Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

QUOTE(Simbulis @ 2015 07 05, 10:30)
Panos, isvaziuoju savaitei atostogu, tai paklausiu pries, skaiciau Kuzejaus temoje, kad nera visu seriju rusiskai isverstu, paskutines su titrais, bet kazkuri mergina gali pasakyti kaip paziuret LT (isirasius turi berods) kai rode lnk. I kuria cia kreiptis reik?  ax.gif

Papildyta:
Ir KPA jau baigesi? nes reikes irgi damust, sustojau ties viduriu  biggrin.gif

I Mockava,del Kuzejaus kreipkites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 07 05, 14:20)
I Mockava,del Kuzejaus kreipkites  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 05, 09:30)


Papildyta:
Ir KPA jau baigesi? nes reikes irgi damust, sustojau ties viduriu  biggrin.gif

Laba,
Ne liko dar 2 serijos. Liepos 15 finalas.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 06, 13:05)
Laba,
Ne liko dar 2 serijos. Liepos 15 finalas.

Nu uzbaigsiu tada Kuzieju ir tada KPA imsiuos...

Ant rudenio yra kokiu naujienu, bus kokiu idomiu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 07, 07:03)
Nu uzbaigsiu tada Kuzieju ir tada KPA imsiuos...

Ant rudenio yra kokiu naujienu, bus kokiu idomiu?  bigsmile.gif

Pilną tų naujienų biggrin.gif po pertraukų daug aktoriu grįsta, tad rinktis turbūt tikrai yra is ko smile.gif bet as dabar ilguose apmąstymuose ar imsiuos kokia naujiena ziureti. Iki rudens dar laiko yra, bus matyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 07, 10:55)
Pilną tų naujienų  biggrin.gif po pertraukų daug aktoriu grįsta, tad rinktis turbūt tikrai yra is ko  smile.gif  bet as dabar ilguose apmąstymuose ar imsiuos kokia naujiena ziureti. Iki rudens dar laiko yra, bus matyt  ax.gif

Kiba turkus mesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 07, 16:23)
Kiba turkus mesi  biggrin.gif

Sunkiai biggrin.gif ypac vieno neina mest biggrin.gif bet online gal mesiu smile.gif ai as viena diena mest zadu,kita diena vel man ju reikia biggrin.gif zodziu, sunku man su savim susitarti biggrin.gif
Tiesa, kaip tau Kuzejus? Kazkaip pradzioj jis tau nelabai buvo. Pakeitei nuomone gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 07, 17:39)
Sunkiai biggrin.gif ypac vieno neina mest biggrin.gif bet online gal mesiu smile.gif ai as viena diena mest zadu,kita diena vel man ju reikia biggrin.gif zodziu, sunku man su savim susitarti biggrin.gif
Tiesa, kaip tau Kuzejus? Kazkaip pradzioj jis tau nelabai buvo. Pakeitei nuomone gal ax.gif

Suprantu kodel panos del jo pamisusios bigsmile.gif , ypac tada kai kostiuma pradejo nesiot ir kai charakteris svelnet pradejo tada pasidare wow, akiu atplest neina, ir galima sakyt atradau ta aktoriu (is pradziu jis man kazkaip nelipo ir simpatiju nekele) ... Pradzia sunkiai ejosi kazkaip, bet toliau jau online ziuriu ir liko 2 serijos su igarsinimu, o toliau jau kaip suprantu titrus teks skaityt, ar yra kur online pilnas igarsinimas? Negi pas rusus nerode sio serialo? blink.gif Savo ispudzius parasysiu kai pabaigsiu pilnai ziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 07, 20:33)
Suprantu kodel panos del jo pamisusios  bigsmile.gif , ypac tada kai kostiuma pradejo nesiot ir kai charakteris svelnet pradejo tada pasidare wow, akiu atplest neina, ir galima sakyt atradau ta aktoriu (is pradziu jis man kazkaip nelipo ir simpatiju nekele) ... Pradzia sunkiai ejosi kazkaip, bet toliau jau online ziuriu ir liko 2 serijos su igarsinimu, o toliau jau kaip suprantu titrus teks skaityt, ar yra kur online pilnas igarsinimas? Negi pas rusus nerode sio serialo?  blink.gif  Savo ispudzius parasysiu kai pabaigsiu pilnai ziuret  biggrin.gif

Kad kiek zinau, per oficialias rusų TV tik Didinga amžių ir Kurta rodė. Va Kazachstano TV ten juos visus rodo. Tik nzn kokia kalba.
Žinok nzn gal jau igarsino tą serialą iki galo. Ji kažkaip vis grasindavo. Čia didžiųjų serialo faniu reikia klausti biggrin.gif arba gal kas pakartotinai žiuri. Aš kai žiurejai, berods iki 68 serijos buvo įgarsinta. Nepamenu smile.gif
Pabandyk Mockavai į AZ parašyti, ji ten panom siųsdavo lietuviškas serijas. Gal dar turės kokiu irasu smile.gif
Atsakyti
matėt?naują serialą rodys "paslaptys", kažkas susiję su vaiko pagrobimu lygtais. Gal kas matėte?įdomus?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2015 07 07, 21:20)
matėt?naują serialą rodys "paslaptys", kažkas susiję su vaiko pagrobimu lygtais. Gal kas matėte?įdomus?smile.gif

Įtariu nieks nematė. Aš jo net girdėjusi nebuvau smile.gif anonsas tai toks nieko pasirodė. Reikės paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2015 07 07, 21:20)
matėt?naują serialą rodys "paslaptys", kažkas susiję su vaiko pagrobimu lygtais. Gal kas matėte?įdomus?smile.gif


Aš mačiau tikrai geras, titrus skaičiau, jei išskaičiau visą vadinasi geras smile.gif
Atsakyti