Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

QUOTE(Simbulis @ 2015 07 14, 09:46)
O del tu klanu, taigi jie vis tiek Turkijoj, o Turkijoj bendri istatymai, nesvarbu ar kaimas ar miestas, ar ne taip? Na ne esme, tiesiog ziurint toks klausimas iskilo, kodel cia taip  cool.gif


Su kuo tu gydysies nezinau, nes pati as nezinau, ka ateinacius metus man reikes ziuret biggrin.gif nu bet as ta komisara Omera dar karta ziuresiu, normaliai nuo pradzios iki galo, o ne su tais online, man daug nervu sukainavusiais, prasukdama tupizma lotuliukas.gif aisku, jeigu, rytdienos finalas mane tenkins. tongue.gif
Na as kiek suprantu, tai Turkijos kaimo ir miesto taisykles visiskai skirtingos smile.gif Taigi vien Stambulo ir kokio Vano ir Mardino zmones lyginant, tai du skirtingi dalykai. Vieni dar laikosi stipriai tu paprociu, kiti ne. Kiek skaiciau, kad TURKIJA - kontrastu salis. smile.gif

Beja, tu pabandyk UM dabar paziuret, kai jau Kivanca prisijaukinai, gal nuomone pakeisi smile.gif Nes kartais antras kartas pakeicia nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 14 liepos 2015 - 09:57
apie koki cia komisara Omera snekat?
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2015 07 14, 13:02)
apie koki cia komisara Omera snekat?

Ai bastos toks vienas atsilikes komisaras po Stambula lotuliukas.gif o jei rimciau, cia mes apie KPA snekam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 14, 10:53)

Beja, tu pabandyk UM dabar paziuret, kai jau Kivanca prisijaukinai, gal nuomone pakeisi smile.gif Nes kartais antras kartas pakeicia nuomone  mirksiukas.gif

Nu ne schmoll.gif , sito tai jau tikrai Liulio neziuresiu, bandziau du kartus ir nepavyko, tai ir nesikankinsiu, tuo labiau kai nera happy end'o cool.gif ... Kurtas mano liko nedamustas, sita irgi reikes kazkaip damust, kazkaip like pas mane po puse serialu nedaziuretu laugh.gif Jo, Kivancas man atradimas bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 14, 13:42)
Nu ne  schmoll.gif , sito tai jau tikrai Liulio neziuresiu, bandziau du kartus ir nepavyko, tai ir nesikankinsiu, tuo labiau kai nera happy end'o  cool.gif ... Kurtas mano liko nedamustas, sita irgi reikes kazkaip damust, kazkaip like pas mane po puse serialu nedaziuretu  laugh.gif Jo, Kivancas man atradimas  bigsmile.gif

pas mane irgi pora serialu laukia daziurejimo smile.gif o kokius tu dar bandei ziuret? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 14 liepos 2015 - 13:50
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 14, 14:48)
pas mane irgi pora serialu laukia daziurejimo  smile.gif o kokius tu dar bandei ziuret? g.gif

Ziurejau tuos kur rode per LNK, apart DA, Ezel, UM bandziau ziuret ir kai rode per LNK ir kai vakarais rodydavo, nera taip kad buciau as jo nemacius visai, bet taip viena akim ir viena ausim laugh.gif ... Paskui visus kitus siusdavausi arba online ziurejau, is nedamustu mano like yra Kurtas, KPA, kuriuos kazkaip manau iveiksiu, paskui dar Asi (su Tuba) esu pradzia ir pabaiga paziurejus biggrin.gif , dar Samanyolu, bet cia meiles seiles neidomu biggrin.gif , su tavim ziurejau Buluta, bet tu damusei, o as ne, nes ziauriai vertimas per ausis ejo biggrin.gif, Intikam ziurejau 1 sezona, bet kadangi istorija buvo zinoma, nes ziurejau JAV versija, tai irgi liko iki galo nedaziuretas ... Lyg ir viskas, nepamenu daugiau g.gif Yra yra, pas mane ka dar ziuret is turku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 14, 14:42)
Ziurejau tuos kur rode per LNK, apart DA, Ezel, UM bandziau ziuret ir kai rode per LNK ir kai vakarais rodydavo, nera taip kad buciau as jo nemacius visai, bet taip viena akim ir viena ausim  laugh.gif ... Paskui visus kitus siusdavausi arba online ziurejau, is nedamustu mano like yra Kurtas, KPA,  kuriuos kazkaip manau iveiksiu, paskui dar Asi (su Tuba) esu pradzia ir pabaiga paziurejus  biggrin.gif , dar Samanyolu, bet cia meiles seiles  neidomu  biggrin.gif , su tavim ziurejau Buluta, bet tu damusei, o as ne, nes ziauriai vertimas per ausis ejo  biggrin.gif, Intikam ziurejau 1 sezona, bet kadangi istorija buvo zinoma, nes ziurejau JAV versija, tai irgi liko iki galo nedaziuretas ... Lyg ir viskas, nepamenu daugiau  g.gif  Yra yra, pas mane ka dar ziuret is turku  biggrin.gif

Kas tas Samanyolu?kažkoks negirdetas smile.gif
Paziurejau. ***** man tas aktorius nepatinka smile.gif neziuresiu :)daugiau visus kaip ir macius tongue.gif tik Asi nemačiau, bet irgi neziuresiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 14 liepos 2015 - 14:51
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 14, 15:46)
Kas tas Samanyolu?kažkoks negirdetas smile.gif
Paziurejau. ***** man tas aktorius nepatinka smile.gif neziuresiu :)daugiau visus kaip ir macius tongue.gif tik Asi nemačiau, bet irgi neziuresiu rolleyes.gif

Man nei pagrindinis, nei pagrindine schmoll.gif , o ir istorija neitin, sakau meiles seiles biggrin.gif
kaip suprantu turku geriausius jau maciau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 14, 15:09)

kaip suprantu turku geriausius jau maciau  laugh.gif


zinok, gali buti smile.gif bet sakau, visiems skirtingi geriausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 14, 08:32)
Na ką, baigiau žiūrėti Kuzėjų  wub.gif ...


Aš jau ataušus ir nuo Kivanč, ir nuo turkų (net nebepamenu kada ką naujo žiūrėjau), bet vis tiek labai malonu tokius atsiliepimus apie Kuziejų skaityti wub.gif ax.gif Nes man jis ir liko pačiu geriausiu ir stipriausiu serialu. Aš jo net serialu negaliu pavadinti, nes susižiūrėjo kaip koks meninis filmas. Smagu, kad ir jums patiko 4u.gif

O komisaras Omeras... biggrin.gif Na, kaip čia pasakius teisingiau g.gif biggrin.gif Gal jus ir išgelbės cool.gif Aš tai tik vieną sezoną ištempiau, bet visi mes skirtingi. Kažkodėl manau, kad anksčiau ar vėliau nupirks tą serialą lietuviai vien dėl aktorių populiarumo ir milžiniško to serialo "piarinimo", tada galėsit ir pažiūrėt. Pradžia tikrai buvo stipri ir įdomi net man, nemėgstančiai ten vaidinančių aktorių, nu bet paskui doh.gif doh.gif doh.gif Nebent šautuvą kas įrėmęs stovėtų, tai gal ir žiūrėčiau biggrin.gif

Nebetraukia manęs jau jokios Paslaptys ir jokios Ponios Dilia, nežinau kokią čia naują aistrą susirasti biggrin.gif
Atsakyti
ai, tas visiskai neidomus, esu jau seniai ziurejus, tiagomutina visiska
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2015 07 15, 13:07)
ai, tas visiskai neidomus, esu jau seniai ziurejus, tiagomutina visiska

Kuris čia? Gal tas ponia Dilia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 15 liepos 2015 - 13:10