Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

Gal galite apšviesti apie šilkmedį. Pirkau jį, nes labai patiko džiovintos uogos. Tai jau medžiui 4 metai. Jis gana neblogai atrodo iš išvaizdos, niekas nepuola. Pernai gal tik nuo drėgmės kamieno žievė suskilo... Bet medžiui rodosi tai nei motais. Jis vistiek gražus labai. Kokio 2.7 m. aukščio. Šiemet ant jo viso 2 uogos. Hmmmm, tai kai bus 6 metrų tikriausiai bus 4 uogos :D :D :D :hmm:

Koks iš viso jo derlingumas turėtų būti?

Atsakyti
QUOTE(zydinti_gele @ 2018 06 13, 22:48)
<p>Gal galite apšviesti apie šilkmedį. Pirkau jį, nes labai patiko džiovintos uogos. Tai jau medžiui 4 metai. Jis gana neblogai atrodo iš išvaizdos, niekas nepuola. Pernai gal tik nuo drėgmės kamieno žievė suskilo... Bet medžiui rodosi tai nei motais. Jis vistiek gražus labai. Kokio 2.7 m. aukščio. Šiemet ant jo viso 2 uogos. Hmmmm, tai kai bus 6 metrų tikriausiai bus 4 uogos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif hmm.gif
</p><p>Koks iš viso jo derlingumas turėtų būti?
</p>

Kiek žinau, tai šilkmedis labai aukštas užauga. Mes auginame skiepytą svyrantį žemyn, kokių 2 m aukščio, tai uogų tikrai pilnos šakos nuo pirmų pasodinimo metų, tik gal jau reikėtų praretint, nes labai smulkios uogos, lyginant su pirmų metų. Pirkom Juragių medelyne. Šiaip labai patenkinti tuo medžiu ir dekoratyvus ir vaisingas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ienor: 14 birželio 2018 - 10:12

Na kažkurį laiką nebuvo amarų; jei ir nelabai padeda, tai nors gražiai atrodo: lapukai žiba tviska  :D​ . Anyta sakė, kad padeda po kelių purškimų

Atsakyti
Gal kas galite patarti rudenį noriu pasisodinti gervuogių ir esu skaičius, kad galima sodinti įkasus į žemę bačką taip nesiplės į šonus. Koks turėtų būti gylis įkastas? Dugnas bus kiauras.
Atsakyti

Gervuogės tai ne avietės, nesakyčiau, kad plečiasi į šonus (turiu Black satin ir Navaho), greičiau iš nukritusių uogų išauga jauni augaliukai. O gylis nereikalingas didelis, nes bent pas mane šaknys nėra galigos į gylį, užtektų kokių 60-80 cm.

Atsakyti

Gal galite apšviesti apie šilkmedį. Pirkau jį, nes labai patiko džiovintos uogos. Tai jau medžiui 4 metai. Jis gana neblogai atrodo iš išvaizdos, niekas nepuola. Pernai gal tik nuo drėgmės kamieno žievė suskilo... Bet medžiui rodosi tai nei motais. Jis vistiek gražus labai. Kokio 2.7 m. aukščio. Šiemet ant jo viso 2 uogos. Hmmmm, tai kai bus 6 metrų tikriausiai bus 4 uogos :D :D :D :hmm:

Koks iš viso jo derlingumas turėtų būti?

Mano du šilkmedžiai (juodasis ir baltasis) tik antramečiai, žiemą šiek tiek apšalo, dabar kokio 1,60 m, uogų dar nėra, atkeliavę iš Lenkijos. Esu mačiusi kokių 1,8-1,9 m juoduogio krūmų su uogomis, tikrai ne 2 ir ne 4, gana nemažai. Norėčiau tikėti, kad ir maniškiai kažką kitąmet parodys.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Athenarin: 07 liepos 2018 - 14:34
QUOTE(Athenarin @ 2018 07 07, 16:24)
<p>Gervuogės tai ne avietės, nesakyčiau, kad plečiasi į šonus (turiu Black satin ir Navaho), greičiau iš nukritusių uogų išauga jauni augaliukai. O gylis nereikalingas didelis, nes bent pas mane šaknys nėra galigos į gylį, užtektų kokių 60-80 cm.</p>

AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(zydinti_gele @ 2018 06 13, 21:48)
<p>Gal galite apšviesti apie šilkmedį. Pirkau jį, nes labai patiko džiovintos uogos. Tai jau medžiui 4 metai. Jis gana neblogai atrodo iš išvaizdos, niekas nepuola. Pernai gal tik nuo drėgmės kamieno žievė suskilo... Bet medžiui rodosi tai nei motais. Jis vistiek gražus labai. Kokio 2.7 m. aukščio. Šiemet ant jo viso 2 uogos. Hmmmm, tai kai bus 6 metrų tikriausiai bus 4 uogos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif hmm.gif
</p><p>Koks iš viso jo derlingumas turėtų būti?
</p>

Pas mane gal šešti metai šilkmedis juodasPirkau iš Amšiejaus pačio mugėj.Dar pasarį pabumbėjau ,kad neveda.Ir ką ,jau nuskyniau kažkiek uogyčių,nebuvau ragavus.Man patiko,dukrai nea.Pabandžiau ir uogienės išvirt.Uoga gana saldi,galėtų būt didesnės,labai rankas dažo.Patį mediį formuoju kaip krūmą ,kokių 4m aukščio ir kokių 3 pločio dabar gal.Buvo gal kokį pavasarį kelios šakelės lyg apdegę ,ar pašalę,tai nulaužiau ir tiek.Jokios priežiūros daugiau ,pirmus kelis metus mulčiavau žole.Pats Amšiejus sakė derėt pradeda į6-7metus.Tikiuosi kitąmet bus daugiau uogyčių.Per kelis kartus nuskyniau kokį kg jau.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiveee: 09 liepos 2018 - 21:20
Pirkau kamieninį agrastą prieš 5 dienas iš medelyno ruošiausi jį rytoj sodinti į nuolatinę vietą, bet jis labai apvyto, nors buvo laistomas atidžiau apžiūrėjus pastebėjau, kad skiepas laikosi tik pačiame viršuje, o apačioje yra tarpas. Ar galima tokį agrastą kaip nors išgelbėti?
Atsakyti
Sveiki, gal galite kas patarti dėl tujų? Ar gali nupjautos tuju virsunes išleisti šaknis pamerktos vandeny?
Atsakyti
Sveiki sodininkai,

labai susidomėjau persikais , o tuo labiau nektarinais. Norėčiau tokio nektarino, kurį prakandus sultys per barzdą tekėtų, kaulas lengvai nusiimtų ir plaušų mažiau būtų. Ar visi jie žydi ružavai? Ar jiems reikia kalkingos dirvos? Negalės augti šalia rododendrų?
Atsakyti
Ziuriu visos SM temos mirsta unsure.gif
Atsakyti