Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 92 laida

QUOTE(adija5 @ 2015 03 31, 21:29)
Man jau darosi aišku,kad jei moteris ištekėjusi - ji barakuda  biggrin.gif A jei dar ir gražiai apsirengus  doh.gif


Nu tik nereikia, as istekejus ir rengiuosi labai graziai nail.gif Ir nebarakuda, neturiu jokios krikstamotes.
Nu bet ar pelene istekejo bigsmile.gif ten ir liko paslaptis. Paviliojo princa savo graziais rubeliais ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2015 04 01, 10:39)
Nu tik nereikia, as istekejus ir rengiuosi labai graziai nail.gif Ir nebarakuda

Nežinau,nepažįstu rolleyes.gif
Aš vis tiek nesutiksiu,kad Pelenės pasaka- istorija apie barakudą,Karlsonas-alfonsas, Pepė-sunkiai auklėjamas vaikas,turintis dėmesio sutrikimų ar Eglė - daugiavaikė motina,gyvenanti iš pašalpų schmoll.gif Man įsitikinimai neleidžia .Ir,beje, kiekvienas sprendžiam pagal savo sugedimo laipsnį tongue.gif

Prieplauka,kur eilėraštis apie pavasarį,a?
Atsakyti
Nu apie Egle, tai labai negraziai tu cia. Man Egle kaip tik galetu buti toki labai siu laiku mergina istekejusi uz kokio kitos tautos ir kitos religijos atstovo. Labai tinkama siu dienu ralijoms istorija. Ir sitiek metu praejus, pasmerkimas panasus.

Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 04 01, 10:40)

Aš vis tiek nesutiksiu,kad Pelenės pasaka- istorija apie barakudą,Karlsonas-alfonsas, Pepė-sunkiai auklėjamas vaikas,turintis dėmesio sutrikimų ar Eglė - daugiavaikė motina,gyvenanti iš pašalpų  schmoll.gif Man įsitikinimai neleidžia .Ir,beje, kiekvienas sprendžiam pagal savo sugedimo laipsnį  tongue.gif




nea, Karlsonas beveik pedofilas - taigis atskrisdavo pas vaiką tik tada, kai tėvų namie nebuvo. Ir tas propelerio simbolis cool.gif lotuliukas.gif

Aš nustebau sužinojus, kad Frajus - moteris. ax.gif
ir tiesa - koks pavasaris, ką? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2015 04 01, 11:46)
Nu apie Egle, tai labai negraziai tu cia. Man Egle kaip tik galetu buti toki labai siu laiku mergina istekejusi uz kokio kitos tautos ir kitos religijos atstovo. Labai tinkama siu dienu ralijoms istorija. Ir sitiek metu praejus, pasmerkimas panasus.

Nu,gerai,pašalpas atmeskim.Bet nėr ko nuogai maudytis viešam paplūdymy,vat.Ir vyrą despotą gavo-klumpėm geležinėm apavė,pas tėvus jos neleido. Ką čia man primena... g.gif
QUOTE(Brūkšniukas @ 2015 04 01, 11:46)
ir tiesa - koks pavasaris, ką? blink.gif

O tai ne pavasaris?Gražus,šlapias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2015 04 01, 11:46)
Aš nustebau sužinojus, kad Frajus - moteris.

Jau norėjau pulti ginčytis, kad Frajus ne moteris, o pora, moteris su vyriškiu. Gerai, kad pirma pasitikrinau. lotuliukas.gif Ir kodėl man taip įstrigo. g.gif Gal nuo Larso Keplerio, ten šeimyninė ranga. biggrin.gif
Khadra Yasmina - nustebino, kad po ja pasislėpęs vyriškis. ax.gif
Atsakyti
Man irgi niekuom nesisieja Pelenė su barakudom smile.gif Ir kaip adija5 nenori, taip aš išvis nesugebu interpretuot pasakų šiuolaikiniam kontekste smile.gif

Man visos pasakos patiko vaikystėje, bet labiausiai turbūt apie Bebenčiuką. Mano gerokai vyresnė sesė turėjo tokį sadistinį skaitymo būdą, kad mane tiesiog hipnotizuodavo jos žodžiai, kai ragana ant kranto Bebenčiuką kviesdavo..labai įsijausdavau, lyg ne ragana Bebenčiuką, o mano sesė mane kviestų biggrin.gif

Debbie Macomber "Krautuvėlė Gėlių gatvėje" - skaičiau skaityklėje naktimis, kai negalėdavau užmigt. Toks keistai nederantis senamadiškumo ir šiuolaikiškumo derinys vienoje knygoje. Mezgimas, siūlai, skaudi praeitis ir noras geresnės ateities... lyg ir pasaka ir čia pat kažkokios niūrios realijos apie narkotikus, norą nužudyti kūdikį, gerietį pastorių, griūvančias iliuzijas..toks kažkoks keistas kratinys. Bet skaitėsi greitai ir lengvai, kaip bonbonkę sučiulpt biggrin.gif Tai tik pabaigusi ir pasižiūrėjusi tą knygą internete supratau, kad galiu save pasveikinti. Pirmąkart perskaičiau oficialų "Svajonių knygų" romaną. Būčiau žinojusi prieš skaitydama, nebūčiau net pradėjusi (kažkaip niekad nepažiūriu bibliotekoje į tuos gausiai nučiupinėtus "Svajonių knygų" romanus), bet kai skaityklėje prisisiuntus visko ko reikia ir nereikia, tai suėjo.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 04 01, 12:41)
Būčiau žinojusi prieš skaitydama, nebūčiau net pradėjusi (kažkaip niekad nepažiūriu bibliotekoje į tuos gausiai nučiupinėtus "Svajonių knygų" romanus), bet kai skaityklėje prisisiuntus visko ko reikia ir nereikia, tai suėjo.

Va kaip gerai,kai nėra išankstinio nusistatymo.Aš dažniausiai arba ieškau ko nors konkrečiai,arba iš akies imu bibliotekoj.Kuri prie rankos prilipo,ta mano biggrin.gif O paskui kaip dievas duos ,skaitant atsirinksiu ar pataikiau, ar prašoviau.
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2015 03 31, 22:10)
Vadinasi, barakudų būta visada  g.gif  O kadangi pasakose atsispindi išmintis, tai tos barakudos  ne taip ir blogai...

Taigi barakudos buvo josiseseres, kurios kiauras dienas rupinosi groziu ir rubais ir norejo isteketi uz princo. O jis vede ukiska ir vidumi grazia mergina biggrin.gif Baikit miargos biggrin.gif negalima taip graiuti pagrindiniu gerio principu, dar tokiais laikais, ka nieko svento nebelieka.

QUOTE(adija5 @ 2015 04 01, 11:40)
Nežinau,nepažįstu  rolleyes.gif 
Aš vis tiek nesutiksiu,kad Pelenės pasaka- istorija apie barakudą,Karlsonas-alfonsas, Pepė-sunkiai auklėjamas vaikas,turintis dėmesio sutrikimų ar Eglė - daugiavaikė motina,gyvenanti iš pašalpų  schmoll.gif Man įsitikinimai neleidžia .Ir,beje, kiekvienas sprendžiam pagal savo sugedimo laipsnį  tongue.gif

Prieplauka,kur eilėraštis apie pavasarį,a?

Pepe vaikas- naslaitis pabeges is prieglaudos (neturi aukeljimo normu), o vat su hiperkatyvumu yra Emilis biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2015 04 01, 12:41)
Man irgi niekuom nesisieja Pelenė su barakudom smile.gif Ir kaip adija5 nenori, taip aš išvis nesugebu interpretuot pasakų šiuolaikiniam kontekste smile.gif

Man visos pasakos patiko vaikystėje, bet labiausiai turbūt apie Bebenčiuką. Mano gerokai vyresnė sesė turėjo tokį sadistinį skaitymo būdą, kad mane tiesiog hipnotizuodavo jos žodžiai, kai ragana ant kranto Bebenčiuką kviesdavo..labai įsijausdavau, lyg ne ragana Bebenčiuką, o mano sesė mane kviestų biggrin.gif



Man priminei Rasalo sirdi, kur balsu isskaitydavo pasakos herojus arba iskaitydavo i pasaka rolleyes.gif Gal tavo sese burtininke mirksiukas.gif
Kaip man vaikai sako, mama nupirko knyga, bet ten ne taip parasyta, tavo knygos idomesnes biggrin.gif Kaip suprantu tevai ne tokiom intonacijom skaito, kaip as per pamoka biggrin.gif
Atsakyti
Oho kokia diskusija apie pasakas biggrin.gif Kai maniskis buvo pasakinio amziaus as neprisiversdavau jam skaityti ar pasakoti liaudies pasaku. Kazkaip neidomios man jos buvo. Tai apie visas besiskundziancias visteles ir sadistus gaidelius metancius riesutus apsisviete darzelyje. O as jam skaiciau Cipolina, Skruzdeliuka Ferda, Pasakas is rankoves (ar kisenes?) ir kitas savo nuskaitytas vaikystes knygas.

Del vyru/moteru autoriu: aciu Nihilistei uz nuoroda i diskusija, buvo smagu. Apie Giluzes nurodyta autoriu maniau, kad vyras ne tiek del vardo, kiek del zanro: neteko skaityto moters rasancios kosmine fantastika, reikia pabandyti. Ir ta istorini detektyva iskart parsisiunciau. Is godumo aisku, o ne todel, kad netureciau ka skaityti tongue.gif Dekui uz pagundas, Giluze
Beje, apie Fraju ir as kazkur buvau skaiciusi, kad tai vyras ir moteris po vienu slapyvardziu. Gal su laiku bendraautorius atkrito?

Taip pat noriu padekoti neprisimenu kuriai narei, pareklamavusiai "Suo, kuris nenorejo buti sunimi". Labai smagiai perskaiciau per pusantro vakaro, tikra atgaiva 4u.gif
Kadangi "Suo" del savo trumpumo nepatenkino poreikio "kazko silto", griebiau "Gernsio literatūros ir bulvių lupenų pyrago draugija". Knyga jau daug kartu aptarta, tai nera ka ir pasakyti. Labai patinka ir istorija ir meile knygoms ir epistoliarinis zanras.

Tiesa, kalbejot apie Lukjanenko. Cia man yra tas atvejis, kai autorius "prisidirbo" ir jo knygu daugiau skaityti nebesinori. Tiksliau, prisisnekejo verysad.gif O kai Bruksniukas buvo iskeles ta minti, kad geriau mire autoriai, as kazkaip neprisiminiau sitos savo nuoskaudos. Senatve rolleyes.gif
Atsakyti
Pabaigiau D. Solstado „Septynioliktą romaną“. Iš tų atvejų, kai tęsinys nepalyginamai stipresnis. Toks artimas ir įtikinamas pagrindinis veikėjas. Gal kas norės dar vieno niūraus ir keisto norvego į kolekciją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2015 04 01, 09:23)
O jums buvo, kad autorių laikėt vyru/moterimi, o vėliau sužinojot, kad jis/ji ne toks/tokia biggrin.gif?
Nepamenu. Greičiausiai buvo. biggrin.gif
Aš kartais "stumiu" su Biliu Holidėjum https://www.youtube....h?v=4P0hG3sD0-E ar Santana https://www.youtube....h?v=DoIqXz2AIFs lotuliukas.gif

Man buvę kitokių "gliukų", pvz, buvau šventai įsitikinus, kad Stivenas Kingas arba Glenas Kukas - juodaodžiai. doh.gif
Atsakyti