Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

QUOTE(panele Morta @ 2016 08 26, 20:41)
Man ne vieni gamintojai tiek paskaičiuoja (buvo ir po 5000 eur kurie skaičiavo, bet kam imti brangiausia?). Nusiunčiau kokia 20 užklausų. Sakau, gaunasi apie 9 m, tai panašiai stalvirsio kokie 8 m. Nedarom granito, darom spintelės į šonus darinejancias, o ne į viršų ar isvaziuojancias.
Pvz už 3000 eur
1.Durelės baltas dažytas matinis mdf su filingu (grioveliu).

2.Stalviršis ir sienelė vokiškas duropal.

3.Lankstai blum tylaus uždarymo.

4.Stalčių bėgeliai blum tylaus uždarymo 6 vnt.

5.Nerūdijančio  plieno indų džiovykla.

6.Kargo krepšys.

7.Spec.aliuminiai kantai skirti apsaugoti labiausiai pažeidžiamas virtuvės spinteles.

8.Led apšvietimas.

9.Korpusas balta lmdp plokštė
Papildyta:
Buitinė technika ir kriaukle žinoma neįskaičiuota :) pas mane 6 stalčiai, pas jus 23, va ir susidaro 5000 eur ;) mano tik viena ilga spinta (+įmontuojamas šaldytuvas), jūsų trys...

tada aisku ax.gif o kodel darote tiek mazai stalciu?
Atsakyti
Vėl grįžtu patarimo 4u.gif
Štai virtuvės projektas:
user posted image

Apatinės spintelės brėžinyje ne visai tiksliai atspindi, kaip bus, bet ne tame esmė. Taip pat žinau, kad nėra simetrijos tarp apatinių ir viršutinių spintelių, bet man svarbiau patogumas 4u.gif
Pasitarti noriu dėl pakabinamų durelių pločio. Šiame variante ilgojoje sienoje (jos ilgis 254 cm) durelių plotis yra po 47,5 cm, kampinės - po 30 cm. Iš pradžių man siūlė po 60 cm, bet man ir 47,7 cm atrodo labai plačios.
Ar turite kas nors panašaus pločio dureles ir kokie pastebėjimai dėl patogumo?

Jeigu daryti ne 4, o 5 dureles, gautųsi po 38 cm. Bet tada bėda, kad nėra tokio pločio indų džiovyklos (spintelė džiovyklai gautųsi 76 cm (minus sienelių plotis).
O gal tos džiovyklos nereikia, geriau turėti patogaus pločio dureles? g.gif Šiaip jau iki šiol džiovyklos neturėjau ir nepasigedau, bet baldininkas įrodinėja, kad net sausoms lėkštėms džiovykla patogiau sudėti.
Papildyta:
Dar vienas klausimas dėl stalčiuko po orkaite - ar verta jį daryti? Baldininkas parašė, kad naudingas jo gylis 6 cm. Jei jis nesuklydo, tai kokia nauda iš tokio stalčiuko, juk tik viena skarda tilps g.gif
Atsakyti
QUOTE(torisa @ 2016 08 27, 08:33)
Šiame variante ilgojoje sienoje (jos ilgis 254 cm) durelių plotis yra po 47,5 cm, kampinės - po 30 cm. Iš pradžių man siūlė po 60 cm, bet man ir 47,7 cm atrodo labai plačios.
Ar turite kas nors panašaus pločio dureles ir kokie pastebėjimai dėl patogumo?


O gal tos džiovyklos nereikia, geriau turėti patogaus pločio dureles? g.gif  Šiaip jau iki šiol džiovyklos neturėjau ir nepasigedau, bet baldininkas įrodinėja, kad net sausoms lėkštėms džiovykla patogiau sudėti.
Papildyta:
Dar vienas klausimas dėl stalčiuko po orkaite - ar verta jį daryti? Baldininkas parašė, kad naudingas jo gylis 6 cm. Jei jis nesuklydo, tai kokia nauda iš tokio stalčiuko, juk tik viena skarda tilps g.gif


*Durelės tikrai platokos, pas mane yra 41-44 cm durelės ir tikrai platesnių nenorėčiau. Jei būtų buvusi galimybė, nebūčiau dariusi daugiau 40 cm, bet dėl simetrijos reikėjo pridėti po kelis cm. Be to, darant aukštas viršutines spinteles, kuo platesnės bus durelės, tuo sunkesnis atrodys viršus 4u.gif

*Džiovyklos tikrai nereikia, jei bus indaplovė. Pasidariau, nes kaipgi be džiovyklos, bet per mėnesį gal porą kartų tepanaudojau :)

*Įdomiai toks mažas stalčiukas g.gif Pas mane 19 cm išėjo. Aišku, gal virtuvė aukštesnė, bet abejoju, kad būtų 13 cm skirtumas.
Atsakyti
http://www.finumedis...x.php?cid=10497
Gal kas turite patirties dėl stalviršio praktiškumo virtuvei,grublėtumas ST28?
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 08 26, 15:43)
man pirma mintis - matyt nieks nedaro, nes niek tiek daug pinigu neturi :)  blush2.gif

Arba vietos nėr. Nes man tai skamba kaip svajonių virtuvė. Virtuvė, kurioje yra vietos, įsivaizduojat? Vat nori kokios džiovyklės ar tai kavos aparato, ir nėr tokios minties - o kur man reiks jį kišti, ką reikės išmesti?

Niekad su tokia nesusidūriau, bet jeigu būtų galimybė - neįsivaizduoju, kas atsisakytų :D

Aiškiai tie, kas nesupranta, yra diedai.
Papildyta:
QUOTE(torisa @ 2016 08 27, 09:33)
Dar vienas klausimas dėl stalčiuko po orkaite - ar verta jį daryti? Baldininkas parašė, kad naudingas jo gylis 6 cm. Jei jis nesuklydo, tai kokia nauda iš tokio stalčiuko, juk tik viena skarda tilps g.gif

Tai susidėsi kokias pjaustymo lenteles ar stiklainių dangtelius. Arba kokius retai naudojamus reikalus, kurių po ranka nereikia, o kai prisireikia, nežinai, kur :D Kaip sausainių formeles ar keksiukų popieriukus... Lyšnas stalčius visada gerai, kad ir seklus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 rugpjūčio 2016 - 10:26
QUOTE(torisa @ 2016 08 27, 09:33)

Dar vienas klausimas dėl stalčiuko po orkaite - ar verta jį daryti? Baldininkas parašė, kad naudingas jo gylis 6 cm. Jei jis nesuklydo, tai kokia nauda iš tokio stalčiuko, juk tik viena skarda tilps g.gif

aš jame laikau kepimo popierių, foliją, maišelių poką, sausainių formeles ir pan. Negilus, bet pasidėt atsiranda ką.
Atsakyti
buvau pas baldininkus dėl stalviršio Fenix compact. virš 700 eu būtų mano virtuvei unsure.gif
Papildyta:
klausimas turinčioms kampinį stalčių - ką juose laikot? patogu?
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2016 08 27, 16:44)
buvau pas baldininkus dėl stalviršio Fenix compact. virš  700 eu būtų mano virtuvei  unsure.gif

Gal tavo virtuvė labai didelė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 08 27, 16:05)
Gal tavo virtuvė labai didelė? g.gif

nemaža, 4*1,9
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2016 08 27, 16:14)
nemaža,  4*1,9

čia darbastalis tokio dydžio? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 08 27, 21:16)
čia darbastalis tokio dydžio?  blink.gif  blink.gif

ne, visa virtuvė. darbastalis 3,4*1,3
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2016 08 28, 07:27)
ne, visa virtuvė. darbastalis 3,4*1,3

bigsmile.gif nieko sau, turesite daaaaug vietos darbuotis. Kaip suprantu, cia sala turetu tokio dydzio buti g.gif
Atsakyti