Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++ klasės, Pasyvus namas - 32

Offtopic. Negi darželyje to nemokino?
QUOTE(cibulis @ 2015 03 31, 20:56)
O ką reiškia OT? <{POST_SNAPBACK}>
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2015 03 31, 14:03)
Aisku cia OT, bet galima ir apie tai pasneket. Tokie fokusai su baudom imanomi turbut tik didmiesti kur didele rinka ir pasirinkimas, pamegintum taip pastroint provincijoj pabegtu su irankiais.. Meginau as taip baldininkus pasokdint, kaip konkursa, pasake eik **, jau matau kad esi problemiskas biggrin.gif

Tuomet aš manau, kad čia joks ne OT, o net labai į temą. Nes A+/A++ klasės namo esmė - darbų kokybė. Nori šilto namo, darbai turi būti padaryti kokybiškai. O dauguma statybininkų dirba po senovei ir dažnu atveju didelė kaina visiškai nereiškia aukštos darbų kokybės. Tinkama, teisinga darbuotojų atranka arba geros rekomendacijos būtinos.

Štai kodėl aš broliui rekomendavau statyti skydinį namą, nors jis pasirinko mūrinį. Jis gyvena mažame miestelyje, todėl irgi gali būti problemų su gerais darbininkais. Arba reikia samdyti firmą nuo A iki Z, bet ir ji negarantuoja, kad bus visi darbai padaryti kokybiškai, nors kaina bus aukšta.
Papildyta:
QUOTE(Milao @ 2015 03 31, 20:35)
Offtopic. Negi darželyje to nemokino?

Nėjau į darželį. Buvo nulinė klasė ir iš karto buvau pirmokas. Išlepintas aš.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2015 03 31, 20:56)
O ką reiškia OT?



OT-off toppic. tai yra ne i tema. Taippat kaip ir ne i tema tavo filmukai kur vinis pjaustai,viniu skaiciavimas name ir t.t. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2015 03 31, 22:06)
Tuomet aš manau, kad čia joks ne OT, o net labai į temą. Nes A+/A++ klasės namo esmė - darbų kokybė. Nori šilto namo, darbai turi būti padaryti kokybiškai. O dauguma statybininkų dirba po senovei ir dažnu atveju didelė kaina visiškai nereiškia aukštos darbų kokybės. Tinkama, teisinga darbuotojų atranka arba geros rekomendacijos būtinos.

Štai kodėl aš broliui rekomendavau statyti skydinį namą, nors jis pasirinko mūrinį. Jis gyvena mažame miestelyje, todėl irgi gali būti problemų su gerais darbininkais. Arba reikia samdyti firmą nuo A iki Z, bet ir ji negarantuoja, kad bus visi darbai padaryti kokybiškai, nors kaina bus aukšta.
Papildyta:

Nėjau į darželį. Buvo nulinė klasė ir iš karto buvau pirmokas. Išlepintas aš.


Cibulis sau normalu nama statos o broliui skydini rekomenduoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2015 03 31, 21:59)
1. OT-off toppic. tai yra ne i tema. Taippat kaip ir ne i tema tavo filmukai kur vinis pjaustai,viniu skaiciavimas name ir t.t.  doh.gif
Papildyta:

2. Cibulis sau normalu nama statos o broliui skydini rekomenduoja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

1. Kodėl ne į temą? Man tai labai į temą. Gal tik plytelių džiovinimas ne į temą.

2. Aš nurodžiau vieną priežastį, kodėl rekomendavau - dėl gerų statybininkų trūkumo provincijoje ir aukštos darbo kokybės reikalavimo.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2015 04 01, 06:19)
1. Kodėl ne į temą? Man tai labai į temą. Gal tik plytelių džiovinimas ne į temą.

2. Aš nurodžiau vieną priežastį, kodėl rekomendavau - dėl gerų statybininkų trūkumo provincijoje ir aukštos darbo kokybės reikalavimo.



Manai karkasini sandaru nama gali betkas pastatyti? doh.gif
Tai tau i tema filmukai kaip tu vinis pjaustai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2015 04 01, 05:27)
Manai karkasini sandaru nama  gali betkas pastatyti?  doh.gif
Tai tau i tema filmukai kaip tu vinis pjaustai?  g.gif

Kodėl ne į temą vinių pjaustymas, kai statai šiltą namą, o jie šalčio tiltas. Kruva Europoje sertifikuotų skydinių namų. Tavo mūrinis pagal sanadarumo testą netelpa į PN.
Atsakyti
Cibuli, stoga siltinsi iki kraigo ar stygu?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2015 04 01, 07:12)
Kodėl ne į temą vinių pjaustymas, kai statai šiltą namą, o jie šalčio tiltas. Kruva Europoje sertifikuotų skydinių namų. Tavo mūrinis pagal sanadarumo testą netelpa į PN.

Idijote,jis jau dabar telpa i pn standarta,po pakoregavimu. O dar apdailos dar net nera . Aik toliau savo viniu pjaustyt,bet zinok,kaip tu pjaustai vinis niekam neidomu. Cia zmones renkasi tokie kurie supranta netik kaip vini nupjauti .... Kam ta suda deti cia ? Susikurk cibulio tema,paveiksluok,filmuok,dek.
Cibuli,suprask tu pagaliau. As PNnestatau. Man to skambaus pavadinimo nereikia. Mano namo sandarumas jau dabar yra pakankamas kaip paprastam namui.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2015 03 31, 13:49)
kai isigalios reikalavimai visiems statyti A+, A++, tokiu statybininku kurie siustu uzsakovus greiciausiai nebeliks. O jei ir liktu, tai gales su "bambaliu" sedeti be jokiu darbu.


Optimistas smile.gif, manai naujų statybininkų užveš smile.gif? Dirbs tie patys taip pat, tik storesnius putplasčio sluoksnius klijuos smile.gif. Tokie A++ namai ir bus, tik ant popieriaus. 90% objektų bus taip, tik maža dalis gal bus kas geriau, nors ir dabar panašiai yra.
Papildyta:
QUOTE(*** @ 2015 03 31, 14:03)
Aisku cia OT, bet galima ir apie tai pasneket. Tokie fokusai su baudom imanomi turbut tik didmiesti kur didele rinka ir pasirinkimas, pamegintum taip pastroint provincijoj pabegtu su irankiais.. Meginau as taip baldininkus pasokdint, kaip konkursa, pasake eik **, jau matau kad esi problemiskas biggrin.gif


Taip pašokdint galima, kai pradinė kaina ženkliai per aukšta ir po numušimo, vis dar lieka pakankamai patrauklia.

Manyčiau tai vykus taktika. Spėju, kad Cibulio statybas didžioji dalis Vilniaus statybininkų jau iš paskalų žino, tad jam prisiprašyti ką nors dirbti pavyksta tik už ženkliai didesnę pradinę kainą. Po to pavykus numušti kainą lieka abi pusės patenkintos. Viena, kad ir po numušimo, dar visai padori kaina lieka, kita, pirmiausiai, kad pavyko surasti darbininkų, antra kad pavyko šiek tiek numušti kainą ir darbų kaina iš esmės atitiks vidutines rinkos kainas, trečia, kad kainos numušimas parodys darbininkams, jog šeimininkas nusiteikęs rimtai kokybės atžvilgiu ir kompromisų nebus.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2015 04 01, 20:34)
Manyčiau tai vykus taktika. Spėju, kad Cibulio statybas didžioji dalis Vilniaus statybininkų jau iš paskalų žino

OT... OT>>>> OT_____ Vaikų darželis>>>>>>>>>>>>>>> OT TOPPPPIIIIIC OFFFFF. OFFFFF TOPPPPPPPPPiiiiiiCCCCCCCC.

Žinau, kad aš esu kvailys. Sakiau daugiau niekada nerašysiu (čia), bet man gaila ne dėl savęs, o dėl kitų. Turiu tokį Donkichotišką jausmą: padėti kitiems.

Žinau, kad čia skaito ne tik statybininkai, bet ir medžiagų tiekėjai (jų tikrai čia daug skaito). Tegul skaito. Dar ne tiek papasakočiau (Ne daug lieka ir viską išdėsiu ir dar į teismą paduosiu). Ieško jie kvailių, tegul ieško. Gaus į ragus (nuo manęs ir netik) ir praeis noras aiškinti ir šokdinti.

Šiandieną vienoje vietoje radau............................
ŠŪDO GABALĄ.

Prieš kelis mėnesius vienoje vienojoje radau (prie pat parapeto) batono gabalėlį/gabalą. Buvo visokių minčių, Šiandieną kitoje vietoje radau kažką panašaus į inkilą. Galvojau, kad gal širšių lizdas. Bet panašu šūdo gabalas.

Aš statybininkus išauklėsiu. O tų, kurie NEauklĖjami,paduosiu į teismą.
Atsakyti
Buna, kad kiausini paslepia, uzmūrija.
Neduok dieve- bėkt is namo tada. Visam..

QUOTE(cibulis @ 2015 04 01, 20:30)
OT... OT>>>> OT_____ Vaikų darželis>>>>>>>>>>>>>>> OT TOPPPPIIIIIC OFFFFF. OFFFFF TOPPPPPPPPPiiiiiiCCCCCCCC.

Žinau, kad aš esu kvailys. Sakiau daugiau niekada nerašysiu (čia), bet man gaila ne dėl savęs, o dėl kitų. Turiu tokį Donkichotišką jausmą: padėti kitiems.

Žinau, kad čia skaito ne tik statybininkai, bet ir medžiagų tiekėjai (jų tikrai čia daug skaito). Tegul skaito. Dar ne tiek papasakočiau (Ne daug lieka ir viską išdėsiu ir dar į teismą paduosiu). Ieško jie kvailių, tegul ieško. Gaus į ragus (nuo manęs ir netik) ir praeis noras aiškinti ir šokdinti.

Šiandieną vienoje vietoje radau............................
ŠŪDO GABALĄ.

Prieš kelis mėnesius vienoje vienojoje radau (prie pat parapeto) batono gabalėlį/gabalą. Buvo visokių minčių, Šiandieną kitoje vietoje radau kažką panašaus į inkilą. Galvojau, kad gal širšių lizdas. Bet panašu šūdo gabalas.

Aš statybininkus išauklėsiu. O tų, kurie NEauklĖjami,paduosiu į teismą.

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2015 04 01, 22:54)
Buna, kad kiausini paslepia, uzmūrija.
Neduok dieve- bėkt is namo tada. Visam..

Daug kartu teko girdėti tą frazę, tačiau ar tikrai jis prasmirdi ilgai drįsčiau abejoti. mirksiukas.gif
Atsakyti