Įkraunama...
Įkraunama...

****Mūsų katės ir katinėliai***

Zugi žiūri į Bugi blink.gif ir nieko nesupranta lotuliukas.gif

o širyt kažkoks keistas rytas g.gif maniškė irgi kažkokias ties išprotėjimo riba nesąmones darė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivuka @ 2015 04 02, 09:28)
Erendira, o kodėl reikia naktimis versti?  g.gif Dienomis mažai laiko ar šiaip kažką kitka veiki?  ax.gif


Mažai laiko doh.gif doh.gif Taip jau yra - kaip ir bet kurioje rinkoje, konkuruoji (arba biurai konkuruoja) kaip gali - kainomis (stengiuosi su tokiais nesusidėti), arba terminais... ai, bet kartais visai nieko taip susikaupti, susitelkti, padaryti, o paskui atsipalaiduoti rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites ax.gif

Ir labas rytas Kiviau 4u.gif

Koks tai kvailas ir niurus rytas, net kava su bandele negelbėja doh.gif
Esu pikta (tikrai ne pms) man reikia izoliuotis, nes susipyksiu cia su visais, turiu omeny darba mad.gif

Bugi su kriause wub.gif Nors cia pozityvas...Ir matau video matyta ranku kremuko foto bigsmile.gif Mano darbe toks pat stovi ant lentynos, kad nepamirsciau pasitepliot rankas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtra.l @ 2015 04 02, 09:35)
Esu pikta (tikrai ne pms) man reikia izoliuotis, nes susipyksiu cia su visais, turiu omeny darba mad.gif

Vėtruk, tuomet šiandien aš tavo draugė piktume - sėdžiu pikta darbe, stengiuosi nepratrūkti ant vienos kolegės mad.gif einu irgi bandelę suskanausiu - gal vistik padės nuo piktumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtra.l @ 2015 04 02, 10:35)
-Koks tai kvailas ir niurus rytas, net kava su bandele negelbėja doh.gif
Esu pikta (tikrai ne pms) man reikia izoliuotis, nes susipyksiu cia su visais, turiu omeny darba mad.gif

--Bugi su kriause wub.gif Nors cia pozityvas...Ir matau video matyta ranku kremuko foto bigsmile.gif Mano darbe toks pat stovi ant lentynos, kad nepamirsciau pasitepliot rankas bigsmile.gif

- matyt tokia diena šiandien jau doh.gif

--Tep tep, kremą vakar nusipirkau. taip pat matos Kivukos minėti vitaminai, vakar atėjo siuntinukas su dviem naujom pakuotėm smile.gif o šiandien turiu gauti tą nagų stipriklį ax.gif
Atsakyti
Aš nors ir nepikta bet bandelės norėčiau irgi rolleyes.gif

Tuomce tai totali SM merginų reklamos auka biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 02 balandžio 2015 - 09:55
QUOTE(Tuomce @ 2015 04 02, 07:15)
Labas rytas,

Bugi ryte "nublūdo"

Bugi ir kriaušė
Į bardakėlį nekreipkit dėmesio  blush2.gif

Bugi labai myli kriaušę. biggrin.gif Prajuokino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2015 04 02, 10:53)
Tuomce tai totali SM merginų reklamos auka biggrin.gif

lotuliukas.gif nu panašu į tai, bet dėl vitaminų, tai MB labai patenkintas jais, sako, dabar dienos pabaigoj, dar kojas pavelka biggrin.gif
o kai nagai pas mane tragiški, tai nėra kur trauktis verysad.gif bėda jie pas mane, labai ploni, nelygūs, odelės šerpetoja..
Atsakyti
Keista, o man kaip tik šiandieninė diena prasidėjo fantastiškai + saulė šviečia, vėl įveikiau 10 km. ir eisiu va dabar arbatos gerti be bandelės biggrin.gif
Atsakyti
Mergytės, palinkėkit mūsų šeimynai ir apskritai - teisybei, sėkmės šiandien nuo 13 iki 14 val.... ax.gif 4u.gif
Sėdžiu, dirbt turėčiau, o susikaupt negaliu unsure.gif

Busy, esi šaunuolė thumbup.gif 4u.gif

O aš turiu šaldytuve torto šmotuką, bet noriu dešros doh.gif kaži, čia verta būt piktai? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Erendira, nuoširdžiai linkiu, kad viskas susiklostytų taip, kaip norit 4u.gif Spėju, čia kur kažkada rašei dėl piniginių neteisybių?
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2015 04 02, 11:45)
Erendira, nuoširdžiai linkiu, kad viskas susiklostytų taip, kaip norit  4u.gif Spėju, čia kur kažkada rašei dėl piniginių neteisybių?


Ačiū 4u.gif aha... vieną instanciją laimėjom į vienus vartus, bet tai ne, kad pasibaigtų viskas... reikia apeliacijų, tada kažkam reikia neiti į posėdžius, vilkint visaip kaip ... verysad.gif jau taip visus užkniso per pusantrų metų, taip norisi, kad šiandien viskas baigtųsi (teisingai, aisšku blush2.gif )
Atsakyti