Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

Sveiki, gal galite kas patarti dėl tujų? Ar gali nupjautos tuju virsunes išleisti šaknis pamerktos vandeny?

Nemanau, kad taip įmanoma padauginti. Prirašyta apie tujų dauginimą daug. Reikia nuplėšti nuo motininio augalo su "paduku", sodinti dėžutėn su smėliu viršuj, geriau laikyti šiltnamy, bet toks dauginimas nepamenu - ar ne birželio mėn.

Atsakyti

Gal kas augina šilkmedį? Visiškai pasimečiau: Morus alba augina baltas ar juodas uogas? Nes galvoju, kad Morus alba- baltas, o Morus nigra- juodas. Kaip yra iš tikrųjų?

Atsakyti
QUOTE(Mukaltina @ 2018 10 04, 10:48)
<p>Gal kas augina šilkmedį? Visiškai pasimečiau: Morus alba augina baltas ar juodas uogas? Nes galvoju, kad Morus alba- baltas, o Morus nigra- juodas. Kaip yra iš tikrųjų?</p>


Tiek kiek aš žinau, Jūs galvojat teisingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mukaltina @ 2018 10 04, 09:48)
<p>Gal kas augina šilkmedį? Visiškai pasimečiau: Morus alba augina baltas ar juodas uogas? Nes galvoju, kad Morus alba- baltas, o Morus nigra- juodas. Kaip yra iš tikrųjų?</p>

Elementaru:
https://www.google.l.....0.TwgN0fv0GOg
https://www.google.l.....0.wNSf1p5O-RI
Na bet pajudino apipelyjančią temą. biggrin.gif
Atsakyti
Kas augina šilkmedį, ar patenkinti? Ar yra kokių, kad žiemotų gerai? kelis pažiūrėjau tai zona tik 5-9. Dėl uogų ar dėl grožio jį daugiau verta jį auginti? medis didelis nežinau ar norėti jo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2018 10 05, 10:37)
Kas augina šilkmedį, ar patenkinti? Ar yra kokių, kad žiemotų gerai? kelis pažiūrėjau tai zona tik 5-9. Dėl uogų ar dėl grožio jį daugiau verta jį auginti?  medis didelis nežinau ar norėti jo ax.gif

Pas mane apšala kasmet. Bet vegetuoja. Būna uogų, bet jos gryna sacharozė. Ne mūsų skoniui. Naudos tiek. DĖl grožio tai gal derlingoje žemėje ir būtų, o čia smėliuke tokia susna.
Baltauogis ir jau gal 11-14 metų, bet ūgio neįgauna. Ai, tegu sau gyvena. Vietos per akis .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 05 spalio 2018 - 18:20
Ar jau laikas purkšti medelius?
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2019 02 25, 16:57)
Ar jau laikas purkšti medelius?

Seip naudoti chemija reikalinga 10 laipsniu temperatura.
Atsakyti
Sveiki,
Mano obelis užpuolė rauplės. Jau yra užmegztų mažų obuoliukų tačiau jie tampa taškuotais ir lapai tokiais taškais rudais išėjus. Jaunas medelis šie metai jam pirmi mano sode. Su kokiais fungicidais geriau purkšti? (Tik nesiūlykit Ekologiškų, nes jie neveikia tik pinigai į balą. Purškiau 3 kartus kaip buvo nurodyta ant pakuotės nieko nepadėjo nei biški.) Būsiu dėkingas už pagalbą. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEXUS14: 30 liepos 2019 - 08:02
QUOTE(LEXUS14 @ 2019 07 30, 07:52)
Sveiki,
Mano obelis užpuolė rauplės. Jau yra užmegztų mažų obuoliukų tačiau jie tampa taškuotais ir lapai tokiais taškais rudais išėjus. Jaunas medelis šie metai jam pirmi mano sode. Su kokiais fungicidais geriau purkšti? (Tik nesiūlykit Ekologiškų, nes jie neveikia tik pinigai į balą. Purškiau 3 kartus kaip buvo nurodyta ant pakuotės nieko nepadėjo nei biški.) Būsiu dėkingas už pagalbą.  smile.gif

Reikia Skoru (Score ) nupurkšt. Mes purškiam vieną kartą po žydėjimo. Užtenka. Obuoliai būna švarūs gražūs.
Atsakyti
QUOTE(nute2 @ 2019 07 30, 22:41)
Reikia Skoru  (Score ) nupurkšt. Mes purškiam vieną kartą po žydėjimo. Užtenka. Obuoliai būna švarūs gražūs.


Radau internete dar Champion, ar jis padėtų ar nelabai? 4u.gif
Atsakyti
[quote=LEXUS14,2019 07 31, 06:52]
Radau internete dar Champion, ar jis padėtų ar nelabai? 4u.gif
[/quote
Champion'u niekada nebandžiau, nežinau. Anais laikais purkšdavom Bordo arba Efektorium.. Dabar Skoru nupurškiam. Užtenka vieno karto. Kriaušėm mažai, jas nupurškiam du kartus. Jis ir nuo rauplių, ir nuo rūdžių.

Atsakyti