Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, Filmai, Filmai

Max (2015) - labai norėjau pamatyt šitą filmą, nes apie šunį, o šunis aš mėgstu smile.gif tačiau buvo visiškas nusivylimas.. anei dialogai, anei vaidyba, anei mintis man nepatiko. banalius filmus aš galiu žiūrėti, bet šitas buvo neįtikinamai banalus smile.gif)
Atsakyti
Pagaliau pasižiūrėjau išgirtą filmą Amour (2012) na vos dabaigiau, jau prasukinėjau, visas filmas kaip diedukas slaugo babytę, kol nepalengvina jai kančios. Gražu toks atsidavimas, ištikimybė ir rūpestis, bet 2 val tai žiūrėti, buvo per daug doh.gif
Atsakyti
Šiandien buvom Roger Waters "The Wall" ("The Pink Floyd") koncerte kine thumbup.gif . Stulbinanti, intelektuali, gili, sunki ir liūdna, netikėta, įdomi, įkvepianti, pilni įdomių sprendimų scenografijos prasme ir britišku stiliumi papasakota istorija. Labai laukiau ir nepaprastai džiaugiuosi, kad šis koncertas taip nudžiugino ir praplėtė mintis. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 29 rugsėjo 2015 - 23:41
Įdomus tavo atsiliepimas, Victorious 4u.gif
gal kas nors esate buvę forumcinemas "Bolshoij Balet" spektaklyje, ar patiko. nesu didelė baleto žinovė, įdomu ar patiktų.
http://www.forumcine...events/baletas/

bendrai tai norėčiau prancūzų cirko psirodymą tokiu būdu su vaiku pažiūrėti dideliam ekrane kine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 30 rugsėjo 2015 - 09:58
vakare į Jaunystę varau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 09 30, 16:12)
vakare į Jaunystę varau  bigsmile.gif

lauksim atsiliepimų smile.gif aš tai norėčiau atmatyt ir tada dar kartą pažiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
Buvom "Dėdė, Rokas ir Nida" - jei ne Storpirštis ir jo taiklios kandžios frazės, filmas būtų visiškas nesusipratimas. Nei tos meilės gražiai nupieštos, Levickio išvis keistas personažas - neva filosofijai prijaučiantis, labai taisyklingai kalbantis, tad keiksmažodžiai iš jo lūpų skamba labiau nei neįtikinamai.
Šiaip reziume ištemptas, man prailgo. Tiesa, kliuvo nesutapimai vietų (ne visur Nidoj filmuota), be to autobuso Rokiškis-Nida nėra. Vietų pasijuokti buvo.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 09 30, 16:51)
Buvom "Dėdė, Rokas ir Nida" - jei ne Storpirštis ir jo taiklios kandžios frazės, filmas būtų visiškas nesusipratimas. Nei tos meilės gražiai nupieštos, Levickio išvis keistas personažas - neva filosofijai prijaučiantis, labai taisyklingai kalbantis, tad keiksmažodžiai iš jo lūpų skamba labiau nei neįtikinamai.
Šiaip reziume ištemptas, man prailgo. Tiesa, kliuvo nesutapimai vietų (ne visur Nidoj filmuota), be to autobuso Rokiškis-Nida nėra. Vietų pasijuokti buvo.

Pritariu, as irgi siandien is sio filmo. Storpirstis ant savo peciu viska isveze, visi kiti kruvoje jo vieno neverti.
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 09 30, 16:12)
vakare į Jaunystę varau  bigsmile.gif

as tai jo arba nesupratau bet man nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
Youth
R | 118 min | Drama | 4 December 2015 (USA)
7.3
ko gero, šiam filmui neužtenka vieno pažiūrėjimo karto, nes pirmu kartu pamatai bendrą atmosferą, o detalėms, simboliams paslėptai ironijai ir dar daug kam nelieka laiko, nes vaizdas lekia, dialogai eina, reikia spėti viską sekti, dar tuo pačiu grožėtis ir skonėtis, gėrėtis ir spėti padaryti išvadas smile.gif
o filmas apie senatvę.. apie tai, kaip kūnas ir atmintis staiga pasidaro seni, nebe tie ir tu nespėji su jais, nes vis dar esi toks pats jaunas, bet tarsi supančiotas savęs paties.. Maradona visa tai su kaupu įkūnija smile.gif
labai graži senų bičiulių draugystė, rodos lengvi ir ironiški, bet tuo pačiu gilūs jų pokalbiai, "mes vienas kitams sakom tik gerus dalykus" - gal čia ir yra draugystės esmė? netransliuoti negatyvvo?
labai jaudinantis Caine veikėjo santykis su žmona - ta azijietė raudona suknele ir pernelyg storai nuteptom ryškiom lūpom, gestikiliuoanti ir besistengianti suvaidinti dramą- žiaurus kontrastas visko kas jam brangu...
man labai patiko, greitai vėl žiūrėsiu, ir tada dar kartą smile.gif
Atsakyti
LEEja, tai gal dabar bandysit ir "La grande bellezza" žiūrėt?
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 10 01, 11:28)
LEEja, tai gal dabar bandysit ir "La grande bellezza" žiūrėt?

vat mąstau, bet nesu tikra, nes ten, priešingai nei Youth - rodo 'sugedusius' žmones ir tai mane sulaiko, nors reiktų, vien dėl bendro išsilavinimo smile.gif
Atsakyti