Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 2012

o beje Homelando naujo sezono ir nerode lygtai per Tv 3 ar tik man pasirode taip?
ai beje as dabar ziuriu kazkokias kambarines. serialas cia per Tv3. Visai juokingas,kaip kokios nusivylusios namu seiminkes
Atsakyti
QUOTE(Atati @ 2015 04 17, 21:20)
Matytas, gavo 4 nuo manęs...
Imitation game, Gone girl, Sniper matėm. Snaiperis itin nuvylė, skyriau tik 2. Kitus reiks pažiūrėt. Better call Saul planuose.

Neseniai peržiūrėjom Before I go to sleep, The Loft, The Calling, The drop, The hundred foot journey, No good deed, Rendition (labai patiko)
Serialai geri Bates motel, House of Cards, The Killing, The following, Homeland, The Fall, Under the dome (fantastinis, bet galima kentėt).

Vakar ziurejau Frozen river - moteri su dviem vaikais palieka vyras, kuris dar pavagia visus jos sutaupytus pinigus. Kad pragyventu, ji pradeda vezti nelegalus per siena. Patiko visai.

O dabar eisiu ziureti Wild (2014) - apie merginos su kuprine ant peciu ilga kelione.. Isgirtas labai.
Atsakyti
QUOTE(darbiete @ 2015 04 17, 21:03)

O paskui vedet i darza? Maniske 2 kartus sia sav buvo, idomu kaip seksis.

QUOTE(Atati @ 2015 04 17, 21:20)
Matytas, gavo 4 nuo manęs...
Imitation game, Gone girl, Sniper matėm. Snaiperis itin nuvylė, skyriau tik 2. Kitus reiks pažiūrėt. Better call Saul planuose.

Neseniai peržiūrėjom Before I go to sleep, The Loft, The Calling, The drop, The hundred foot journey, No good deed, Rendition (labai patiko)
Serialai geri Bates motel, House of Cards, The Killing, The following, Homeland, The Fall, Under the dome (fantastinis, bet galima kentėt).

Ot tai tu dar isrankesne nei mes biggrin.gif O Boardwalk empire, game of thrones neziurit?
Atsakyti
QUOTE(Atati @ 2015 04 17, 20:07)
Gal kokį gerą filmą pasiūlysit? Paskutinius kelis kartus žiūrėjom tokius, kad tik 4 IMDB įvertinau doh.gif

Nezinau kokio zanro patinka..bet is mano paskutiniuju patiko - you are not you ; the curious case of Benjamin Button.

QUOTE(darbiete @ 2015 04 17, 21:03)
Sveikos, kaip gyvenat?

Extra, darem Medai tyrimus, tai mycoplasma rado, dar vezem pas Lor, bet jis nieko nerado, liepe vel vezti pas pulmanologa. Dar liepe pagerti bent menesi bakteriju, Siusleriu drusku ir daktarino.
Buvo Meda uzkretus Luka ir mane virusu, tai vemem, viduriavom doh.gif dar ir kelis draugus apkretem doh.gif
ai, dar turejau operacija, gal kuriai operavo gimdos kakleli ?

Mycoplasma antibiotikais gydoma...prie ko cia tas daktarinas ir siuslerio druska? :-/
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2015 04 17, 21:27)
o beje Homelando naujo sezono ir nerode lygtai per  Tv 3

Internete žiūrim, ketvirtas sezonas buvo super stiprus ok.gif ok.gif

QUOTE(Extraordinary @ 2015 04 17, 21:48)
Ot tai tu dar isrankesne nei mes  biggrin.gif O Boardwalk empire, game of thrones neziurit?

Kažkaip šitie ne mano stiliaus, Viking aprašymą paskaičiau, supratau, kad neištversiu viso biggrin.gif

Better call Saul pradedam žiūrėt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atati: 17 balandžio 2015 - 21:27
QUOTE(Atati @ 2015 04 17, 22:22)
Better call Saul pradedam žiūrėt cool.gif

Linkiu, kad patiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2015 04 17, 22:43)
Linkiu, kad patiktu  biggrin.gif

Labas rytas smile.gif
Pirma užmigau aš, kai nubudau-vyras miegojo. Pirma serija žiauriai nuobodi ir beveiksmė. Ar bus geriau?
Atsakyti
Extra, i darza neleidziu smile.gif
Revla, zinau, kad antibais, sie vaistai ne del mycoplazmos....
Ericute po biopsijos atsakymas buvo cin 3
Atsakyti
QUOTE(Atati @ 2015 04 18, 09:27)
Labas rytas smile.gif
Pirma užmigau aš, kai nubudau-vyras miegojo. Pirma serija žiauriai nuobodi ir beveiksmė. Ar bus geriau?

bus bus, bet nesitikek kaip braking bad biggrin.gif ai dar suziurejom marco polo, nieko toks.

QUOTE(darbiete @ 2015 04 18, 09:29)
Extra, i darza neleidziu smile.gif
Revla, zinau, kad antibais, sie vaistai ne del mycoplazmos....


Kokias druskas skyre ir nuo ko?
Atsakyti
Siuslerio Nr.8 profilaktiskai....
Atsakyti
Laba 4u.gif

Nuo rytojaus keliauju į dekretą, sunku patikėt. Dar planavau padirbėt, bet organizmas maištauja - ant rankos gipsas, kraujospūdis ėmė kilt, tai teko pasiduot ir eit ilsėtis... Dabar galvoju kaip čia neperlenkt lazdos ir nesitvarkyt visų reikalų per vieną savaitę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2015 04 19, 17:43)
Laba  4u.gif

Nuo rytojaus keliauju į dekretą, sunku patikėt. Dar planavau padirbėt, bet organizmas maištauja - ant rankos gipsas, kraujospūdis ėmė kilt, tai teko pasiduot ir eit ilsėtis... Dabar galvoju kaip čia neperlenkt lazdos ir nesitvarkyt visų reikalų per vieną savaitę  biggrin.gif

Kažkaą praleidau blush2.gif už ką gipsą gavai? Sveikinu su ilgalaikių "atostogų" pradžia 4u.gif
Atsakyti