad neatsius... Nors pirkti leido, tas prekes rodo, kad sold out, tai kaip ir parduotos... Bet aisku, pilnai tikiu, kad anuliuot gali ta uzsakyma...
HTC tuos uz 80$ galvojau pirkt, bet susilaikiau, nes nereikia man batu doh.gif Nu bet uz tiek tai kaip neimti rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 05 14, 19:22)
Turiu maza maza vilti, bet tikrai gali buti, kad neatsius... Nors pirkti leido, tas prekes rodo, kad sold out, tai kaip ir parduotos... Bet aisku, pilnai tikiu, kad anuliuot gali ta uzsakyma...
HTC tuos uz 80$ galvojau pirkt, bet susilaikiau, nes nereikia man batu  doh.gif Nu bet uz tiek tai kaip neimti  rolleyes.gif  biggrin.gif


na reik tiketis geriausio mirksiukas.gif o tuos batus uz tokia kaina tai nezinau kas galetu neimti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
kuri butu kokybiskiausia:reikia darbui rankines, dokumentai, kad tilptu A4 formato ir t.t.

http://www.yoox.com/...p...RP&sizeId=1

http://www.yoox.com/...p...SM&sizeId=1
http://www.yoox.com/...p...GL&sizeId=1

http://www.yoox.com/...p...MP&sizeId=1

4u.gif
Atsakyti
man tai ta piquadro už 77 usd atrodo turėtų būti nereali...
Atsakyti
Piquardo siaip skaitosi labai kokybiskos rankines drinks_cheers.gif
Atsakyti
merginos turiu klausima:

uzsisakiau trejus batus, dveji tiko, bet vienus noriu grazinti - man butina siusti su visa ta didelia deza kurioje buvo treji batai su dezutem ?
nes yra pamineta , kad grazinimas su originalia deze- tik ar tai turi omeny batu deze ar viso siuntinio deze - mastau dabar....
Atsakyti