Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvese ir aukcionuose

Yra laiskas, Razina 4u.gif

Pamirsau parasyti, kad manes rytoj nebus visa diena 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
parasiau e-maila, bet dar patvirtinu ir cia , kad mano siuntinukus pas D'esire priglaustumete. Dekui smile.gif

QUOTE(D'esire @ 2015 04 17, 17:06)
Galite deti kooperacija drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(lorari @ 2015 04 19, 21:26)
parasiau e-maila, bet dar patvirtinu ir cia , kad mano siuntinukus pas D'esire priglaustumete. Dekui smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
o ateinanciai savaitei kooperaciju nedarote?
as galeciau priimti, kam tiktu Kaune, Panemune-Girionys 4u.gif
Atsakyti

o ateinanciai savaitei kooperaciju nedarote?
as galeciau priimti, kam tiktu Kaune, Panemune-Girionys 4u.gif
1.Ugvile


as ir galeciau paimti:
darbo metu prie Hyper maximos Savanoriuose-Giraite (9 fortas) po darbo

1.happy
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 04 18, 15:12)
Jusu nikas pas mus neregistruotas, tad komentuoti situacijos be vardo, pavardes negaliu, nes nezinau apie ka kalba eina.
I emailus tikrai visus atsako.  4u.gif
O, bendra info, kad siuntos situacija rodoma sistemoje. Ir, saskaita buna suformuojama po siuntos isvykimo, ne pries.



Lina, isiunciau du laiskus, bet negavau automatinio pranesimo, kad laiskas jus pasieke.
registruota senuoju nicku - mazojiR.
Lauksiu info kokia situacija su siuntinuku ir kada jo tiketis:4u:
Atsakyti
QUOTE(Furby's @ 2015 04 20, 14:48)
Lina, isiunciau du laiskus, bet negavau automatinio pranesimo, kad laiskas jus pasieke.
registruota senuoju nicku - mazojiR.
Lauksiu info kokia situacija su siuntinuku ir kada jo tiketis:4u:


Mes issiusime siunta su, kaip ir prasote, su artimiausia siunta, kuri bus si treciadieni.
4u.gif
Atsakyti
Lina, mano irgi siuskite, smile.gif dar iki treciadienio tikiuosi pasipildys kg g.gif . Jeigu ne, vis tiek siuskite, kooperacijas taip pat priimu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, mergaites, kurios dazniausiai priiminejate kooperuotas Kauno siuntas 4u.gif ,
parasykite prasau po siuo postu, kurios esate is dainavos, kalnieciu, eiguliu rajonu, savanoriu ax.gif ?
As nelabai zinaJusu nicku, o pagal vardus neatrenku, kuri is kur blush2.gif .. Klausiu, nes noriu Linai ateiciai nurodyti, kokiom kryprim man butu palankiausias atsiemimas mirksiukas.gif .
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elin@: 20 balandžio 2015 - 18:38
QUOTE(Limcamca @ 2015 04 20, 16:15)
Mes issiusime siunta su, kaip ir prasote, su artimiausia siunta, kuri bus si treciadieni.
4u.gif



Aciu 4u.gif
Atsakyti
Linut as ir rasiau kad siustumet mano. Galiu priimt kooperacija. Po darbo prie kliniku...
Atsakyti
Sveiki, limcamca,man si 3ny issiųskite ( idekite kurnors į kooperacija netoli antakalnio, zirmunu)
arba priimu kooperacija iki 10 kg.-sauletekis.

Atsakyti