Įkraunama...
Įkraunama...

****Mūsų katės ir katinėliai***

Fui kokia mama cool.gif mergaitė stengės, virė makaronus, pamaitint šeimą norėjo rolleyes.gif džiaugtis reikia tokia dukra mirksiukas.gif biggrin.gif o nelaimių visiems pasitaiko, negi Vilkra nesi nieko priskrudinus? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 01 balandžio 2015 - 14:58
QUOTE(vilkra @ 2015 04 01, 14:54)
Taip kažkiek šveis.. bet gi jos pirštas lūžęs.. Sunkiau bus .... sakiau užvesiu sąrašą- "IŠ pirmo Lapės Nr. 1 atlyginimo išskaičiuojama už :"


Vistiek tu to sąrašo neįgyvendinsi, kam jį vesti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2015 04 01, 15:52)
Kikena ana isteriškai, padėk gelbėti puodą ie vėdinti namų, kol "šamas" negrįžo hihihi.gif



namai vėdinami. Šį kartą pirma visus langus atidariau- tik po to prie SM prisėdau biggrin.gif
QUOTE(Weronica @ 2015 04 01, 15:57)
Fui kokia mama cool.gif mergaitė stengės, virė makaronus, pamaitint šeimą norėjo rolleyes.gif džiaugtis reikia tokia dukra mirksiukas.gif  biggrin.gif o nelaimių visiems pasitaiko, negi Vilkra nesi nieko priskrudinus? bigsmile.gif


mergaitė sau virėsi makaronus- ne šeimai. schmoll.gif Aišku kad džiaugiuosi- ir net nebariau.. vat. cool.gif


QUOTE(busycat @ 2015 04 01, 15:59)
Vistiek tu to sąrašo neįgyvendinsi, kam jį vesti mirksiukas.gif


Dėl psichologinio smagumo. pasižiūri ir juokas ims. Kai suaugs...

P.S. Ar matėt, "Tavo vaiko" Kas pirmauja????? Dvi pirmos vietos priklauso Mūsų temai... bigsmile.gif gaila ,Riukė nusmuko į antą lapą... bet tiek jau to..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 01 balandžio 2015 - 15:44
Nea, nematėm, bet smagu kai kažkas pirmauja drinks_cheers.gif

Eiii, Kivis su Martiniu, jeee thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 01 balandžio 2015 - 15:51
Tai kad pirmam lape Riukė ax.gif

As tai Supermamų vėjo konkurse katik dalyvius peržvelgiau smile.gif favoritus jau turiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 04 01, 16:05)

P.S. Ar matėt, "Tavo vaiko" Kas pirmauja????? Dvi pirmos vietos priklauso Mūsų temai... bigsmile.gif  gaila ,Riukė nusmuko į antą lapą... bet tiek jau to..


O kur cia paziuret? smile.gif Vilkra, 3val nebuvot ir pasijaute tik svelnus svilesio kvapas, tai cia dziaugtis reikia, galejo ir blogiau but smile.gif

Labas 4u.gif as vakar issibaseininau issipirtinau tiek, kad siandien galva skauda, nezinau, sutapimas ar siaip persistengiau smile.gif
Atsakyti
labas dienas smile.gif

Konkursas anoniminis, jie pamatėt ką ar atpažinot, negalima niekur rašyti, nes foto pašalinti galiu tekti. Tokios taisyklės.

Tiga išsidrėbus ant Ozio suolelio, o laiminga, kad užėmė karaliaus vietą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2015 04 01, 17:44)
O kur cia paziuret? smile.gif Vilkra, 3val nebuvot ir pasijaute tik svelnus svilesio kvapas, tai cia dziaugtis reikia, galejo ir blogiau but smile.gif




konkursas čia

Na jis buvo pradžioj švelnus- kuo giliau butan- tuo kvapas darėsi mažiau švelniūs.. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ponios katinienės! bigsmile.gif nu ir pripokštavot biggrin.gif

QUOTE(vilkra @ 2015 04 01, 15:44)
Nebenoriu jokių pokštų.. GANA.  Išėjom su lape nešti telefoną taisymui. Gal sutaisomas, gal ne.  Grįžom po 3 val pasivaikščiojimo. Atdarau duris.. padvelkia švelnus svilėsių kvapas Lapė griebiasi už galvos ir bėga virtuvėn. Ji gi virė makaronus. doh.gif  doh.gif  doh.gif  O aš jau isteriškai kikenu... Turės ji dabar darbelio kol atšlifuos puodą . Bauerio puodą...

Šaunuolė, kad juokas ima. Aš tikriausiai apsiverkčiau doh.gif bet tai čia aš irnesakyk.gif

QUOTE(busycat @ 2015 04 01, 15:52)
Kikena ana isteriškai, padėk gelbėti puodą ie vėdinti namų, kol "šamas" negrįžo hihihi.gif

šamas lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vilkra, nežinau, ar paguosiu, bet žinok man pačiai tokios nelaimės (puodų prisvilinimas) nutinka dažnai. Reguliariai, sakyčiau biggrin.gif Tik aš specializuojuosi verdamų bulvių prisvilinime. Ne, neišeinu iš namų, nepamirštu, kad verdu.. Tiesiog. Prisvilinu. Laaabai dažnai.
Bet žiūriu į tai filosofiškai. Mano mama irgi buvo bulvių prisvilinimo specė, tai nurašau šį savo trūkumą genetikai lotuliukas.gif
O mano šamas tai ką.. Piktinosi kokius 3 pirmus kartus. Po to įprato. Puodus padeda atšveist lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Smilga* @ 2015 04 01, 18:35)
Vilkra,
O mano šamas tai ką.. Piktinosi kokius 3 pirmus kartus. Po to įprato. Puodus padeda atšveist  lotuliukas.gif


Taigi- maniškis šį kartą pasielgė netikėtai- irgi atšveitė puodą- blizga kaip naujas. Puodas.
Atsakyti
QUOTE(*Smilga* @ 2015 04 01, 18:35)
Vilkra, nežinau, ar paguosiu, bet žinok man pačiai tokios nelaimės (puodų prisvilinimas) nutinka dažnai. Reguliariai, sakyčiau  biggrin.gif  Tik aš specializuojuosi verdamų bulvių prisvilinime. Ne, neišeinu iš namų, nepamirštu, kad verdu.. Tiesiog. Prisvilinu. Laaabai dažnai.


Aš tai sūdau. dažnai. gausiai. pastebi visi. Labai moku. Išskirtinis bruožas ax.gif biggrin.gif
Atsakyti