Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvese ir aukcionuose

QUOTE(elin@ @ 2015 04 20, 18:38)
Laba diena, mergaites, kurios dazniausiai priiminejate kooperuotas Kauno siuntas 4u.gif ,
parasykite prasau po siuo postu, kurios esate is dainavos, kalnieciu, eiguliu rajonu, savanoriu ax.gif ?
As nelabai zinaJusu nicku, o pagal vardus neatrenku, kuri is kur blush2.gif .. Klausiu, nes noriu Linai ateiciai nurodyti, kokiom kryprim man butu palankiausias atsiemimas mirksiukas.gif .
Aciu labai 4u.gif


As kartais priimu kooperacija, dalinu Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo. Dalinu tik darbo laiku, jei tinka galit pas mane rasytis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Lina, prikooperuokit man ką nors arba mano kam nors prikooperuokit.
Labai būtų gerai, kad iškeliautų ryt
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Lina, nuo birželio oficialiai išeinu ilgalaikių atostogų, tai galėsiu pas save bendrą tašką ar jo filialą atsidaryt 4u.gif
Atsakyti
Temos autore, sekmadieni parasiau Jums i az del pirkimo ebay.co.uk
Butu malonu sulaukti atsakymo.
Aciu
Atsakyti
Limcamca, mano sia savaite nesiuskite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsina @ 2015 04 21, 11:16)
Temos autore, sekmadieni parasiau Jums i az del pirkimo ebay.co.uk
Butu malonu sulaukti atsakymo.
Aciu

Siaip tai yra emailas wink.gif Ten rasykit del uzsakymu
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2015 04 21, 10:39)
Siaip tai yra emailas wink.gif Ten rasykit del uzsakymu

Šiaip tai šiame forume taip pat yra numatytas tiesioginio/asmeninio bendravimo instrumentas.... Temos senbuvės be abejo žino kaip viskas vyksta, bet kaip pirmą kartą parašiusi narė visgi tikiuosi sulaukti atsakymo į savo žinutę. Bent jau iš mandagumo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsina @ 2015 04 21, 12:43)
Šiaip tai šiame forume taip pat yra numatytas tiesioginio/asmeninio bendravimo instrumentas.... Temos senbuvės be abejo žino kaip viskas vyksta, bet kaip pirmą kartą parašiusi narė visgi tikiuosi sulaukti atsakymo į savo žinutę. Bent jau iš mandagumo wink.gif

Is mandagumo parasykit i email. Nes AZ, deja, ribota ir greit uzsikemsa.Del to patogiau bendraut per emaila. Greiciau ir atsakymo sulauktumet. As tik patariu smile.gif
Atsakyti
Laba,

BALANDZIO 22 D KOOPERACIJA:

Kaunas, Panemune-Girionys;

1.Ugvile

Darbo metu prie Hyper maximos Savanoriuose-Giraite (9 fortas) po darbo
1.happy

VILNIUS

1. Keistuole


Jeigu teisingai atrinkau 4u.gif

QUOTE(me2za @ 2015 04 21, 10:59)
Lina, nuo birželio oficialiai išeinu ilgalaikių atostogų, tai galėsiu pas save bendrą tašką ar jo filialą atsidaryt 4u.gif


thumbup.gif thumbup.gif oooo kaip smagu thumbup.gif

QUOTE(Apelsina @ 2015 04 21, 11:16)
Temos autore, sekmadieni parasiau Jums i az del pirkimo ebay.co.uk
Butu malonu sulaukti atsakymo.
Aciu


Atsiprasau, turbut nepastebejote, kad mes savaitgaliais nedirbame, o as ir vakar nedirbau.
Del uzsakymu, jei tai nera bendra info, rasykite i emaila. Kol kas nerandu zinutes ten, nebent nenurodete niko.

Merginos, svarbi info del siuntu: praneskite prasau i emaila 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
BALANDZIO 22 D KOOPERACIJA:

Kaunas, Panemune-Girionys;

1.Ugvile

Darbo metu prie Hyper maximos Savanoriuose-Giraite (9 fortas) po darbo
1.happy

Kaunas: Dienos metu ateities pl 32 b. Vakare zaliakalnis prie kliniku

1. Laura P.

VILNIUS

1. Keistuole

Atsakyti
Hyper Maxima ir Klinikos salia manes biggrin.gif Jeigu nesusirinktu kooperacija siom merginom, man galima kraut 4u.gif
Atsakyti
BALANDZIO 22 D KOOPERACIJA:

Kaunas, Panemune-Girionys;

1.Ugvile

Darbo metu prie Hyper maximos Savanoriuose-Giraite (9 fortas) po darbo
1.happy

Kaunas: Dienos metu ateities pl 32 b. Vakare zaliakalnis prie kliniku

1. Laura P.

VILNIUS

1. Keistuole

Vilnius, Zygio gatve, koks rajonas?

1. Ilona Z.
2. Lorari



QUOTE(simpa @ 2015 04 21, 13:06)
Hyper Maxima ir Klinikos salia manes biggrin.gif Jeigu nesusirinktu kooperacija siom merginom, man galima kraut  4u.gif


Super, aciu! Duociau iseigine jums kokia savaite biggrin.gif Nes, vis apkraunu ir apkraunu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ar užsakytumėt HM?
Iki atostogų liko mėnuo ar daug šansų gaut siuntinuką?

Atsakyti