Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

QUOTE(RasaZFR @ 2015 10 08, 16:05)
Zinot, ka tik istraukiau is orkaites grikiu sausainius. Receptas cia http://vakarsiandien...h/label/Grikiai
Nu, zinokit labai skanus! Ir atrodo, pagal sudeti, tokie "ala" sveikuoliski smile.gif



Butinai kepsiu. Kaip tik namie like grikiu miltu, tai bus proga issikepti sausainiu biggrin.gif
As siemet net uogienes neissiviriau: tai uogos buvo dar brangios, tai manes namie nebuvo doh.gif
Kas obuoliu namie daug turi, va svediskas pyragas su obuoliene http://www.kuechengo...rte-177500.html
Buvau su uosviais sestadieni Neuruppin'e, tai kaip tik sita ir valgiau. Toks lengvas, kitoks pyragas. Dar pati nekepiau, bet recepta jau atsispauzdinau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Grizau po pirmosios sesijos. Dusia kaifuoja. Labai noriu toliau testi, tik nezinau kaip sugebesiu susiorganizuoti. Tris egzus jau laikiau, is anglu 10 gavau, kitu dvieju atsakymu dar laukiu. Labai tikiuosi, kad nepramete, nes sunku tai ziauriai. Ismokti neuztenka, jiems reikia, kad viska ismastytum, prie laikmecio pritemptum, argumentuotum. Tame ir sunkumas, faktus ismokti, kas ka pasake, kas kaip galvojo tai balalaika, bet dar ismastyti kodel butent taip, o ne kitaip buvo, ir ka konkretus filofas pasakytu apie musu siandieini poziuri i tapacia problema, tai... Plius su pripratusi is daug sneku apie nieka esme istraukti ir toliau perduoti. Reikia persikvalifikuoti. Zinokit visai durna pasijutau. Atradau miljonus savo asmeniniu deficitu. Jauciuosi kaip Sokras : "zinau, kad nieko nezinau". Bet kuriuo atveju labai noriu toliau mokytis. Tik nezinau kaip su organizaciniais reikalais bus, svarbiausia, kas sesijoms atostogas gauciau, o tam man labai is anksto zinoti reikia. Univere tai kazkaip balalaika - sugalvojo ir padare kad ir rytoj. Antikos filosofija susitarem sausio 11 laikyti. Ismokti reikia be proto daug. Paciu filosofu daug, plius istorine ir kulturine aplinka issianalizuoti. Na bet bus kaip bus: "kazkam zirgas -kazkam tik kamanos"... Labai noriu, kad viskas gautusi.
Dar labai idomus reikalas: Lietuvoje mane palaiko be isimtires visi, visi kartu su manimi dziaugiasi ir kumsius laiko, palaiko ir padeda kur gali, Vokietijoje, be mano vyro, niekas dorai nesupranta, kaip galima tokia avantiura uzsiimti. Darbe tai niekas ir nezino, tik dvi koleges, su kuriomis ir privaciai padraugauju. Siandien buvom kartu pietauti - kalbejomes - nu matau, kad bando suvokti, bet neiseina. As jom sakau kad yra zmoniu, kurie hobi turi darze kapstytis, o man smagu mokytis. Jokiu budu nesakau, kad darze kapstytis yra blogiau. Tiesiog hobi yra hobi. Juk kai augala pasodini lygiai taip pat dziaugiesi tuom, kad jis auga, kaip ir mokydamasis tuom, kad kazka naujo ismokai... Tai dabar mastau, ar as cia su neteisingais bendrauju, ar cia kulturinis skirtumas?
Nu Lietuvoje niekas nesugalvojo paklausti kam man to reikia ir ka as su tuo veiksiu. Lietuvoje as daugiau gera pavyda jauciau: va boba, eme sugalvojo, isdriso ir padare, o cia tai toks visuotinis neupratimas. Ne piktas nesupratimas, tiesiog nesupratimas kam to reikia. Ypatingai mane tai stebina is akademiniu zmoniu.
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2015 10 12, 22:33)
Dar labai idomus reikalas: Lietuvoje mane palaiko be isimtires visi, visi kartu su manimi dziaugiasi ir kumsius laiko, palaiko ir padeda kur gali, Vokietijoje, be mano vyro, niekas dorai nesupranta, kaip galima tokia avantiura uzsiimti. kam to reikia. Ypatingai mane tai stebina is akademiniu zmoniu.

Zirne, labai nuosirdziai sveikinu ir dziaugiuosi. Zinai, man atrodo, lietuviai daugiau avantiura uzsiima: darom, o paskui matysim, kas is to iseis. O vokieciai mane mokino: "turi zinoti, kam, kokiu tikslu, kodel tai darai ir ka tai tau ateiciai duos." Siaip nedurnas poziuris. Zinoma, su spontaniskumu gerokai prasilenkia.
Atsakyti
zirne, labai keista, gal tikrai su netinkamais bendrauji smile.gif as pazistu zmoniu, kuriem nagai niezti, ir mokosi - nesvarbu ar koki aukstaji papildomai, ar kokia kalba, ar kokius kursus smile.gif ir pati noriu kazka veikt..ale nezinau, ka.
vat kaip tik man pasirode lietuviai daugiau susivarze toj srity...mokykis iskart po dvyliktos klases kazka, ir dirbk butent tai kitus 50 metu, nes visa kita butu laiko svaistymas smile.gif

beje, taip del lagaminu stradalinai, tai kaip sekes biggrin.gif o per Bremena skrendi? tai reik gal ten po tavo kitos sesijos susibegti smile.gif
nors as lapkriti vel pas kirpeja i Hanoveri vaziuosiu, jei ka, galetumem pafilosofuot drinks_cheers.gif



su mb paziurejom The walking dead nauja, prigeriau alaus ant drasos, bet kazi ar greit uzmigsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 12 spalio 2015 - 22:54
Moocho, parasyk, kad i Hanoveri atvyksi. Smagu susibegti butu. Laprikyty vienus mokymus Berlyne esu uzsirasius, tik personalo skyrius dar ok nedave.
Atsakyti
Labas rytas

Priverstinai anksti atsikeliau. Saviski i De isleidau.

Zirne, kaip faina, kad tau patinka sis mokslu stresas. thumbup.gif man mokytis yra ok, bet tas egzaminu stresas schmoll.gif Dabr uz mergiotes vis pergyvenu blush2.gif

Pippa, reik ir tavo pyraga pabandyti. Prie jo ziuriu daugiau darbo.

Va dar koki ruosiuosi kepti http://www.sauletavirtuve.lt/?p=2137.
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2015 10 12, 21:33)
Ne piktas nesupratimas, tiesiog nesupratimas kam to reikia. Ypatingai mane tai stebina is akademiniu zmoniu.

smagu, kad patinka!
o del zmoniu, tai zinai, daznai kitiems atrodo, kad mokytis galima, o ir privaloma tik tai, ka ruosiesi dirbti. o jei nesiruosi dirbti, tai mazdaug kam cia ta galva kvarsinti, laika, o dar ir o Dieve pinigus leisti doh.gif
as tai tik palaikau. 4u.gif

QUOTE(moocho @ 2015 10 12, 21:51)
su mb paziurejom The walking dead nauja, prigeriau alaus ant drasos, bet kazi ar greit uzmigsiu biggrin.gif

maniskis ''black list'' ziuri. tai is proto eina, vis vakarais iesko ar nauja serija isejo biggrin.gif

as tai labiau filmus megstu. bet tik todel, kad man galo nebutu. as vis dar ir dar ir dar noriu paziuret. ir nervina, kad tada labai daug laiko tam paskiriu...tai su serialais bijau pradet, nors turiu keleta i sarasa itraukus. biggrin.gif
ir siaip po paskutinio ziureto serialo, jau metai laiko neatsigaunu. taip sukrete. nesuvokiu kodel taip scenaristas (ar rezisierius) su savo ziurovu pasielge doh.gif tai bijau, kad ir kiti nebutu tokie va geri....
Atsakyti
Kokie niurus rytai, antra diena taip sunkiai keliuosi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2015 10 14, 10:25)
Kokie niurus rytai, antra diena taip sunkiai keliuosi... smile.gif

sveikos,
as pastoviai sunkiai keliuosi doh.gif biggrin.gif nepriklausomai nuo to ar niūru ar ne smile.gif bandau atsigaudinėt, daug valgyt(!) biggrin.gif laukiu žinių gerų, bet jaučiu manęs jos nepasieks.. ten kur atlikinėjau praktiką yra laisva vieta, vienas geras žmogutis pasakė, kad aš sugebėčiau ten dirbti, bet reikia vadovo pritarimo..ai pasvajosiu ir praeis biggrin.gif
Umschulung ir tik nuo kovo startuoja, turėsiu šiek tiek laiko dar pasimokymui vokiečių kl. o toliau bus matyt kaip bus.
Zirne, fantastika bigsmile.gif thumbup.gif man ir tas pats, tuo labiau kai DE aš kaižkaip vis tarp geriausių papuolu, nes LT niekada aš nebuvau moksliukė, o čia netyčia taip gaunas.. man patinka mokytis nuo tada kai LT pati nusprendžiau studijuoti. Tai man buvo labai didelis iššūkis, gi mažas lelius jau buvo šalia, paskui kitas. Vis iki šiol pagalvoju kaip aš tai įveikiau..būdavo be galo sunku naktimis rašyti darbus, bet ėjau iki galo, net nežinau ar tai hobi pavadinti ar savotišku savęs kankinimo būdu doh.gif lotuliukas.gif bet man to reikėjo ir reikia.
Aš visada už mokslą, nesvarbu ar tau jo prireiks ar ne smile.gif
Atsakyti
man smagu kai zmones mokinasi, tam laiko ir motyvacijos randa. Mano didzioji irgi galvoj tik mokslus turi...kiekvienam savo gi.
As irgi noreciau, ale jauciu nelabai stipriai noriu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Žirne, nuoširdžiai žaviuosi tavo ryžtu!

Nepatikėsit... Atsikeliam ryte, o visa žemė balta ir sninga taip, kaip net žiemą retai sninga. (Čia Tiuringijoj) Gerai, kad vaikam atostogos, otai nebūčiau ryte susigriebus ką jiem apaut ir apvilkt biggrin.gif Taip kad, ruoškitės žiemai!
Atsakyti
QUOTE(RutaT @ 2015 10 14, 10:36)

Nepatikėsit... Atsikeliam ryte, o visa žemė balta ir sninga taip, kaip net žiemą retai sninga. (Čia Tiuringijoj) Gerai, kad vaikam atostogos, otai nebūčiau ryte susigriebus ką jiem apaut ir apvilkt  biggrin.gif Taip kad, ruoškitės žiemai!

as jau seniai sakau, kad bus ziema, kaip buvo 2009 ir 2010 metais...pries dvi savaites masinai ziemines padangas apmoviau.
pas mus siandien ne balta, bet nereiktu toli vaziuot, jeigu sniego ieskociau... pas mumius cia net viena kelia uzdare netoli, nes slidu... blink.gif ner man jokios motyvacijos ziemai, seni kaulai silumos prasosi biggrin.gif
Atsakyti